Strana 4 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 42
Like Tree82Likes

tema: Certina DS Action Diver Vs Longines HydroConquest Vs stagod slicno

  1. #31
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Vs Longines HydroConquest Vs stagod slicno

    Pa piše ...šta god slično...mislim da je i pomenut Sumo, meni jako privlačan sat, ali mislim da se japanci za sada kupuju uglavnom iz ljubavi, kvalitet je neosporan ali od low i mid rang modela mala vajda od preprodaje.
    Dragojlovic Darko likes this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  2. #32
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Vs Longines HydroConquest Vs stagod slicno

    Priznajem nisam citao celu temu samo naslov. Nisam imao Certinu ali sam je probao. Nisam bio toliko odusevljen koliko sam bio dok sam je gledao na netu
    nokru likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #33
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Vs Longines HydroConquest Vs stagod slicno

    Seiko 4R, 6R, 8R su low end mehanizmi i svima je zajedničko da su nastali od 7S.
    Dostupni su sada ,a vjerovatno i u buduće kao SII brendovane mašine.
    On topic,
    Longi ili Certina: Longi i to novi model,ako pare nisu problem.

  4. #34
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Vs Longines HydroConquest Vs stagod slicno

    Ja sam gledao ovu Certinu u Bomaru u Nišu, i meni lično za te pare nije ostavila neki poseban utisak, ništa nešto posebno. Longines nisam imao prilike da gledam onako detaljnije.
    Mislim da je bilo koji Steinhart takođe sa ETA-om 2824/2 koji košta 350-400 € bolja investicija (cena-kvalitet) od ove Certine, e sad ime i brend... ali pogledajte koronu, zarotirajte je, pogledajte krunicu pa sami procenite...
    Mišić M.

  5. #35
    Član Avatar korisnika max pain
    Član od
    3.3.2014.
    Lokacija
    Paris, France
    Poruke
    212
    Lajkovi
    475
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Vs Longines HydroConquest Vs stagod slicno

    Ljudi budimo realni,longines hc automatic kosta 940e dok je certina 570e znaci razlika je velika u ceni, naravno da ce sat od570 imati mane, ali opet nije ni toliko los mislim ulozeno dobijeno i dalje mislim da je certini jedina mana corona.Misic m krunica je odlicna na ovoj certini koju i sam posedujem.Nagrdiste mi sat samo tako
    Misic M. likes this.

  6. #36
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Vs Longines HydroConquest Vs stagod slicno

    Ne znam gde si to gledao, ali Longines HC manje vise svuda kosta oko 800e. Cak i kod nas moze da se nadje za te pare.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #37
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Vs Longines HydroConquest Vs stagod slicno

    Nemoj se sikirat- imaš dooobar sat i uživaj u njemu.
    Kada se već korona spominje: ja sam imao Stowa Seatime cosc sa cijenom cca 900€. Dvije mane: klimava korona i teška krunica. Korone oni prodaju posebno u raznim bojama i nije ih problem zamijeniti u kućnoj radinosti.
    Nema šanse da spadne ili da je otkineš- skoro sam s njom otkinuo komad stola i nije se ništa desilo.
    Krunica se s vremenom razradila.
    Tako da, ne brini ,nemaš razlog.

  8. #38
    Član Avatar korisnika max pain
    Član od
    3.3.2014.
    Lokacija
    Paris, France
    Poruke
    212
    Lajkovi
    475
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Vs Longines HydroConquest Vs stagod slicno

    Rus, pa ovde u fr je cena za hc 740e za kvarc, a za automatic 940 i na internetu,a i u radnjama.Hadzi dalibor ne brinem, meni se sat mnogo svidja i uzivam u njemu, kao sto sam vec rekao hc mi se ni malo ne svidja korona posebno onda prenatrpan brojcanik za jedan diver,los lume...

  9. #39
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Vs Longines HydroConquest Vs stagod slicno

    Lepo sto je barem nesto jeftinije kod nes nego u FR.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  10. #40
    Član Avatar korisnika max pain
    Član od
    3.3.2014.
    Lokacija
    Paris, France
    Poruke
    212
    Lajkovi
    475
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Certina DS Action Diver Vs Longines HydroConquest Vs stagod slicno

    Pa jeste, ovde je isplativo kupovati kad je njihov solde (sale),dva puta godisnje u januaru i julu i traje 4 nedelje, tu se bukvalno utrkuju prodavci ko ce vise da spusti cene, odnosi se na garderobu, tehniku,a i sto je naj zanimljivije na satove, nakit i ostalo...
    HADzI DALIBOR likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •