Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 41
Like Tree28Likes

tema: Hublot Dwayne Wade Watch

  1. #21
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Hublot Dwayne Wade Watch

    naravno da je poenta u ekskluzivi, u tome je i 50% poente i SATA kao pojave. a hublot gradi ekskluzivu na taj nacin sto su skupi i nicim drugim. brend nema ni istoriju ni mehanizme (to ima od juce ali jos nije dokazano) ali meni se dizajn dopada

  2. #22
    Mlađi član
    Član od
    27.8.2011.
    Lokacija
    Novo Mesto - Slovenija
    Poruke
    35
    Lajkovi
    151
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Hublot Dwayne Wade Watch

    Pa to želim reči. Oni su po meni marketinški genijalci. Napravili su to, da sat nosi svaki drugi fudbaler i trener i to je dovoljno. Ljudi koji se ne kuže u satove i kupuju sat jer imaju novce i jer im se sviđa, ok. Večina tih ljudi razmišlja - ako je Hublot dobar za Fergussona, Eccelstona i komplet igrače sa Premiershippa, onda je dobar i za mene. Tako ja to gledam. Danas je sve u Marketingu. Ako to nebi bilo tako, od manufakturnih satova bi se kupovalo samo jedno 5-6 brendova i kraj. A danas svaki ko ima mogučnost, pravi satove. Stavi unutra Valjoux i cjenu 3-5000eura, uloži milijune u marketing i to je to.

  3. #23
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Hublot Dwayne Wade Watch

    sto je glupo raspravljati o ovakvim stvarima....zna se ko ovo kupuje. mozda ih vise i nema,prvo to ,drugo neko ne gleda ni mehanizam ni brend ako ima para i svidja mu se...
    znam nevezano za ovo najvecu glupost koju covek moze da uradi,bizarno...decku umro deda i ostavao mu 4 stana u Bgd. prodao je jedan,kupio dzipa,otisao na kopaonik potrosio sve pare za nedelju dana bio najveci baja... to je da se kaze koja debilcina..a ovo sta koga briga sta ce i ko ce da ga kupi )))

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #24
    Mlađi član
    Član od
    27.8.2011.
    Lokacija
    Novo Mesto - Slovenija
    Poruke
    35
    Lajkovi
    151
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Hublot Dwayne Wade Watch

    Ja se potpuno slažem - svako zna za sebe i neka kupi šta hoče. Ali g. Milan, sa svim poštovanjem, nije glupo raspravljati o tome. Ipak je to portal o satovima.

  5. #25
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Hublot Dwayne Wade Watch

    ^ bas tako

  6. #26
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Hublot Dwayne Wade Watch

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Dalibore, što bih uzimao još skuplje kada za daleko manje mogu da dobijem i ime, istoriju, eksluzivu, luksuz i sve to sa proverenim in-house mehanizmom?
    Ime i istoriju - pa ime mu je vrlo poznato,a za istoriju mora proći još vremena - fakat da su mlad brend!
    Međutim,iako su mlada firma, već su ostavili trag u časovničarstvu sa HUB8100 mehanizmom!
    Luksuz i ekskluzivu - to je relativno,a Hublot ima modele 1 mil.$ i 2 mil.€ - nema luksuznijeg od toga(barem dijamanata što se tiče)!
    Da se razumijemo,20000€ je ogromna cifra(da ne govorim o 200 000)i nema se čim opravdati ali je ipak određena za ljude kojima je to bakšiš!
    Elem,meni se ovaj model sviđa,a da je normalne veličine i da imam para ko blata - kupio bih ga bez razmišljanja(ovako ću se zadovoljiti sa Big Bang 44mm steel ceramic.......nekad.......)!
    Man,ovaj sat privlači poglede u kafani k'o Ferari na ulici!!!

  7. #27
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Hublot Dwayne Wade Watch

    Ovaj sat ima skoro identičan dizajnerski pristup kao npr. grafičke karte ili slične tehno džidže, moglo bi se reći da je upravo i odraz aktuelnog trenutka, bio on dobar ili ne....Tako da bi se moglo reći da je ovo sat za decu bogatih, neka ultra luksuzna zamena Casio G shock-a. Ovakav sat jednostavno nema veze sa tradicijom i definitivno je nešto novo, sad ne vidim što bi bio neukusniji od nekakvog zlatnog Rolexa, ja bih uvek pre izabrao ovakav dizajn....

  8. #28
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Hublot Dwayne Wade Watch

    Citat urmacher kaže: Pregled poruke
    Ja se potpuno slažem - svako zna za sebe i neka kupi šta hoče. Ali g. Milan, sa svim poštovanjem, nije glupo raspravljati o tome. Ipak je to portal o satovima.
    da o satovima,pa zato je glupo pisati da li je lep ili ruzan...da li bi ga ja ili neko drugi kupio. Poenta je shvacena a sad se ide koji sve satovi mogu se uzeti pre ove sminke...i da li je veliki ili mali...

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #29
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Hublot Dwayne Wade Watch

    Ovde se ni ne raspravlja o dizajnu sata jer je on najmanje bitan u celoj priči. Svako nosi ono što mu se dopada. Da želim ogroman sat koji meni dobro izgleda i koji će gotovo svi primetiti na ruci uzeo bih Seiko SBDX011 i mišljenja sam da bih bolje prošao nego li sa ovim Hublot-om.

    Diskusija se u suštini vodi oko toga da li je opravdano dati 20000 evra za sat sa ETA mehanizmom proizvođača kao što je Hublot i generalno, šta je to što nudi taj proizvođač a što bi trebalo da ga stavi u rang manufaktura kao što su Jaeger-LeCoultre, Patek Philippe, Girard-Perregaux, Zenith, Audemars Piguet i ostalih?!
    Djordje and jagos like this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #30
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Hublot Dwayne Wade Watch

    A zašto je opravdano za PP dati milion i kusur $ ???
    Samo zato što je PP ?
    Šta je to tako vrijedno kod njih pa da toliko koštaju?

Slične teme

  1. Hublot mehanizmi
    By iwc in forum Satni Mehanizmi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 6.10.2011., 2:08
  2. Hublot satovi - Take the control
    By dragon in forum Swiss-Made luksuzni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.6.2011., 12:25
  3. Hublot King Power Red Devil
    By milan zmaj in forum Swiss-Made luksuzni satovi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.5.2011., 18:15
  4. Hublot satovi
    By nikolabido in forum Swiss-Made luksuzni satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 7.1.2011., 17:13
  5. Hublot BIG BANG 44mm
    By complication in forum Opšti forum
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 28.6.2009., 21:42

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •