Strana 2 od 15 PrvaPrva 12345612 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 141
Like Tree96Likes

tema: Ne znam kako dalje..

  1. #11
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Therion, primetio sam da ovih dana u Beogradu ima sve češće gostiju iz Slovenije, možeš da pitaš nekog prijatelja/poznanika da ti donese sat. Tokom leta sam više puta čuo slovenački u Beogradu, video slovenačke turiste i automobile iz Slovenije, zbog čega mi je veoma drago.

    Ili, što bi bilo još bolje, ako te put nanese ovamo, bilo bi lepo da dođeš i vidiš satove uživo, a svi koji živimo u Beogradu ćemo ti rado pomoći.

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika therion
    Član od
    15.9.2011.
    Lokacija
    Maribor Slovenija
    Poruke
    1.074
    Lajkovi
    12542
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Hvala puno na pozivu, razmišljao sam ja često o tome, ali ne znam nikoga u Srbiji, tako da nisam stigao dalje od toga. Razmišljanja naime..Ali čuju se same dobre stvari o Beogradu i moram da kažem, da mi fale otvoreni iskreni ljudi, toga više u Sloveniji skoro nema. Između ostalog sam velik ljubitelj klasičnih američkih auta i ovde ne mogu nikoga, da pregovorim, da malo pokaže stvar iako jih ima puno. A ovde se prijavim na forum i eto..Ne mogu da verujem i veoma mi je drago, da sam pronašao takvo odlićno društvo somišljenika!!

  3. #13
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    ne sekiraj se ni moj Srpski nije bas neki hahahahaha
    Djordje, eee, sima hrabri and 1 others like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #14
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Kad bi moj slovenacki bio kao tvoj srpski,bio bih jako srecan.Uvek si dobrodosao.Ja sam u Sloveniji bio puno puta i mogu reci da mi je bilo uvek ekstra.

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika therion
    Član od
    15.9.2011.
    Lokacija
    Maribor Slovenija
    Poruke
    1.074
    Lajkovi
    12542
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Evo, dobro, nema više sekirancije, vidim, da ste pravi ljudi

    Pre par minuta sam se vratio iz Austrije, Graza. Između ostalog posjetio sam i najbolju radnju na tim prostorima-Weikhard. Na moju veliku sreću imali su SNDA13P i veoma strućnog prodavaća. Moji utisci: Dimenzija idealna, izgled na prvo oko OK, ali..hmm..kako da kažem..narukvica nije baš masivna, izgleda i osjeća se vrlo jeftino. Sat je vrlo nekako oštro napravljen in nije baš najkomfortnija stvar na planeti, pozadina (ne znam kako se kaže na srpskom-mesto gde su brojevi i kazaljke ) je prilično jednostavna, malo dosadna, kao da je napravljena od papira Tako, da taj sat na žalost odpada iz izbora. I kako je SKA383 jeftinija verzija ovoga, odpada i taj..ne znam kako dalje
    A bilo je i svetlijih momenata-probao sam na ruki Panerai Submersible PAM371-odličan i vrlo zgodan sat, ali ga Ploprof pojede za većeru.
    Druga stvar koju sam probao je Porsche design P'6780! Vrlo poseban sat, malo transformisana verzija jedno Eterna Kontikija. Košta malo manje od 7000e i na ruci ne izgleda baš toliko skupo, nego više kao neka igračka. Možda zbog titanijuma, ne znam..Odahnuo sam se kad sam ponovo stavio Ploprof na svoje mesto Evo, to je taj model:

    OceanicTime: PORSCHE DESIGN & ETERNA (interview)

    Sve više razmišljam, da ponovo nabavim Zodiac ZMX-02, povoljna cena, safir, kaučuk, dobro izgleda..ne znam. Druga ideja je Hamilton Ventura XXL Elvis anniversary, a treća Oris Diver small second 47mm na kaučuku.
    Trebam malo, da odspavam in razmislim o svim variantama, a sutra na fotošuting na All American car meeting u Ljubljanu in poslije malo u centar na degustaciju Hublota i Audemarsa

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Jesi možda razmišljao o nekom micro-brendu kao što je Artego?

    Njihov 300m diver je dobio odlične ocene od većine kupaca i smatra se dobrim izborom, pogotovo kada pričamo o ceni od 300 dolara.

    pictures borrowed




    7 1/4" wrist

    pictures borrowed


    link



    a sutra na fotošuting na All American car meeting u Ljubljanu
    Obavezno fotografije sa meetinga.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika therion
    Član od
    15.9.2011.
    Lokacija
    Maribor Slovenija
    Poruke
    1.074
    Lajkovi
    12542
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    pa iskreno..nisam baš..nisam ni ćuo za taj brend. Moram da pogledam malo naokolo u nedelju, izgleda interesantno. Za fotografije nema problema, stavit ću jih par na forum ako ne smeta, da nisu na njima satovi Probao sam u ovaj post staviti par fotografija iz Cadillac big meet-a u Kremsmuensteru, Austrija, ali ne ide, možda su prevelike. Moram napraviti resize i onda jih odmah stavim gore.

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Artego je mlad brend i tek se probija na tržište ali je prilično popularan zbog kvaliteta svojih satova. Kod ovog modela je Miyota 8215 mehanizam, proveren i pouzdan a sat ima pomalo retro dizajn što ga čini posebno privlačnim.


    Za fotografije nema problema, stavit ću jih par na forum ako ne smeta, da nisu na njima satovi
    Ma ne smeta, imamo deo foruma u kojem može da se piše o svemu što nije vezano za satove, tako da slobodno pokreni temu ili se nadoveži na neku od već postojećih.

    Kafić

    A što se fotografija tiče, moguće je da je zbog veličine došlo do problema. Pogledaj i OVAJ vodič za postavljanje fotografija, možda pomogne.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika therion
    Član od
    15.9.2011.
    Lokacija
    Maribor Slovenija
    Poruke
    1.074
    Lajkovi
    12542
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Kontaktirao sam Roberta Lexa, vlasnika Artego watches in kaže, da ima još dva komada na lageru, jednog sa srebrnom i jednog s crnom lunetom, oboje bead brushed i da može, da jih pošalje iz Njemačke, tako da otpada carina in VAT, 300 USD je negde oko 210 eura, i to mi se doima ugodna cijena za sat takvih karakteristika. Ali nekako ne znam..nisam navikao na takve marke i koliko mi izgleda odlićno, toliko me brine kvalitet in da ga nikad u životu neću moći prodat. Danas sam dobio jednu ponudu za Sector Ocean Master, plave boje, ETA, safir, nov iz dućana za 220 evra, snižen iz 385. Šta kažete na to? Mnogo lošije od Seika? Izgleda mi OK, ali nemam neki odnos do Sectora, odkad pripadaju Morelattu prave same gluposti. I taj mehanizam u Sectoru nije baš nešto, mislim, da je najniži model..

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Ja bih pre uzeo Artego-a nego Sector ali to je samo moje misljenje. Ako ti je bitno da kasnije mozes da prodas sat, mozda najbolje da uzmes Seiko SRP043 'Spork' ako mozes da ga nadjes posto se izgleda ne proizvodi vise tako da je cena vec sada pocela da mu raste.

Slične teme

  1. Kako slikate satove?
    By RUS in forum Opšti forum
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 31.1.2011., 21:09
  2. Kako kupiti sat na Jomadeals,com
    By spop in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 31.1.2010., 1:21
  3. kako da...
    By gorro in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 16.12.2009., 0:59

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •