Strana 3 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 53
  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Omega Semaster kvarc vs automatik

    Napravljen je split iz teme Omega 2221.80.00 obzirom da je tamo priča krenula u pravcu automatik vs kvarc što čoveku nije bilo od pomoći.
    Neka ovo bude zvanična tema u kojoj će se diskutovati o Seamaster modelu sa kvarcnim i modelu sa automatskim mehanizmom tj. kvarc vs automatik.

    Zamoliću vas da ne idete previše u off topic (muzika, pištolji, pevaljke i ostalo) kao i da izbegnete spominjanje re*lika (pogotovo u pozitivnom kontekstu) ukoliko je to moguće jer će se takve poruke brisati i zaista ću davati opomene članovima koji ne ispoštuju moju molbu. Ukoliko nešto želite da kažete a nije u duhu teme, obavezno stavite naznaku OFF TOPIC ili OT.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Omega Speedmaster Professional

    nikola0406 tvoj sat je legendarni model i o njemu se vise manje sve zna.
    Sat koji bi u savrsenom svijetu svatko trebao imati u kolekciji.Bas kao sto si rekao- svako treba birati sat po svojim potrebama i zeljama i bitno je da uziva u njemu.Ako mu se pokvari sat izmjeni mu se cijeli mehanizam i bok.Nije ta Omega quartz tako losa,naprotiv.

  3. #23
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Omega Speedmaster Professional

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    off topic
    Sta e biti kad ti ne daj boze stane tvoj sat, ne znam, God help you, a daces 1000 euro majko bozja za sat na baterije. Znaci kupi kvarcni i uzivaj druze, sve najbolje. No hard feelings.
    Kupiće drugi mehanizam za 100$ i gotova stvar(tu kupovinu može i sada uraditi-već sam mu to predložio)! Ovaj kvarc nije smeće!!!
    @UlysseNardin
    Najbolju tehnologiju hibridnih mehanizama ima Seiko:kinetic i spring drive-po tom pitanju ostali se sa njima ne mogu porediti!!!

  4. #24
    Mlađi član
    Član od
    8.8.2010.
    Poruke
    45
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Omega Speedmaster Professional

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    off topic

    Posto je spomenuto je moje cimanje i zabrinutost oko Speedy. E pa ovako , ljubitelj satova bi trebalo da zna da taj sat nije automatik nego navijac. Drugo ja se ne cimam, nego jednostavno pitam ljude koji vise od mene znaju da mi pojasne neke stvari jer JA NE ZNAM sve, a o tom satu sam vise zaboravio nego sto ce mnogi ikad znati o njemu. No, ako neko zeli da kupi sat na baterije i uziva u tome neka ga kupi i uziva, ja uzivam u mom satu, uzivao sam i cekajuci ga 15 godina, uzivao noseci Omegu Geneve automatik koja je bila prvi korak ka ostvarenju sna. A sto se tice moje navodne bojazni oko sata, pa nema je, taj model je jedan od najduze u prizvodji, jedan od najservisiranijih satova sa gomilom rezernih delova originalnih po razumnim cenama. Sta ce biti ako stane, pokvari se, odnesem ga preko puta kod drugara Saleta na servis i dobijem ga za par dana, zasto tako brzo, jer ima delova. Sta e biti kad ti ne daj boze stane tvoj sat, ne znam, God help you, a daces 1000 euro majko bozja za sat na baterije. Znaci kupi kvarcni i uzivaj druze, sve najbolje. No hard feelings.
    OT
    konacno, ljubitelj -neko ko voli lepe i kavlaitetne satove , a ne poznavalac !!! i stvrano no hard feelings , za trenutak sam i sam sebi zvucao kao da sam te prozvao... iskreno sam srecan zbog tebe ,i ja sam imao neke stvari koje sam cekao toliko vremena i sada ih posedujem ,tako da mi je poznat osecaj..

    sto se tice sada Omege...imaju li neku garanciju uopste?? kada vec pominjemo 'kvarove'i hoce li da servisiraju kvarc..ili mora da se menja mehanizam?

    tnx

  5. #25
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Omega Speedmaster Professional

    glock19 upravo zato i kosta ta Omega 1000eura da se ti ne moras brinuti oko toga kako ce oni to popraviti.Ne znam kolika je garancija rekao bih minimum 2godine.Ostavis sat u ovlasteni servis i boli te brige hoce li promijeniti cijeli mehanizam ili ga popravljati.

  6. #26
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Speedmaster Professional

    Jeste, garancija je standard, dve godine, internacionalna garancija, znaci bilo koji ovlasteni servis. pozz

  7. #27
    Mlađi član
    Član od
    8.8.2010.
    Poruke
    45
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: omega 2221.80.00

    omege stizu sutra !!!! obe james bond kvarc i koaksial... Malbasici ce da mi ostave obe na sedam dana pa da odlucim..

    samo da znate 'odrukao'sam nikolu i ostale zato sto se dvoumim...

    ljudi ,mislim da cu definitivnu odluku da donesem 'na licinom mestu'

    pozzz

  8. #28
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: omega 2221.80.00

    Hehe, dobra strategija, ali ne znam da li ce biti od pomoci sa obzirom da je odluka stvar licnog ubedjenja i konkretnih potreba.
    U svakom slucaju javi sta si izabrao i postavi slike.

    Pozdrav,
    V.S.

  9. #29
    Mlađi član
    Član od
    8.8.2010.
    Poruke
    45
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: omega 2221.80.00

    stigle omege, lutajuci po stranim forumima definitivno odlucioz KVARC.. i da , uskoro poskupljenje omege 10%...cisto ako nekog zanima

  10. #30
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: omega 2221.80.00

    Hehe,biće da smo te bacili u žestoku dilemu automatik/kvarc kada si morao i strance da konsultuješ.....pametno! Poskupljenje od 10% - što me to ne iznenađuje!?

Slične teme

  1. Omega Seamaster ploprof 1200
    By marko14 in forum Omega
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 20.10.2011., 10:31
  2. [PRODATO] - Omega seamaster professional 300m chrono dive
    By SEAMASTER in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.6.2010., 12:39
  3. Raketa kvarc
    By majstor98 in forum Ruski satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.1.2010., 13:56
  4. Raketa kvarc
    By majstor98 in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.1.2010., 2:16
  5. Omega seamaster planet ocean pitanje..
    By Mr. Judo in forum Omega
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 1.10.2009., 19:39

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •