Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 36
  1. #11
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: IWC Portuguese Automatic

    Kosta 12500 $ ali je sada na jomashopu na popustu i cena mu je 7500$.To je po jucerasnjem kursu dolara 5800 evra.Ja sam kupio preko jomashopa 3 sata i sigurni su 100%.Samo treba neko da ti donese na ruci taj sat,ali vredi se pomuciti ako imas te pare za sat.Ja kada bih imao uzeo bih ga i ne bi trepnuo.Taj sat ne izgleda nista losije od bilo kog pateka ili langea,a s obzirom da je ceo zlatan cena mu je povoljna da nema dalje.Kosta kao celicni submariner kod nas a to je zlatni Girard Perragaux chronograph.Dobar je IWC i cak da je ceo zlatan ne bi bio bolji od Perragaux-a.Od IWC-a treba uzimati samo satove koji imaju njihov manufakturni mehanizam,a ne Etu .Ovi sa Etom su jednostavno nerealno skupi s obzirom sta pruzaju i koliko kostaju IWC da ih napravi.

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: IWC Portuguese Automatic

    I meni se mnogo dopada ovaj sat. Ono sto sam ja video da je povoljna cena u Kanada i USA. Mada sada svude daju fine popuste, pa mozda treba pregovarati. Moj je predlog da pokusas i ovde kod zvanickog distributera IWC-a, mislim da su i oni spremni za dogovor.

    Citat UlysseNardin kaže: Pregled poruke
    Mnogo mi se dopada ovaj sat, pa bi voleo da cujem vase misljenje. Meni je estetski jako lep, ali me zanima koji je mehanizam i sta mislite o njemu. Pozdrav

    link

    http://www.amazon.com/IWC-IW371417-P.../dp/B000YNG68I

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: IWC Portuguese Automatic

    Cijene kod "Malbašića" B.Luka za IWC Portoguese:6150-9450 eura(na ove cijene se dobije popust od 18% i povrat pdv-a za strane državljane od ~14,5%)!

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: IWC Portuguese Automatic

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    Cijene kod "Malbašića" B.Luka za IWC Portoguese:6150-9450 eura(na ove cijene se dobije popust od 18% i povrat pdv-a za strane državljane od ~14,5%)!
    I ovo je odlicno zbog povracaja PDV-a, tako da se dobije jos 18% popusta.

  5. #15
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: IWC Portuguese Automatic

    Nikle mozes li da mi posaljes link, ili da mi kazes na koji si tacno model GP mislio. Ja ne uspevam da pronadjem model sa ovim karakteristikama. Nije problem za narucivanje, imam koga bi zamolio. A jomashop je proveren sajt, i moji prijatelji su kupovali preko njih. Samo mi molim te pusti model ili link.

    Citat Nikle kaže: Pregled poruke
    Kosta 12500 $ ali je sada na jomashopu na popustu i cena mu je 7500$.To je po jucerasnjem kursu dolara 5800 evra.Ja sam kupio preko jomashopa 3 sata i sigurni su 100%.Samo treba neko da ti donese na ruci taj sat,ali vredi se pomuciti ako imas te pare za sat.Ja kada bih imao uzeo bih ga i ne bi trepnuo.Taj sat ne izgleda nista losije od bilo kog pateka ili langea,a s obzirom da je ceo zlatan cena mu je povoljna da nema dalje.Kosta kao celicni submariner kod nas a to je zlatni Girard Perragaux chronograph.Dobar je IWC i cak da je ceo zlatan ne bi bio bolji od Perragaux-a.Od IWC-a treba uzimati samo satove koji imaju njihov manufakturni mehanizam,a ne Etu .Ovi sa Etom su jednostavno nerealno skupi s obzirom sta pruzaju i koliko kostaju IWC da ih napravi.

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: IWC Portuguese Automatic

    Nikle, svaka čast na komentaru i predlogu za sat... Nikako ne bih mogao da opravdam trošak od nekoliko hiljada € za sat koji nema in-house već ETA mehanizam koji se masovno proizvodi. Girard-Perregaux je daleko bolji izbor od IWCa i trenutno se nalazi u samom vrhu časovničarske industrije, a ja bih u igru ubacio i GO, pogotovo senator sixties seriju satova.

    btw
    Mislim da je Nikle pisao o Girard-Perregaux Ferrari seriji.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #17
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: IWC Portuguese Automatic

    Da kao što reče Dragon, u pitanju je Ferrari model: http://www.jomashop.com/49450-0-51-8148.html
    ali je nažalost sat "Out of Stock"

    Iz te serije ostao je još ovaj sportski model: http://www.jomashop.com/girard-perre...8019011651fk6a:



    Pozdrav,
    V.S.
    Priložene slike Priložene slike IWC Portuguese Automatic-gp-ferrari.jpg  

  8. #18
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: IWC Portuguese Automatic

    Hvala Vladane, verovatno je Nikle mislio na ovaj prvi model. Ali na zalost vise se ga nemaju na stanju. O tom modelu bi razmislio, i to jeste bolji model od IWC-a, jos je i u zlatu. Prosto neverovatno da toliko kosta. Ili je ovo samo marketinski trik jomashop-a. Prvo toliki popust, a onda ga nemaju na stanju. Ali hajde propraticu jos malo.
    Sto se tice ovog drugog modela, on mi se vec ne dopada. Suvise je sportski, jos je na kaucuku, a i to ne volim.
    Nego Vladane setih se sada da si gledao neki lep Zenith, e ono je lep sat. Sta si uradio, jesi li mozda pazario, jesi li dobio neki popust?
    Pozdrav

  9. #19
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: IWC Portuguese Automatic

    Jesam gledao ali nažalost nisam kupio a nisam se ni cenjkao pošto sam nisam ozbiljno razmišljao o kupovini tada. Inače o tom satu i dalje razmišljam..

    Što se tiče tog sportskog GP modela slažem se sa tobom.

    Pozdrav,
    V.S.

  10. #20
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: IWC Portuguese Automatic

    off topic

    UlysseNardin, znači GO ti se ne dopada?



    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •