Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Omega u Beogradu

    Molim forumase iz Beograda da ovdje napisu cijene i dojmove za dva modela Omege koja me zanimaju.
    Hour Vision i Aqua Terra oba sa 8500 mehanizmom.Zanimaju me srebrni (bijeli) brojcanici u oba modela takoder cijena sa celicnom narukvicom i cijena sa kožnim remenom.
    Takoder adresa gdje se mogu kupiti i kakav je popust na gotovinu.
    Slobodno dajte i svoje misljenje kako su vas se dojmila oba modela.
    Lijep pozdrav!

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Omega u Beogradu

    Jole, mislim da je bilo nekoliko komentara o ovim satovima u sledećoj temi:

    sat do 20000 kn ili cca. 2700 eur

    U toj temi sam takođe na početku naveo cenu Hour Vision modela (400,000 din) i popust na gotovinu. Distributer je Identico a možeš ih i sam nazvati i proveriti cenu modela koji te zanimaju. Model koji sam ja video u jednoj od njihovih radnji je sa crnim brojčanikom, ali se kod njih sat može i poručiti. Koji te modeli tačno zanimaju, i koje su im brojne oznake? Mogu ti i ja proveriti cene, pa ću ovde napisati informacije.

    Ja sam inače poprilično zagrejan za oba modela, a svratio sam i u Omegin butik u Budimpešti kako bih probao Aqua Terra model, ali su nažalost imali samo varijantu sa zlatnim kazaljkama i prečnika 39mm.

    Modeli koji su na mojoj listi su sledeći:

    Omega Hour Vision, ref. 431.33.41.21.02.001
    Omega De Ville Hour Vision.jpeg


    Omega Aqua Terra, ref. 231.10.42.21.02.001
    Omega Aqua Terra.jpg


    Pozdrav,
    V.S.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Omega u Beogradu

    Vladane upravo me tvoj post u onoj temi od 20k i zainteresirao za Omegu u BG jer su puno jeftinije (sa popustom) kod vas.Bas ove modele koje si stavio me i zanimaju.Nekako mi je neugodno zvati preko telefona za popust ,mislim da je to ipak bolje u butiku direktno inzistirati.Hvala ti na distributeru zvat cu ih makar za dostupnost modela i maloprodajnu cijenu.(No volio bih da mi ovdje netko napise cijene iz butika da ne bude nezeljenog dodatka preko telefona).
    I kako je krenulo s kupovinom darova ostat ce mi za Hamiltona ili Orisa (radije cu odgoditi kupovinu u tom slucaju) ako ne bude popust od bar 20%.Brzo se topi lova koju sam odredio za potrosnju.

    Kako ti se svidjela nova Terra? Je li bolje na ruci stoji 38.5 ili 41.5mm? Nisam je jos vidio uzivo nazalost pa me za nju najvise i zanimaju dojmovi. Znam da je subjektivno ali koji je lijepsi brojcanik-bijeli ili sivi? (Kod Hour Visiona za mene nema spora bijeli je puno bolji od crnog)
    Kako ti se cini prema Hour Visionu usporedba?Moze li proci kao dress watch? Hour Vision je iskljucivo dressy (ne znam kako bi pasao sa trapericama na kavi...) a za Terru se nadam da moze proci i kao svakodnevni (sportski) ali i kao sat za odijelo.Jer znam da nece ici s ruke kad ga se docepam

    Edit-Jos jedno pitanje-Da li se zna kad ce silicij pocet stavljat u mehanizme?Da ne bude ono kupimo ove godine a iduce oni pocnu stavljat uredno kako su obecali.

Slične teme

  1. Ruski satovi u Beogradu
    By eee in forum Ruski satovi
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 24.6.2011., 18:10
  2. Popusti u Beogradu za 8.maj
    By Hakinen in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 8.5.2009., 9:56

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •