Strana 6 od 54 PrvaPrva ... 234567891016 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 540
Like Tree664Likes

tema: Steinhart satovi

  1. #51
    Novi član
    Član od
    26.8.2010.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    pozdrav ljubiteljima steinhart satova

    ja nisam preterano upucen, ali mi se svideo ovaj triton 30 atm model. samo mu je falinka po mom misljenju prenaglasen bezel. voleo bi da ga vidim sa makar malo sarenila, da odvuce paznju.

    ima li kakve naznaka da bi nesto slicno ovom starom moglo da se pojavi?
    Steinhart Watches - fine exclusive timepieces

  2. #52
    Stariji član Avatar korisnika therion
    Član od
    15.9.2011.
    Lokacija
    Maribor Slovenija
    Poruke
    1.076
    Lajkovi
    12563
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Evo i moje iskustvo sa Steinhartom, ako se to i može nazivati iskustvom..U ponedeljak napišem mail na Steinhart, da bih volio narućiti Triton 30 ATM. U utorak uzvrate mail, piše da može, nema problema. Ja platim za sat i gumenu narukvicu Paypalom, oni napišu, da su dobili potvrdu, da je sat plaćen i da ga šalju u najkraćem mogućem periodu. Ja otpišem, da me samo zanima koliko to normalno traje, da ga pošalju - to je bilo u utorak - i do danas ništa. Nema odgovora, nema poruke o isporuki sa tracking brojem, ništa! Tako, da sam odlućio, da povućem narudžbu i napisao temperamentan mail, da mi vrate novac na Paypal. Izgleda, da su previše zauzeti i nemaju vremena slati satove mušterijama..Možda ću probat narućiti kod Toptime-a, ali nisam baš siguran..Jomashop je isporućio sat odmah!! Ne znam šta rade, boje jaja za uskrs ili nešto tako..

  3. #53
    Stariji član Avatar korisnika therion
    Član od
    15.9.2011.
    Lokacija
    Maribor Slovenija
    Poruke
    1.076
    Lajkovi
    12563
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Dobio mail za pola sata od samog Guntera Steinharta..malo mi se povraća..Lik misli, da je strašna faca, operira nekim uzvišenim sarkazmom..oni dobivaju tisuće mailova, siroti oni, kako da to ne znam, i ne mogu, da odgovore na sve. A na prekid ugovora reagira u pola sata i piše kako imaju uskrs i kako ja to valjda ne razumem..glupi Slovenac. A kako onda piše mejlove na uskrs? To može? Ne bih možda stavio sat u kutiju i prošetao do prve pošte?!

  4. #54
    Novi član
    Član od
    8.2.2012.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    21
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Moje iskustvo sa STEINHARTOM je bilo bolje. Na dan kad su im legle pare poslali su mi sat na adresu u Nemačku (kod drugara), a pošto sam platio preko računa iz Srbije nisu mi obračunali VAT , tako da me je sat STEINHART "Nav B-Uhr II 44 mm Handaufzug" izašao 295 evra + 8 evra za shipping. Sad ga nestrpljivo čekam da ga donese.

  5. #55
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    241
    Lajkovi
    480
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Bogami meni su naplatili punu cenu pošto je adresa isporuke bila u Nemačkoj, Keln. Mada je dogovorena isporuka bila hirurški precizna.

  6. #56
    Stariji član Avatar korisnika therion
    Član od
    15.9.2011.
    Lokacija
    Maribor Slovenija
    Poruke
    1.076
    Lajkovi
    12563
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Volio bih, da je i moje iskustvo pozitivno, ali na moju veliku žalost nije. Odluke za kupnju sata kod mene nisu baš jednostavne, trebalo mi je valjda mesec dana da pogledam sve o njemu na internetu, usporedim s nekim drugim kandidatima za kupnju, i tako..Takav odnos ne ostavi baš pozitivan utisak o kompaniji. Amazon pošalje isti dan, kod Jomashopa je potrajalo nekoliko sati, a Steinhart ne ume da odgovori na jednostavno pitanje za 48 sati, a kad povućeš narudžbu, reagira u pola sata i završi mail s ovim rećima:

    "Sorry we cannot work more fast.. but you don’t understand……"

    Briga me njegov majmunski engleski, celokupni utisak maila je užasan.Sve rećenice završava s barem tri taćke...kako ja ne razumijem njegovih mnogo većih briga i sad nešto bezveze davim za pišljiv sat. Ne znam, dva dana je meni više nego previše vremena, da zapakiraš sat u kutiju, a ako oni imaju previše nekog drugog znaćajnijeg posla, neka ga imaju. Sat je bio plaćen u utorak, a do petka ni reći s njihove strane. Nek se prežderu čokoladnih zećeva i krepaju od šećerne...........
    jagos, VLADAN P and igor bg like this.

  7. #57
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Ha,ha, ovo je stvarno mocno. Manbusje je imao disclaimer za kinesku novu da ce narudzbine biti sporije procesuirane a steinhart ne ume to da stavi. Neka uci od kineza o poslovnosti.

  8. #58
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7473
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    I ja sam prosao isto kao ti. Doduse, opet znacajno jeftinije nego da je dosao u srbiju .


    Citat Giga kaže: Pregled poruke
    Bogami meni su naplatili punu cenu pošto je adresa isporuke bila u Nemačkoj, Keln. Mada je dogovorena isporuka bila hirurški precizna.
    Inace, sto se tice odgovaranja ma mail. I ja sam imao problema sa njima, na kraju sam ih i zvao telefonom i pricao sa Sabinom, valjda. Nisu se bas pretrgli u odgovaranju na mail . Mada, moram priznati da sam sve zavrsio u roku od 3-4 dana (narudzba i placanje). Ali mislim da je tu imalo efekta sto sam ih pozvao telefonom.

    Inace, ako resim da uzmem ponovo neki od njihovih modela, vrlo je verovatno da cu to uklopiti u okvir nekog turistickog putovanja po zapadnoj evropi pa cu skoknuti do njih. Preko sajta nisam siguran da cu narucivati.

  9. #59
    Stariji član Avatar korisnika therion
    Član od
    15.9.2011.
    Lokacija
    Maribor Slovenija
    Poruke
    1.076
    Lajkovi
    12563
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Jedna od opcija je Toptime iz Slovačke, gospodin je odgovorio na mail za 20 minuta i pored svega daje dodatnu godinu garancije na Steinhart. Ali momentalno Steinhart ne dolazi u obzir, neću ni da razmišljam o njima..Samo da Gunter vrati pare i narućim Laco Einsatz Uhr ( Squad Ninja ) na španjolskom Amazonu!

  10. #60
    Novi član
    Član od
    19.4.2012.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    220
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Moj prvi post, tek nedavno sam otkrio "sajt".

    *Za predstavljanje moj Steinhart Nav. B Chrono II, vec su mu dvije godine, ETA 7750, *rotor u zlatnoj boji, No 16, super tacnost *" - 2sec / na dan " . Inace moj sat za svaki dan tokom radnog vremena, preciznije za kancelarije.

    Pozz iz sarajeva

    Zeljan
    Priložene slike Priložene slike Steinhart satovi-2010_0215image0004.jpg   Steinhart satovi-2010_0215image0035.jpg   Steinhart satovi-picture-008aa.jpg   Steinhart satovi-028.jpg  

Strana 6 od 54 PrvaPrva ... 234567891016 ... PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •