Strana 5 od 14 PrvaPrva 123456789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 139
Like Tree96Likes

tema: Orient satovi

  1. #41
    Novi član
    Član od
    4.1.2009.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Orient satovi

    Gorro, meni se licno bas svidja sat. Jel to limited edition, cini mi se da su ga uradii u 2007 primeraka? Nego, jedno pitanjce, slucajno sam naleteo na sledece adrese:http://underbid.com/cgi-bin/underbid...=Kenmarwatches i http://www.overstock.com/Jewelry-Wat...uct.html?& . Sta mislite o cenama i sajtovima koji prodaju satove?
    Pozdrav

  2. #42
    Mlađi član
    Član od
    12.9.2008.
    Poruke
    64
    Lajkovi
    20
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Orient satovi

    limited edition,al ja mislim da 2007 znaci godina izdavanja a ne broj primjeraka,sto se tice cijene sa tih sajtova,izuzetno su povoljne,mada ne znam koliko su pouzdani sajtovi,i je li neko od forumasa imao iskustva sa njima...ja cu ovaj sat da kupim preko sajta www.kenmarwatches.com posto imam brata u usa pa ce mi on to zavrsiti

  3. #43
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Orient satovi

    gorro wrote:
    narucio sam sledeci orient sat,pa me zanima sta vladan ima da mi kaze za njega
    Pa Gorro, Vladan može samo da ti čestita i ništa drugo. Mislim da svi ovde na forumu već znaju koliko poštovanja imam prema kompaniji Orient. I dalje sam mišljenja da je Orient proizvođač izuzetnih satova koji imaju definitivno najbolji odnos kvalitet/cena na celokupnom svetskom tržištu.
    Pa tako ni ovaj model u ograničenoj seriji od 2007 komada ne predstavlja izuzetak. Posebno mi se sviđa narukvica i safirni poklopac sa potpisom



    Jedino što bih zamerio ovom modelu je nedostatak dodatnih funkcionalnosti (datum, dan..) i komplikacija (indikator rezerve snage i sl.).
    Ako zanemarimo ovo, sat predstavlja pun pogodak po kvalitetu kako kućišta tako i mehanizma i svakako modernog sportskog dizajna.

    Što se tiče navedenih sajtova, Kenmar je dosta poznatiji i dokazano pouzdan, a koliko sam uspeo da pročitam ljudi imaju pozitivno iskustvo i sa Overstock prodavnicom uglavnom zbog odličnih cena. Za obe prodavnice govorim iz iskustva drugih pošto od njih do sada nisam naručivao.

    Pozdrav,
    V.S.

  4. #44
    Mlađi član
    Član od
    12.9.2008.
    Poruke
    64
    Lajkovi
    20
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Orient satovi

    a reci mi vladane za staklo? nije safirno,vec cristal....tako sam procitao...ali sto mogu da se pohvalim je cijena po kojoj cu ga nabaviti...znaci nekih 180 evra....sto je za ovakav sat stvarno dzabe

  5. #45
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Orient satovi

    Da, to sam zaboravio da napomenem, nažalost ima mineralno staklo, ali kao što kažeš za taj novac nemaš bolje. Inače njegova preporučena maloprodajna cena je 36750 yena (~308 EUR) tako da si dobio dobar popust.
    Inače možeš pogledati njihov portfolio sa list cenama na zvaničnoj stranici:

    http://translate.google.com/translat...8&oe=UTF-8

    Pozdrav,
    V.S.

  6. #46
    Mlađi član
    Član od
    12.9.2008.
    Poruke
    64
    Lajkovi
    20
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Orient satovi

    A htio sam da te pitam ovo..za mehanizam....jel otprilike isti kao kod tvog orienta....i ovo..za ovu narukvicu....urethane....to je neki etil karbonat..tako nesto....prvi put cujem za to...zanima me da ne znas mozda jeli izdrzljiva...i izvini sto te smaram ovoliko ima li dje onim seiko spring drive u usa da se kupi???

  7. #47
    Mlađi član
    Član od
    12.9.2008.
    Poruke
    64
    Lajkovi
    20
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Orient satovi

    i jos nesto....da ovi iz orienta znaju kolko si im musterija nasao...poslali bi ti jedan orient royal,u to sam siguran

  8. #48
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Orient satovi

    gorro wrote:
    A htio sam da te pitam ovo..za mehanizam....jel otprilike isti kao kod tvog orienta....i ovo..za ovu narukvicu....urethane....to je neki etil karbonat..tako nesto....prvi put cujem za to...zanima me da ne znas mozda jeli izdrzljiva...i izvini sto te smaram ovoliko ima li dje onim seiko spring drive u usa da se kupi???
    Bazni mehanizam je verovatno isti, samo što su u moj ugrađene dodatne komplikacije, indikator rezerve snage i rotirajući unutrašnji prsten.

    Što se tiče narukvice mislim da je u pitanju klasična kaučuk narukvica, samo ne znam kakvog kvaliteta. U svakom slučaju mislim da ne treba da brineš o tome, sigurno je dosta izdržljiva.

    gorro wrote:
    i jos nesto....da ovi iz orienta znaju kolko si im musterija nasao...poslali bi ti jedan orient royal,u to sam siguran
    Hehe, verovatno si u pravu, a to bi bilo stvarno fer sa njihove strane. Ja sam već izabrao, samo da mi pošalju





    Pozdrav,
    V.S.

  9. #49
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re:Orient satovi

    Pa Vladane, dobar izbor! B)

    Inače, Orient je na tržište izbacio još jedan MAKO... Sada, sa žutim brojčanikom! Trenutno je urađena serija od samo 500 komada, kako bi se videlo da li će ga tržište prihvatiti ili ne.











    Mada, meni je i dalje plavi favorit i nadam se da ću ga naći u Deželi!
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #50
    Novi član
    Član od
    4.1.2009.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Orient satovi

    Mozda je off, izvinjavam se, ali vidite sta su mi odgovorili sa Discount Watch store-a na moj zahtev ta onih 4% popusta:
    We can match and beat the price and offer the watch to you at $267.83.

    Please use the following link to submit your order:
    http://www.discountwatchstore.com/st..._40439254.html

    When you checkout, please use coupon code: PM3T5A This code is good for 3 days.

    Please note that price match voids all other offers.

    Best regards,
    Zai

    Inace, poslao sam im cenu sa Overstocka, pa ako neko hoce da kupuje, evo mu dobre prilike.
    Pozdrav

Slične teme

  1. [POVUČEN OGLAS] - Orient satovi
    By Milanche78 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 9:04

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •