Strana 3 od 8 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 76
Like Tree1Likes

tema: Omega Geneve automatic

  1. #21
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Sat je na velikom servisu, redovnom naravno. Danas sam ga odneo, servis i poliranje 7000din. Nije bas jeftino ali sta sad da radim, mora mi menjati i dihtung gumicu jel je skroz propala a sat je bio suv. Zvace me kad ga bude skroz rastavio da vidim sve delove i da slikam ako hocu, imam strava casovnicara Popov Aleksandar iz Novog Sada. Ekstra covek. Kod njega sam ga i pazario 2003godine. Pa kad se to bude izdesavalo u utorak stavicu skike mehanizma i tako to. Inace znate svi za moju muku sa Speedmasterom i jos se mucim sad sam nasao ovo i ne mogu da spavam http://www.jameslist.com/advert/1319...ga-speedmaster . Kontaktirao sam taj Le Collection'Heure iz Belgije i sat bih dobio za 2200 eura sa dostavom i osiguranjem.

  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Pa dobro lepo je sve to, nego kada ćeš ga više naručiti? Mi ovde svi nestrpljivo čekamo tog Speedy-a, a njega nema.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #23
    Banned
    Član od
    7.10.2009.
    Poruke
    213
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Omega je izvanredna. Ja imam jednu jos stariju, i vreme je da je odnesem na servis. Inace, na koliko je potrebno raditi servis, u pitanju je isto automatik? I da li nesto smeta mehanizmu ako se sat ne nosi(pa mehanizam ne radi)? Poz

  4. #24
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Ima razlicitih misljenja, neki kazu da smeta neki ne smeta. Po meni ne smeta,ali svejedno treba uraditi servis na nekih bar 5 god. Kad ne radi,kontam da se ne podmazuje,al se onda ne haba kao kad radi. Ali servis je obavezan,nije jeftin al kad pogledas to je dzabe na toliki period. A sto se tice Speedy,strasno,znaci strasno. Juce,ali juce je sat poskupeo zbog nestabilnog kursa I poskupljenja dobavljac za celih 60000,da dobro sam napisao! U Identico naravno. Kaze mi njihova PR ne brini te dogovoricemo se oko cene,ma mislim se da kako da ne,poskupeo 600e pa da mi spuste 1000e I tad ce biti skuplji od Dicta iz Rijeke,tako da cu ga tamo najverovatnije pazariti. Pa idem tamo posle 24.ovog meseca. Ne mogu pre,ali idem. Ako su I oni poskupeli,mada ne verujem onda Italija. I dobijem povracaj pdv. Ovo u Identico je bezobrazluk sad. 399.000dim sat 3873.50.31 kozna narukvica! Kako da ne. A bio je 335000din. Ma hvala lepo,Zagreb here I come

  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Napravljen split teme... dalja diskusija o Omega Speedmaster Pro satu na http://www.svetsatova.com/forum/show...r-Professional ... Ova tema ostaje rezervisana za nove fotke Nikoline vintage geneve omege.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #26
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Evo jedna fotka dok je bila rastavljena. Inace urar je odusevljen. Danas mi je rekao servisirao sam desetine Geneve ali ova je vrh. Kaze da ju je toliko lako podesio da je to prosto neverovatno. Danas joj menja krunicu. Originalna je,narucio je,oko 20e. Sve ostalo je extra. Noseci moju Geneve sam se I ozenio bila u Egypt u piramidama, tri puta na F1,svuda,nikad stala. Nikad. Imam blagi osecaj a to sam I njemu rekao da ce biti preciznija od mog miljenika Speedy. On tek treba da se pokaze.

  7. #27
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Imaš Speddy-a za neku casual/dress varijantu, Geneve za dress sad ti samo još nedostaje neki ploprof kada budeš išao na ronjenje.

    off topic
    Moram ja do Saleta ovih dana... da bacim pogled na tvoju omegu.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #28
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Znas ga? Extra lik I strucnjak. Kod njega sam je I kupio. Idi vidi tamo je Pitaj ga nek ti kaze kakva je. Speedy mi za sad zuri 6sek na 12sati. Ok ali...

  9. #29
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    U najgorem slucaju kada se razradi malo bice ti do + 7-8 dnevno,obicno do +-6.Meni je Valjoux speedy od dana kada sam ga kupio +4 sec nedeljno,ali posle par meseci posedovanja ne bi mi smetalo ni + 7-8 dnevno,vise ne obracam paznju uopste.U pocetku sam ga cuvao kao malo vode na dlanu,a sada sam toliko siguran u njega da ga skidam samo kada se tusiram ili ulazim u vodu da plivam.Ni jedan drugi sat koji imam nije video moj zglob od kada sam ga uzeo.Speedy moon watch je cudo,da nemam ovog mog verovatno bih njega uzeo.Ovako sledeci na redu je Planet Ocean do kraja godine ako sve bude po planu.

  10. #30
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Omega Geneve automatic

    Da, lik je stvarno extra, prošli put je imao jednu DeVille na servisu koju mi je pokazao, dobrih sat vremena smo pričali o satovima i mehanizmima. Danas i sutra neću raditi pa ću otići do njega, taman da odnesem jedan dedin sat na servis i da bacim pogled na geneve ako mu je u radionici!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 3 od 8 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omega - procena
    By Dekara in forum Džepni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.2.2012., 17:13
  2. [POVUČEN OGLAS] - Omega Geneve Automatic
    By nikola0406 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.5.2010., 20:53
  3. Omega u Beogradu
    By jole777 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.12.2009., 11:34
  4. Muski Omega sat
    By Barbarez in forum Omega
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.12.2009., 5:42
  5. Zenski Omega sat
    By Barbarez in forum Omega
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.12.2009., 14:07

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •