Strana 5 od 20 PrvaPrva 12345678915 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 192
Like Tree137Likes

tema: Ruski satovi

  1. #41
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Ruski satovi

    Podeli slobodno sa nama informaciju koji je to časovničar kojim si zadovoljan i koji popravlja ruske satove?

    Pozdrav,
    V.S.

  2. #42
    Član Avatar korisnika majstor98
    Član od
    10.1.2010.
    Lokacija
    okolina Beograda
    Poruke
    121
    Lajkovi
    98
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Ruski satovi

    Nalazi se na Voždovcu,preko puta Visoke škole elektrotehnike i računarstva(nekadašnja VETŠ).Čovek je tu samo popodne,posle 16:00.Pre podne je tu neki lik koji narezuje ključeve,i eventualno prima satove na popravku.Popravlja mislim starije modele,bar su to bili oni koje sam ja nosio kod njega(Raketa,Poljot).Nadam se da sam pomogao.

  3. #43
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Ruski satovi

    Ok, hvala za info, a ako imaš i broj telefona bilo bi dobro da mi pošalješ putem privatne poruke.

    Pozdrav,
    V.S.

  4. #44
    Član Avatar korisnika esdy_11192
    Član od
    8.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    198
    Lajkovi
    652
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Ruski satovi

    I meni bi trebao telefon lika, ili može neko da ga pita koliko je servis za Poljot sa alarmom.. Tj treba "samo" da se podmaže, jer je takt (klatna?) sporiji nego što treba da je..

  5. #45
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: Ruski satovi

    Kad se sat "SAMO" podmaže napočetku sat počne prividno bolje raditi jer se sa novim uljem staro malo razrjedilo ali ubrzo dva ulja međusobno reagiraju te ponovo dolazi do neispravnog rada sata.
    ako auto troši ulje možeš ga nadoljevat ali to nije rješenje možeš ga i cjelog zamjenit ali time nisi rešil osnovni problem

  6. #46
    Član Avatar korisnika esdy_11192
    Član od
    8.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    198
    Lajkovi
    652
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Ruski satovi

    Citat watchmag01 kaže: Pregled poruke
    Kad se sat "SAMO" podmaže napočetku sat počne prividno bolje raditi jer se sa novim uljem staro malo razrjedilo ali ubrzo dva ulja međusobno reagiraju te ponovo dolazi do neispravnog rada sata.
    ako auto troši ulje možeš ga nadoljevat ali to nije rješenje možeš ga i cjelog zamjenit ali time nisi rešil osnovni problem
    U pravu si.. Ja sam loše objasnio.. Sajdžija mi je rekao da treba da se odradi servis, između ostalog i da je "suv".. Tako da nije samo podmazivanje..

    Btw, još uvek niko nije poslao broj telefona.

  7. #47
    Član Avatar korisnika majstor98
    Član od
    10.1.2010.
    Lokacija
    okolina Beograda
    Poruke
    121
    Lajkovi
    98
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Ruski satovi

    Ulje kojim se vrši podmazivanje mehanizma vremenom gubi viskozitet,pa se može desiti da se stvrdne.Inače sat ne može da "presuši".Osim ako uopšte nije podmazan.Podmazivanje je neophodno da bi se smanjilo trenje između tzv. rubina i osovine zupčanika.Inače pre samog podmazivanja ceo mehanizam treba temeljno očistiti i odmastiti.
    Što se tiče broja telefona tog časovničara,nabaviću ga čim budem otišao kod njega.Nisam iz Beograda,pa ne idem često kod njega.A uostalom prošetajte do VETŠ-a,posle 16:00.Tramvaji 9,10,14,autobus 33.Nije na kraju sveta.

  8. #48
    Član Avatar korisnika majstor98
    Član od
    10.1.2010.
    Lokacija
    okolina Beograda
    Poruke
    121
    Lajkovi
    98
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom

    Što se tiče broja telefona časovničara: poslao sam jednom čoveku koji je u kontaktu sa njim e-mail,pa kada mi odgovori,postaviću/poslaću broj telefona.Ako čovek uopšte ima njegov broj.Toliko.

    Ako administracija želi,neka obriše ovu poruku,ali mislim da će koristiti svima.Nije mi cilj da reklamiram čoveka.Broj telefona u radnji (16-20h) je 011/ 2493554.Časovničar se zove Raša.
    Poslednja ispravka: dragon (15.1.2010. u 23:19) Razlog: uzastopne poruke

  9. #49
    Mlađi član
    Član od
    21.11.2008.
    Lokacija
    Kikinda
    Poruke
    36
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Ruski satovi

    ako vas interesuje ja sam iz kikinde i opravljam te stare ruski,švajcarske itd. satove pa ako vas interesuje ....

  10. #50
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Ruski satovi

    U Novom Sadu, svi ruski satovi osim Poljot-a mogu se servisirati u časovničarskoj radnji TOMIĆ u Jevrejskoj ulici (strana ulice gde je Sinagoga)!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Ruski satovi u Beogradu
    By eee in forum Ruski satovi
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 24.6.2011., 18:10
  2. Kupujem nov Ruski sat.
    By Boban. in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.12.2009., 13:56

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •