Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 36
Like Tree1Likes

tema: U-Boat, Panerai, IWC, do 2000 EUR?

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: U-Boat, Panerai, IWC, do 2000 EUR?

    Koji se mehanizam nalazi u x-wind-u?

  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: U-Boat, Panerai, IWC, do 2000 EUR?

    Valjoux 7750!
    Ako ti se sviđa, sad samo još da odeš da probaš sat i kupiš ga!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #23
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: U-Boat, Panerai, IWC, do 2000 EUR?

    Hvala,iskreno se nadam da cu otici u toku sledece nedelje,pozdrav

  4. #24
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: U-Boat, Panerai, IWC, do 2000 EUR?

    Jos jedno pitanje kutije za navijanje,jel neko zna koja je cena kod Petrovica i jel ih ima negde drugde sem kod njih?Pozdrav

  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: U-Boat, Panerai, IWC, do 2000 EUR?

    Pa ja ne znam cene kutija za navijanje, barem kod nas, u inostranstvu su od par desetina pa do par stotina, čak i hiljada $, €.
    Ali da te pitam, šta će ti kutija za navijanje sata, pogotovo ako nemaš veliku kolekciju? Bolje kupi kutiju za čuvanje satova, ako već želiš kutiju.
    Meni kad automatik stane, a dešava se (naročito leti), jednostavno ga ili navijem uz pomoć krunice ili ga par puta polako okrenem i mehanizam profunkcioniše. Nakon toga namestim vreme, datum i nosim.

    U krajnjem slučaju, ako te baš interesuje cena kutije, kada budeš išao da pogledaš Hamiltona, svrati do Petrovića i pitaj, pa podeli sa nama tu informaciju.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #26
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: U-Boat, Panerai, IWC, do 2000 EUR?

    http://www.swisskubik.com Evo linka za sve koji su zainteresovani da saznaju nesto vise o kutijama za navijanje,a hocu da je kupim jer valja se starati o ljubimcu(satu) na pravi nacin ,hvala na informaciji,pozdrav
    Poslednja ispravka: marko14 (17.11.2009. u 15:28)

  7. #27
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: U-Boat, Panerai, IWC, do 2000 EUR?

    Svakako da se treba starati o satu na pravi način, barem u onolikoj meri koliko ti situacija/posao dozvoljavaju da to radiš!
    Moje mišljenje je da će ti kutija za satove biti od veće koristi jer ćeš imati gde da ostaviš sat kada ga ne nosiš umesto da ga držiš po fijokama ili policama i pritom će isti biti sklonjen od prašine i potencijalnih nezgoda (i to je jedna vrsta brige). Ovi sistemi za navijanje satova ne služe da kada ti skineš sat sa ruke isti odmah ubacuješ u uređaj i "navijaš ga". Povrh svega, ako ti već sad razmišljaš o tome da držiš sat u ovakvom uređaju znači da ga nećeš nositi u dovoljnoj meri i u tom slučaju moj ti je savet da se osvrneš na satove sa mehanizmima na ručno navijanje kao bolje rešenje za mehaničke satove ili na satove sa kvarcnim mehanizmima.

    No, ako budeš došao do informacije po kojoj ceni se prodaju ovi uređaji kod nas, podeli je sa nama jer i mene baš interesuje i cena i koje marke mogu da se pronađu.
    Imaj samo na umu da jeftini uređaji za navijanje satova mogu više štete da načine satu nego koristi.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #28
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Talking Re: U-Boat, Panerai, IWC, do 2000 EUR?

    Samo i strogo nocu ne nosim sat,inace mi je po ceo dan na ruci,ali zbog ovoga sto si rekao da vise nanose stetu neko sto cuvaju sat kupicu obicnu kutiju,hvala,pozdrav

  9. #29
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: U-Boat, Panerai, IWC, do 2000 EUR?

    Nije meni cilj da te odvratim od kupovine ovog uređaja, ali ako sat nosiš konstantno ne vidim svrhu za istim. A obzirom da kvalitetni uređaji za navijanje satova koštaju poprilično, nisam siguran dal bi želeo da za "kutiju" daš par stotina €! Zato sam ti i predložio običnu kutiju za čuvanje satova kao lepšu i bolju soluciju.

    Recimo...
    Cheap watch winders are just that - - cheap. They often don't remain in service for very long, and most cheap watch winders won't keep your watch properly wound. In fact, most often they overwind your watch which can make your watch "wear out" prematurely.
    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #30
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: U-Boat, Panerai, IWC, do 2000 EUR?

    Ma nije frka,ja sam bas zato na ovom forumu da ne bih pravio takve greske,nego zvao sam Chronos u NS i pitao za x-wind i kazu da ga nemaju i da ne narucuju satove ispod 120.000 inace cena mu je 88.000,sabani,ali naci cu vec nacin da se dokopam istog,do tada ako ima nekih predloga....
    pozdrav

Slične teme

  1. Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 5.10.2019., 9:06
  2. Officine Panerai satovi - Info
    By dragon in forum Panerai
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.4.2014., 20:52
  3. Panerai - Pomoć - Info
    By patek in forum Panerai
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 28.5.2010., 21:58
  4. Kolekcija od preko 2000 satova
    By dragon in forum Ruski satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.1.2010., 1:21
  5. U-Boat satovi
    By Shmizla in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.8.2008., 19:42

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •