Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 17
Like Tree7Likes

tema: Dugena quartz dzepni sa rimskim brojevima

  1. #1
    Novi član
    Član od
    21.2.2013.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Dugena quartz dzepni sa rimskim brojevima

    Deda mi je ostavio posle smrti vrlo ocuvan i radi.. Gde ga mogu prodati i za koliko?

    Dugena quartz dzepni sa rimskim brojevima-sdc10250.jpgDugena quartz dzepni sa rimskim brojevima-sdc10251.jpg
    Poslednja ispravka: VLADAN P (21.2.2013. u 20:45) Razlog: Izbrisan broj telefona

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Dugena quartz dzepni sa rimskim brojevima

    Nažalost, kvarcni džepni satovi nisu traženi, a cene su im uglavnom smešne. Možeš da probaš na nekom oglasnom sajtu, ali ne verujem da ćeš izvući više od jedne crvene.

    Bolje ga čuvaj kao uspomenu, jer se za njega mogu dobiti smešne pare.
    Varga and SanelMNE like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3284
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Dugena quartz dzepni sa rimskim brojevima

    Dobrodošlica na forum.
    Kolega Neša već ti je sve rekao,takvi satovi za moj dojam vrijede malo,u dućanima su skupi al to je već nešto drugo.Kolekcionari a onda i prekupci danas se klone svih jeftinijih kvarc satova.Zašto?Ipak satovi na navijanje imaju dušu pa su zato malo popularniji.Pošto je sat djedov spremi ga jer ono što ćeš dobiti za njega bit će skoro ništa,nekoliko desetaka € ako i to nije previše.
    Neša, Varga and SanelMNE like this.

  4. #4
    Novi član
    Član od
    21.2.2013.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Dugena quartz dzepni sa rimskim brojevima

    cudno svratio sam do tri caasovnicara i oni su mi rekli da vredi minimum 100e...

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3284
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Dugena quartz dzepni sa rimskim brojevima

    Ma super!Ne mogu ni ja uvijek točan biti,oni su ipak imali sat u ruci a ja samo loše fotografije ispred sebe.
    Ako možeš i želiš prodaj sat,al ako je njihova procijena 100€ tad pazi,sat vjerujem da onda vrijedi i više.Al usprkos tome vjerujem da ćeš teško prodat sat,sad je bolje ako ne moraš da zadržiš sat i čekaš neku dobru ponudu.stavi ga negdje u oglasnik s formiranom velikom cijenom uz mogućnost ponude od strane kupca,i sat prodaš najboljem ponuđaču.

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Одг: Dugena quartz dzepni sa rimskim brojevima

    Gledam ovaj sat i sjetih se da Seiko i sada za željezničare pravi džepni sat sa kvarcnim 7c21.
    Cijena je 240$ kod Seiya.
    83stojan likes this.

  7. #7
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Одг: Dugena quartz dzepni sa rimskim brojevima

    Da li sat ima pozlatu? Ako ima vrednost mu jeste veća. Verovatno me je navukla nekvalitetna slika, kao i Petra, ali priznajem da mi je ipak čudno. Probaj da ga prodaš skuplje nego što su ti savetovali, ali ako ne ide, probaj da upravo od tih časovničara izvučeš bar pomenutu cenu.

    I dalje mi je čudno što su ga toliko procenili, jer zaista nikada nisam video kod nas tako skup kvarcni džepni sat.

    Džepni mehanički su uvek skuplji, a evo dva primera sličnih cena:
    http://www.kupujemprodajem.com/Omega...ter_id=5928292
    http://www.kupujemprodajem.com/Omega...ter_id=5928292

    Ova dva sata su omege, a mesta za korekciju cene uvek ima. Moram priznati da me procena zaista čudi.
    Poslednja ispravka: Neša (28.2.2013. u 10:18)
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3284
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Одг: Dugena quartz dzepni sa rimskim brojevima

    Ma ništa me ne čudi jer urari su čudna bića.Prilikom ulaska u ove vode (mislim na sakupljanje satova) puno sam išao po urarskim radnjama po savjete.Većina od njih ne zna skoro kako izgleda džepni sat,ostali ne znaju kako nabavit džepni sat,a samo nekolicina njih znaju ga popravit i to ako imaju dijelova.S svojim prvim satom,vojnom Omegom šetao sam po mnogim radnjama,i sada kada znam o tom satu više od svih njih zajedno kad se prisjetim kako su sve oni procijenjivali sat dođe mi da se nasmijem.Neki su mu davali prevelike cijene,drugi premale,ali nitko nije rekao neku okvirnu vrijednost a to je 300-500€.Još jednom ti velim stavi bolje fotografije i poslikaj mehanizam pomoći ćemo ti daleko više od urara.Zašto?Jer iz iskustva znadem da ih je dosta njih zainteresirano za kupovinu satova radi dobre preprodaje,neki ih i sakupljaju.Ne vjerujem da će ti objektivno ni približno dati za sat koliko vrijedi.
    Imam puno iskustva s time,i znaj da gore Omege vrijede daleko još više od navedenih cijena,a cijene kvarc džepnih satova novih kreću se oko 200€.
    Varga likes this.

  9. #9
    Novi član
    Član od
    21.2.2013.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Одг: Dugena quartz dzepni sa rimskim brojevima

    mozete li mi reci gde bih mogao da postavim satove na prodaju sem sajta kupujem prodajem ..evo jos boljih slika istog sata Dugena quartz dzepni sa rimskim brojevima-sdc10252-3-.jpgDugena quartz dzepni sa rimskim brojevima-sdc10253-2-.jpg

  10. #10
    Novi član
    Član od
    21.2.2013.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Dzepni satovi

    Moze li mala pomoc gde mogu postaviti ove satove za prodaju i procena cene?
    prvi Dugena quartz dzepni sa rimskim brojevima-sdc10252-3-.jpgDugena quartz dzepni sa rimskim brojevima-sdc10253-2-.jpg to je dugena original...

    drugi : Dugena quartz dzepni sa rimskim brojevima-sdc10252-2-.jpgDugena quartz dzepni sa rimskim brojevima-sdc10253-3-.jpg citizen

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •