Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 50
  1. #41
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Da li je jos neko uspeo da uhvati signal, i ako jeste sa kojim modelom Citizena? Pozdrav Citizen-ovcima

  2. #42
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Citat UlysseNardin kaže: Pregled poruke
    Da li je jos neko uspeo da uhvati signal, i ako jeste sa kojim modelom Citizena? Pozdrav Citizen-ovcima
    Evo juce smo se malo setali i snimio sam telefonom (mnogo los kvalitet videa) kako sam uspeo da uhvatim slab signal sa Kalish-a. Malo sam izmaltretirao suprugu i cerkicu da me cekaju ali sve zarad viseg cilja
    Da napomenem da sam probao vise puta i da sam 2 od 5 puta uhvatio signal , znaci bas slab, uvek LOW, ali ga ima.

    Za one koji ne znaju,kada mu "naredim" da primi signal, sekundara stoji na poziciji 12h i trazi signal a posle par sekundi-minuta se pomeri na poziciju 1h gde je signal L "low" i tu stoji sve vreme primanja signala. Nikad nije skocila na M "medium" ili ne daj Boze na H "high" ali kao sto rekoh zadovoljan sam i ovim.

    Who's your daddy?

  3. #43
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Pozdrav WlayCo, i hvala za video eto cisto ako ima "nevernih Toma" sada je sve jasno. Ja sam se trudio takodje da snimim telefonom ali snimak je bio jako los tako da ga nisam postavio i obrisao sam ga, a aparat nikako da ponesem sa sobom jer nikad ne odem planirano na Kalish. E sad da sve ovo ne bi bilo samo da sam se javio tek onako, imam ako se tako moze reci lepu vest i za one koji nisu iz Bg-a, naime proslog vikenda sam bio u Raski, i tamo sam cisto onako probao da uhvatim signal, Raska je inace mesto koje je sa svih strana okruzena visokim planinama i brdima i stvarno se nisam nicemu nadao, ali na moje opste odusevljenje sat je uspeo da uhvati Low signal i da se dosteluje

    Sto se tice ovih tvojih pokusaja, jedino u cemu su se moji razlikovali, jeste to sto sam ja sat sve vreme drzao u ruci kao daljinski okrenut u polozaju 6h ka uscu Save u Dunav i uspevalo mi je gotovo svaki put nekoliku puta sa High signalom, mozda par puta sa Medium, i jednom samo Low, tako da je signal u nekim situacijama varirao iz minuta u minut ( proveravano po nekoliko puta u razlicitim vremenskim prilikama i razlicitim periodima dana ).

    Pitanje: Da li ti sada sat prati atomsko vreme ili i dalje ide sekundu brze?

    E da i zavrsnica klipa je i ono najbolje u njemu, veliki pozdrav za tebe cale!!!

  4. #44
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Bigmag , i ja sam takodje okrenuo sat ka uscu ali kao sto si video nisam ga drzao u ruci. Ko zna, mozda i vremenski uslovi imaju uticaj na jacinu signala... Mozda je negde oko Beca bila neka oluja
    Lepa vest za Rasku, ko zna i gde sve iz Srbijice moze da se primi signal. Inace, moj sat i dalje ide ispred ali posle podesavanja ,pola sekunde. Znam sta mislite ali ako mi ne verujete napravicu jos jedan video pola sekunde.

    Cale , skoro vec 3 meseca
    Who's your daddy?

  5. #45
    Novi član
    Član od
    27.5.2010.
    Poruke
    22
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Pozdrav doktori za satove.
    Upravo sam uhvatio signal sa Vidikovca. S obzirom da sam previse lenj da bih se cimao do Kalisa, nekoliko puta sam pokusao iz svoje sobe, vodjen Wlayco-vim klipom. Posle jedno pet pokusaja sam uspeo da uhvatim low signal.
    Kazaljka je posle ax presla na low, kao na klipu, onda je posle nekog vremena obrnula ceo krug i ponovo se vratila na low, posle se cuo onaj zvcni signal i sekundara je nastavila sa normalnim radom.

    Wlayco cestitke na prinovi
    Poslednja ispravka: marre (13.9.2010. u 14:10)

  6. #46
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    WlayCo tako je i kod mene u poslednej vreme ide brze za pola sekunde, skoro celu... Zbog cega je tako sigurno postoji neko objasnjenje sve u svemu nista strasno.

    pozzz...

  7. #47
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    @WlayCo

    Hvala za video-vidi se sve što treba!

  8. #48
    Novi član
    Član od
    15.11.2010.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Pozdrav svim forumasima!

    Kupio pre par dana AS4020-36E u Madridu. Cijena prava sitnica: 360EUR u radnji, pa manje tax free... mnoogo bolje od beogradskih 55k RSD, plus sto kod nas tesko da bih nasao model -36E, vec samo -28E...CITIZEN Chrono radio controlled-151120101262.jpg

  9. #49
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Uhhh @MishaM odličan sat u zdravlju te služio!

    Piši malo o njemu dugo čekam opis tog sata!

  10. #50
    Novi član
    Član od
    15.11.2010.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Hvala Angel II!

    A imas ovde dosta dobar opis: http://www.svetsatova.com/forum/show...ive-AS4020-36E

Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345

Slične teme

  1. Sector adv 5500 Chrono
    By Kranjcar in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.11.2009., 16:06
  2. sector 750 chrono
    By Djordje in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.10.2009., 11:45
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.8.2009., 15:37

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •