Strana 64 od 116 PrvaPrva ... 145460616263646566676874114 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 631 do 640 od ukupno 1158
Like Tree1684Likes

tema: Vostok Amfibija Komandirskie sat

  1. #631
    Stariji član Avatar korisnika KureNS
    Član od
    16.11.2013.
    Poruke
    566
    Lajkovi
    3960
    Reputacioni uticaj
    39

    Određen forumom Re: Vostok Amfibija Komandirskie sat

    Citat backarelli kaže: Pregled poruke
    ....bio sam skoro siguran, da će biti skuplji . Ako se kvalitet (narukvice pogotovu) stvarno popeo za lestvicu-dve , ovo je ooodlična cena !
    +10000000

    Narukvica je rak rana Neptuna. To je još izraženije kod nas gde ni T bar ne možeš naći...

  2. #632
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.020
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Vostok Amfibija Komandirskie sat

    Ne bi mene smetala ta narukvica, samo da mi je da se docepam zelenka

    Inace, kasno prepodne je vec prodata jedna tura navodno za pet minuta. Navodno je bilo po 30 od svakog. Nakon toga je jos stajala cena od 149,85. Sada zabezeknut gledam da je pala cena...

    Kvalitet je mislim potpuno isti kao i kod ostalih meranomovih amfibija, jedino mi se brojcanik cini posebnim. I narukvica sa pinim linkovima naravno.

  3. #633
    Član Avatar korisnika StariAS
    Član od
    5.6.2012.
    Lokacija
    Beograd <-> Štutgart
    Poruke
    429
    Lajkovi
    2258
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Vostok Amfibija Komandirskie sat

    Prelep sat, bilo bi super da jos malo prosire ponudu "boja".

  4. #634
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: Vostok Amfibija Komandirskie sat

    Koliko mi se svidja plavusan!!

    Vostok Amfibija Komandirskie sat-neptun-blue.jpg
    vladas, mistrall and gogmajster like this.

  5. #635
    Mlađi član
    Član od
    22.10.2010.
    Poruke
    77
    Lajkovi
    116
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Vostok Amfibija Komandirskie sat

    Zasto je izbačen pokazivač datuma? Vidim da je to ucinjeno na vecini amfibija SE. Malo mi je bezveze ovako klot. Ja cekam da izadje neki sa belim ciferom...jos sam mlad mozda i docekam. Cena nije bas konkurentna s obzirom da u vitanovu ima da se biraju seiko 5 modeli za 9900 din. sa sve carinom, pdv-om i transportnim troskovima, fiskalnim racunom i da ne zaboravim komplikacije datum/dan.
    Vidim da je ranije bilo reci o tome kako meranom i jos par prodavaca odrzava vostok iznad vode da ne potone. Slazem se s tim. Vostok nema ono najvaznije, distributivnu mrezu. Mislim da bi lepo bilo da se udruze svi ruski proizvodjaci i porade na tome. Da covek moze lepo, kao nekad u stara dobra vremena, da ode do prodavnice i pored ostalih uzivo pogleda i isproba na ruci i ruske modele. Ako planiraju da prodaju vrse online mogu odmah da udare katanac. To ne vodi nicemu do ovome sto se vec desava, pustanje u prodaju tri redizajnirana stara-nova modela jednom u godinu dana, kojih evo vec nema na meranomu. Bruka i sramota
    "Raduj se, mladiću, za mladosti svoje, i neka se veseli srce tvoje dok si mlad, i hodi kuda te srce tvoje vodi i kuda oči tvoje gledaju; ali znaj da će te za sve to Bog izvesti na sud"

  6. #636
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Vostok Amfibija Komandirskie sat

    Meni lepo izgleda bez datuma. Distributivna mreža košta, radnici, lageri, prostori, logistika, i onda ne bi koštalo koliko košta. I opet ne bi imali prodavnicu u Srbiji jer smo malo tržište. To što ih nema na sajtu može da znači da se dobro prodaju.
    Cena za SE ne znam, ali za klasik verzije mislim da je više nego konkurentna. Za 6500 dinara ne vidim alternative.

  7. #637
    Mlađi član
    Član od
    22.10.2010.
    Poruke
    77
    Lajkovi
    116
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Vostok Amfibija Komandirskie sat

    Ne slazem se da smo malo trziste. Samo beograd, sam za sebe, ima sasvim dovoljan potencijal, a gde je beograd tu je i cela srbija koja gravitira u tom pravcu. A to da se dobro prodaju pa ih zato nema je malo verovatna pretpostavka. Pre ce biti da se rade ogranicene serije (sto i pise sa zadnje strane sata) koje se rasprodaju vrlo brzo i koje se vise ne proizvode. To je razlog zasto nekih modela nema vec mesecima, niti ce ih kako stvari stoje i biti. Sto se tice klasik verzija videcemo koliko ce jos dugo biti "konkurentne". Po meni su konkurentne otprilike koliko je bio jugo 55 2007. god. Da me pogresno ne shvatis, to su odlicni satovi sa super cenom i bogatom istorijom ali kome je to danas vazno? Čak i mene kao ljubitelja ruskih satova razocaravaju iz dana u dan...umesto da dodaju poneku komplikaciju, recimo dan u nedelji, oni skidaju i onu jednu jedinu sto su imali.
    "Raduj se, mladiću, za mladosti svoje, i neka se veseli srce tvoje dok si mlad, i hodi kuda te srce tvoje vodi i kuda oči tvoje gledaju; ali znaj da će te za sve to Bog izvesti na sud"

  8. #638
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Vostok Amfibija Komandirskie sat

    ^ Nisu svima vazne iste stvari, a i ukusi se razlikuju.
    Ja bih recimo uvek uzeo pre amfibiju bez datuma, zasto? Zato sto je tesko mucenje podesavanje istog, posto nema brzu promenu.
    Nekome ko ima jedan ili dva sata ovo nije problem, ali ko ima vise satova koje cesto menja zna vrlo dobro o cemu pricam.

    Inace ne da smo malo trziste, vec smo mizerni... Beograd je mozda dobro trziste ako prodajes pljeskavice, palacinke i slicno, ili jos bolje nesto od zdrave hrane posto je to sad moderno, ali za satove

    Da ne bude zabune, prvi bih ja voleo da sve sto zamislim mogu da pronadjem kod nas, ali ne ide to bas tako.
    Poslednja ispravka: RUS (25.9.2014. u 6:29)
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #639
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Vostok Amfibija Komandirskie sat

    Citat RUS kaže: Pregled poruke
    ^ Nisu svima vazne iste stvari, a i ukusi se razlikuju.
    Ja bih recimo uvek uzeo pre amfibiju bez datuma, zasto? Zato sto je tesko mucenje podesavanje istog, posto nema brzu promenu.
    Nekome ko ima jedan ili dva sata ovo nije problem, ali ko ima vise satova koje cesto menja zna vrlo dobro o cemu pricam.

    Inace ne da smo malo trziste, vec smo mizerni... Beograd je mozda dobro trziste ako prodajes pljeskavice, palacinke i slicno, ili jos bolje nesto od zdrave hrane posto je to sad moderno, ali za satove

    Da ne bude zabune, prvi bih ja voleo da sve sto zamislim mogu da pronadjem kod nas, ali ne ide to bas tako.


    +1 za sve sto je napisano!
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  10. #640
    Član Avatar korisnika aviator
    Član od
    1.12.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    342
    Lajkovi
    1241
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom

    @Rus
    Još jedan veliki + od mene, za napisano.
    Što se tiče Beograda kao tržišta: Moskva ima 12.000.000 (dvanaest miliona) stanovnika. Skoro pa dve Srbije!!!

Slične teme

  1. Vostok Komandirskie K-34
    By Aleksandar S in forum Ruski satovi
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 21.1.2022., 21:51
  2. Istorija Vostok satova - Amfibija i Komandirski
    By skydrummer in forum Ruski satovi
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 19.10.2021., 13:59
  3. Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 3.3.2016., 7:23
  4. Rezervni delovi za Vostok Amfibija satove
    By DrAgod in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 4.2.2012., 14:52
  5. [KUPLjENO] - Vostok Komandirskie
    By zolabg in forum Kupovina satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.1.2011., 16:47

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •