Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 37
Like Tree77Likes

tema: Patek Philippe fotografije

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Patek Philippe fotografije

    PP je brend čiji model ne diraš(osim servisa),a kamoli da napraviš ovakav masakr! Ko hoće pimpovat sat ima Seiko SKX modele pa bujrum ali ovo......
    I buduća prodaja postaje nemoguća.
    milan zmaj, RUS, jagos and 2 others like this.

  2. #22
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Patek Philippe fotografije

    Slazem se sa tobom, doduse vidjao sam i Rolexe koji su jos gore od ovog uradjeni.
    HADzI DALIBOR, jagos and DrAgod like this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  3. #23
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Patek Philippe fotografije

    Citat Satoman kaže: Pregled poruke
    Mislim da malo preterujete, meni je ovaj najmanje dosadan od svih Pateka. Svaka roba nađe kupca, da imam novca za bacanje verovatno bi kupio bas ovaj iz ćefa. Naće se neko da mu se svidi evo i kod nas na forumu
    Uh, ne znam šta da ti kažem... Patek je sinonim za skupe i elegantne satove, a ovaj model svakako ne izgleda tako. Osim toga, poznat je i po mehanizmima koji predstavljaju prava umetnička dela koja se uklapaju sa njihovim izgledom, a ovde bi to izgledalo kao kada bi Mona Lizi neko stavio tanga-gaće i haljinu sa šlicevima dostojnu prostitutke. Razumem ja da se tržište menja, da čak i najbolji nekada padaju u zamku masovnog ukusa i kiča, ali mislim da Pateku ovakvi izleti nisu potrebni. Patek pravi satove za bogatu ali i estetski obrazovanu klijentelu, dok sat sa slike podseća na primerak sa buvljaka. Jeste da se vremena menjaju, ali podilaženje jeftinim konzumerističkim nagonima se može obiti o glavu, naročito kada govorimo o nečijem ugledu.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #24
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Patek Philippe fotografije

    pa to je bamford, oni su kao neka divlja tjunerska kuća, mislim da namerno provociraju i tako sebi prave famu, danas ako neko želi da ostane poznat, on se ponaša skandalozno

    ja sam na ovaj pokušaj ravnodušan, neću nikad sigurno imati pateka, pa me je briga
    VLADAN P likes this.

  5. #25
    Član Avatar korisnika Satoman
    Član od
    6.2.2015.
    Lokacija
    Valjevo
    Poruke
    149
    Lajkovi
    852
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Patek Philippe fotografije

    Pa bez greške i nema napretka, uostalom i Mona liza sa haljinom prostituke bi bila stvar zanimljiva za videti. Nemojte biti toliko konzervativni, da li je ovo namet tržišta ili mala avantura Pateka ostaje da se vidi. Patek koji iako jest umetniičko delo i klasa za sebe, u istu ruku užas dosadan, mora nekad pa makar u 100 godina leći u krevet i sa sobaricom i roditi gnusno djete. Ja ne govorim o toliko o estetici, koliko mi je drago sto su malo izleteli iz zone komfora pa makar to izazvalo gađenje. De gustibus non est disputandum.
    “Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” J.Clarkson


  6. #26
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Patek Philippe fotografije

    Satomane, nisi pažljivo čitao, oni su nezavisna dizajnerska kuća i nemaju nikakve veze sa Patekom
    DrAgod and Satoman like this.

  7. #27
    Član Avatar korisnika Satoman
    Član od
    6.2.2015.
    Lokacija
    Valjevo
    Poruke
    149
    Lajkovi
    852
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Patek Philippe fotografije

    E onda izvinite, al kakav bi to bio forum kad bi se svi slagali i imali isti pogled.
    “Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” J.Clarkson


  8. #28
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Patek Phillipe fotografije

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    Prilog 116268
    odo' se isplakat'.....
    Upravo to kolega,bas su uruznili jedan zaista prelep sat.Ipak cu stati u odbranu Bamforda,nisu sva njihova "budzenja" ovakvi promasaji,ja sam imao priliku da uzivam u ovom primerku.Sat je uzivo jos lepsi,mnogo lepsi.
    Naziv: 20140714_152407.jpg, pregleda: 383, veličina: 310,3 KB

  9. #29
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Patek Philippe fotografije

    Roli izgleda ok(nije da bih ga kupio) ali "maskirni" PP !?

  10. #30
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Patek Philippe fotografije

    Citat Satoman kaže: Pregled poruke
    Pa bez greške i nema napretka, uostalom i Mona liza sa haljinom prostituke bi bila stvar zanimljiva za videti. Nemojte biti toliko konzervativni, da li je ovo namet tržišta ili mala avantura Pateka ostaje da se vidi. Patek koji iako jest umetniičko delo i klasa za sebe, u istu ruku užas dosadan, mora nekad pa makar u 100 godina leći u krevet i sa sobaricom i roditi gnusno djete. Ja ne govorim o toliko o estetici, koliko mi je drago sto su malo izleteli iz zone komfora pa makar to izazvalo gađenje. De gustibus non est disputandum.
    Mislim da provokativnost i neukus ni u jednom domenu nisu isto. Ako govorimo o Mona Lizi i mom primeru, mislio sam na haljinu sa šlicevima kakve nose današnje starlete, u šta Leonardo nikako nije mogao imati uvida, ali ako govorimo o starim umetnicima, provokativnosti je svakako bilo. I kod njega i kod drugih starih umetnika bilo je hrabrosti i provokativnosti, koja se često odražavala kroz aktove, a poznato je da su i beogradski spomenik knezu Mihailu i Pobednik na Kalemegdanu izazvali skandale, jer je prvi gologlav, a drugi ne samo što nema šešir, već mu nedostaju još neki delovi odeće. Patek je lako mogao da bude provokativan nekim novim dizajnom ili bar elementom, ali pomenuti sat više ide u kič nego u provokativnost ili inovaciju. Hajde da je Q&Q izbacio ovakav sat, pa da ih pohvalimo na tome i da ga zamislimo na ruci nekog pecaroša, ali ovo što vidim na fotografiji nekako ne ide, upravo zbog razlike između provokativnosti i neukusa. Ne znam kako bolje da opišem zbog čega ovaj dizajn i proizvođač ne idu zajedno, ali cela priča mi deluje kao da gledam npr. Eru Ojdanića kako nosi odelo, kravatu i opanke uz bele čarape sa teniskim reketima, parkira BMW-ov traktor natovaren kupusom ispred Narodnog pozorišta, ulazi tako odeven i gricka čvarke čačkajući nos dok mu Plasido Domingo na uvce peva hitove Rokera s Moravu, Rodžer Mur donosi ćevape s lukom i rakijicu (koja je shaken, not stirred), a balerine izvode trbušni ples oko šipke.
    jagos, Larosa, Bigmag and 1 others like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

Slične teme

  1. Patek Philippe sat, original ili replika
    By VLADAN P in forum Patek Philippe
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.8.2013., 20:21
  2. Patek Philippe ručni sat - koji je ovo model?
    By kowalski in forum Patek Philippe
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.11.2009., 12:35
  3. Patek Philippe satovi - info
    By Shmizla in forum Patek Philippe
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26.2.2009., 10:29
  4. Patek Philippe Muzej
    By Shmizla in forum Patek Philippe
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.1.2009., 21:43
  5. Patek Philippe Wallpaper
    By Shmizla in forum Download sekcija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.1.2009., 20:54

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •