Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 18 od ukupno 18
Like Tree9Likes

tema: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

  1. #11
    Novi član
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2
    Lajkovi
    12
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Poštovani,


    Kao predstavnik jednog od najvećih svetskih brendova, i kompanija koja se na najvišem nivou stara o zadovoljstvu korisnika Rolex časovnika u Beogradu, u prošlosti nismo nalazili za shodno da putem svetsatova.com promovišemo sebe u odnosu na partnere iz regiona ili Evrope.


    Nažalost, usled upućivanja na temu Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2, i komentara usmerenih na našu reputaciju, članovi foruma će razumeti našu potrebu za regovanjem.



    Činjenica je da se danas prestižni švajcarski časovnici mogu kupiti kako u najvećim svetskim metropolama, tako i u našem okruženju. Takođe, za istinskog ljubitelja časovnika, putovanje više nije problem, i potpuno smo saglasni da je Vaš izbor kome ćete ukazati poverenje pri kupovini vašeg budućeg Rolex časovnika.

    Koliko je Važno odabrati pravi časovnik za Vašu kolekciju, toliko je važno posvetiti se i odluci kome se obratiti za ovu uslugu. Činjenica da se odlučujete za merač vremena koji nosi iznos višestruko nedostižan mnogima u našem okruženju, Vama u potpunosti daje za pravo da budete uvaženi kao kupac. Insistirajte da Vam se pruži posvećenost, kao i najviši nivo usluge, kako tokom kupovine, tako i periodu koji sleduje - periodu koji je zapravno nogo duži od samog čina brojanja novca, ili provlačenja kartice.


    Danas, u Beogradu, sa našom izvrsnom paletom časovnika, sofisticiranim i modernim prodajnim salonom, kompletno opremljenim servisnim centrom i najvažnije cenama koje poštuju evropski maloprodajni cenovnik, može se zaključiti da ispunjavamo najrigoroznija očekivanja kako domaćih, tako i internacionalnih klijenata.


    Naša cenovna politika je formirana na osnovu kvaliteta koji pružamo, produženoj garanciji i programu održavanja koji omogućujemo našim uvaženim klijentima, kao i profesionalnom znanju sa kojim smo uz Vas. Ponekada sa vašim "prodavcem" ili bolje rečeno savetnikom za odabir časovnika, možete izgraditi odnos koji vredi mnogo više od razlike u ceni.


    Da li ćete se sa Vaše strane odlučiti za kupovinu u inostranstvu zbog povraćaja poreza, ili iz drugih razloga, još jednom, to je samo Vaša odluka i Vaše pravo.


    Poštovani članovi foruma svetsatova.com, nadamo se da ćete imati razumevanja za naše obraćanje,

    Ostajemo na Vašem raspolaganju za upite i informacije.


    Primite naše iskrene pozdrave,
    vladas, Templar and petko like this.

  2. #12
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Za Petrovice samo reci hvale jako profesionalan pristup, odlicno poznavanje brenda koji zastupaju sto se tice cena verujem da su u okvirima preporucenih EU , naravno na nama je da pokusamo da nadjemo neke povoljnije cene. Ja licno ne bi preporucio Budimpestu posto sam nedavno gledao Rolex u tom gradu i deluje mi da su nesto vise cene nego u BG, a pri tom usluga je daleko losija nego kod naseg zastupnika.
    vladas likes this.

  3. #13
    Novi član
    Član od
    30.8.2011.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Da ne otvaram novu temu. Kupio sam rolex gmt2 . Uz sat sam dobio kutiju , i karticu (slicno kao kreditna) to kako mi je receno garancija i potvrda za sat.Jel to sve sto treba da dode .evo par slika

    Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2-img_0180.jpg Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2-img_0183.jpg Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2-img_0178.jpg
    Poslednja ispravka: dragon (30.8.2011. u 13:23)
    alpha and VLADAN P like this.

  4. #14
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Kartica,racun evidentiran si. Uzgred cene Rolexa za nekih 10 dana idu 10% vise po nalogu same Rolex companije.Eto ko je planirao da uzima sad je vreme. Probao GMT II a hteo Explorer 42mm jos ga nemaju. Sava Petrovic jedan od rethih koji kad udjes u radnju gledaju da zadovolje kupca pa makar on samo i gledao i divio se.
    elem u zdravlje da nosis II a da ce da te nadzivi oce

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Tiltovao sam gledajuci tvoje slike,sve je nekako naopacke

    Imas sve sto ide uz sat,nista tu ne fali,uzivaj i u zdravlju ga nosi.

  6. #16
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Eh od kad si ti tiltovan....uh drzimo se teme

    next year at this time I'll be a millionaire




  7. #17
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Da, držite se teme da ne bi i ti bio tiltovan.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #18
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    siris krila a ne znas da letis mali

    next year at this time I'll be a millionaire




Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra
    By marre in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 27.3.2016., 17:53
  2. Tag Heuer - potreban savet upucenijih
    By deki67 in forum Pomoć pri kupovini satova
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 1.6.2011., 21:37
  3. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.4.2011., 2:20
  4. Potreban savet oko preciznosti sata
    By Nikle in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.4.2010., 14:57
  5. Potreban savet i mišljenje -
    By esdy_11192 in forum Stari (vintage) ručni satovi
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.12.2009., 16:55

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •