Strana 1 od 54 123451151 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 540
Like Tree664Likes

tema: Steinhart satovi

  1. #1
    Novi član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Post Steinhart satovi

    Prije svega pozdrav svim članovima foruma te se ovim pitanjem i ja, kao novi član, želim uključiti u njegov rad. Naime, zanima me vaše stručno mišljenje o njemačkom proizvođaču satova STEINHART, konkretno njihovom modelu TRITON. Sat se nalazi u cijenovnom razredu do 500 eura. Zanima me omjer cijene i kvalitete odnosno odnos uloženo-dobiveno.Unaprijed se zahvanjujem na odgovoru i još jedan pozdrav svima.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Dobrodošao Aleksandre.

    Steinhart je odlična kompanija i svakako je preporučujem pogotovo ako gledaš odnos uloženo/dobijeno. Kvalitet kućišta im je dobar, kompletna završna obrada satova i više nego odlična a ugrađuju ETA mehanizme koji uglavnom poseduju neke elemente dekoracije. Kontrola kvaliteta im je na visokom nivou i ne moraš da brineš da ćeš dobiti sat koji je loše izrade. U slučaju da se tako nešto i desi, podrška kupcima koju obezbeđuju radi svoj posao neverovatno dobro i eventualne probleme rešavaju u prilično kratkom vremenskom roku. Da im je stalo do mišljenja i pozitivnih ocena njihovih kupaca i potencijalnih mušterija govori i činjenica da pojedini zaposleni učestvuju i u diskusijama na eminentnim stranim forumima. Ne želim da me shvatiš kao da su potpuno bajni i sjajni, desi se i njima tu i tamo da zabrljaju ali uglavnom se trude da kupac bude zadovoljan.

    Za sam sat koji te interesuje ne znam šta da kažem osim da ponovo upotrebim izraze koje sam već spominjao... odličan kvalitet, jako dobra završna obrada, kvalitetan mehanizam i sve u svemu jedan izuzetan sat. Da li je od onih koji se ostavljaju u nasleđe ne znam, to više zavisi od osobe do osobe, ali znam da je prilično tražen i da je dosta hvaljen sat.
    Lično još uvek nemam njihov sat ali planiram da kupim jedan iz njihove ponude u neko dogledno vreme. Triton je svakako jedan od glavnih kandidata.

    Pozdrav
    nikola0406 likes this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Novi član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Puno hvala na iscrpnom i brzom odgovoru. Pozdrav!

  4. #4
    Novi član
    Član od
    8.11.2009.
    Lokacija
    Ljubljana, SLO
    Poruke
    25
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Pre nekoliko dana postao sam ponosni vlasnik Steinhart Nav B-Uhr sata i vrlo sam zadovoljan! Sve što sam pročitao o Steinhart kompaniji istina je. Sat je odličan a "customer service" još bolji. Mislim, da Tritonom ne možeš pogrešiti, kod Steinharta zaista dobiješ puno za tu cijenu, u tom segmentu Steinhart je izuzetan.

    Steinhart satovi-slike0226101671..jpg

    Steinhart satovi-slike0226101673..jpg

    Steinhart satovi-slike0226101696..jpg

    P.S. supruga je zaboravila skinuti onu foliju sa stakla pre fotografiranja (ona je primila paket sa satom)
    juke likes this.

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Suprugi nećemo zameriti ni malo a tebi još jednom čestitke na kupovini, sat je prelep. Da te dugo služi i u zdravlju da ga nosiš.

    Slike možeš da postaviš i u temi "slike satova iz vaše kolekcije", svakako zaslužuju da se nađu u toj galeriji!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #6
    Novi član
    Član od
    8.11.2009.
    Lokacija
    Ljubljana, SLO
    Poruke
    25
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Hvala Zamolit ću suprugu da napravi još nekoliko boljih fotografija (ona se kod nas bavi fotografijom) pa ću onda staviti slike u temu "slike satova...".

  7. #7
    Novi član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Jako sam zaineresiran za kupovinu STEINHARTA, konkretno njihovog TRITON modela. Sve čestitke na obavnjenoj kupovini jednog prelijepog sata, te bih ta zamolio da podijeliš svoje iskustvo kupovine s ostalim forumašima zainteresiranim za ove izuzetne satove.Unaprijed hvala.
    Pozdrav!

  8. #8
    Novi član
    Član od
    8.11.2009.
    Lokacija
    Ljubljana, SLO
    Poruke
    25
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Aha kupovina... pošto sam iz Slovenije nisam imao nekih dilema u smislu carine ili isporuke paketa iz Njemačke. Prije što sam naručio sat kontaktirao sam Guntera Steinharta e-mailom jer sam imao nekoliko pitanja oko samog sata - odgovor sam primio u roku 15 minuta i sve mi je objasnio i naglasio još, da mogu zamijeniti krunicu ili narukvicu (nadam se da sam stavio prave riječi ) ako želim. Onda sam stavio order na njihovom web site-u i platio putem pay pala. Sve bez ikakvih problema. Za 2 dana dobio sam email, da su slali moj paket i tracking number DPD kompanije da slijedim moj paketič. Opet nakon dva dana isporučili su paket mojoj suprugi koja je bila kod kuće a ona mi odmah mailom šalje fotografije (ja sam bio u firmi)

    Odlično iskustvo u svim fazama kupnje i mislim, da ovo nije moj poslednji Steinhart sat - Ocean 1 GMT a možda i Aviation ili Marine B-Uhr mogli bi slijediti ovom "pilotu".

    Steinhart ima puno iskustva prodajom svojih satova i u non-EU zemlje pa ja mislim, da će vrlo rado pomoči oko svih formalnosti. Slobodno šalji pitanja na info@steinhartwatches.de (ali ne direktno s njihove web strane) i sve će ti objasniti oko VAT-a, carine, isporuke...

    Ne znam kako je kod vas sa PayPal-om ali ima i nekih drugih varianti pa samo pitaj Steinharta...
    nikola0406 likes this.

  9. #9
    Novi član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    SaleK, hvala ti na tvojim korisnim savjetima i iskustvima vezanim za kupovinu STEINHART sata.
    Javljam se iz Hrvatske, koja još uvijek kao što znamo nije članica EU što mene neće spriječiti da TRITON postane dio moje kolekcije. PRONAĆI ĆU MODUS
    Priložene slike Priložene slike Steinhart satovi-tri1000bi05..jpg   Steinhart satovi-tri1000bi09..jpg   Steinhart satovi-tri1000bi07..jpg   Steinhart satovi-tri1000bi03..jpg  
    Poslednja ispravka: aleksandar lukić (3.3.2010. u 16:23)

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Hehe... Aleksandre, al to nije ovaj običan triton već nova 100 atm serija. Sat je zaista prelep, a posebno je upečatljivo osvetljenje markera, kako na koroni tako i na brojčaniku ali i samog brojčanika.



    Pozdrav
    pantelija likes this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 1 od 54 123451151 ... PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •