Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 29 od ukupno 29
Like Tree3Likes

tema: Fortis satovi - misljenje?

  1. #21
    Novi član
    Član od
    2.3.2010.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Fortis satovi - misljenje?

    Hvala, bolje vas sve nasao! Kvar je prouzrokovao, kako sam ja razumeo, nekakav "osigurac" koji neda opruzi da se "prenavije". Majstor je to brzo resio, a ostalih tri dana je testirao i proveravao sat na nekakvom dijagnostickom diditalnom aparatu. Distributeri u Srbiji se hvale servisom, podrskom, kvalitetom itd., bilo da kupujete John Deere ili Fortis. Kada posteno kupite onda ste sami. Prijatan glas na telefonu servisera i "bice sve u redu,ma ne brinite!" je cesto sve. Ja se najavio, zabasao iz Apatina po cici zimi, pratio i zapisivao svaki dan progresiju "zurenja" Fortisa (poneo i to), a serviser me se resio u rekordnom vremenu. Mogao sam da kupim sat kod nekog drugog recimo. Ispada da je isto da kupite kradenu Omegu ili fortis sa fiskalnim. Ne gine vam briga ako nesto krene po zlu sa satom. Da li gresim?

  2. #22
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Fortis satovi - misljenje?

    @apatinac76

    Ne grešiš, upravo je tako, kako te sreća posluži tako je! Znam za Fortis satove, ne odustajem ja tako lako od njihove kupovine, videćemo šta će biti do kraja meseca!

    Pozdrav...

  3. #23
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom re: Fortis satovi - misljenje?

    Sta mislite o novim modelima koji su se pojavili u prodaji (modeli su sa strane 5 donji desni ugao) http://www2.fortis-watches.com/sf2010/en/

  4. #24
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Fortis satovi - misljenje?

    Ne sviđaju mi se, pogotovo ne korone koje su nekako previše nazubljene... da ima malo veće zubce i možda malo oštrije mogao bi da sat koristiš kao oružje ili kao neki cirkular. Mada, nije isključeno da ne može i ovako da se upotrebi u te namene.
    Mislim da je stari Fortis Marinemaster daleko lepši i sa umerenijim dizajnom. Spaceleader mi se takođe ne dopada, nekako deluje debeljuškasto dok mi je Mars 500 !
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Fortis satovi - misljenje?

    Uuuu-sa koronama su dobro promašili za Marinemaster! Pošteno izlaze van okvira kućišta! Vjerujem da nije nikakav problem negdje/nešto zakačiti sa njima i usput ih potpuno otkinuti od sata-nimalo praktično! Ostali modeli-ništa specijalno!

  6. #26
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom re: Fortis satovi - misljenje?

    Meni cak i ne izgledaju lose ali ,islim da su upravo kao sto ste i navodili neprakticni doduse poledjina sata imi izgleda sjajno.

  7. #27
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Fortis satovi - misljenje?

    Nažalost, poledjina sata je ono što se u većini slučajeva ne vidi dok se sat nosi na ruci tako da je u ovom slučaju manje bitan detalj. No, što se izgleda iste tiče, mogu samo da se složim sa tobom i da kažem da zaista izgleda odlično i da je prava šteta što su sat učinili donekle odbojnim sa koronom.

    E sad, pošto je tema u suštini opšta diskusija o Fortis satovima, ne znam dal ste videli na naslovnoj strani Fortis sajta informaciju o pojavi re*like B-47 calculator sata?







    Re*lika nije savršena, daleko od toga, ali može da prođe pogotovo za neistrenirano oko, ukoliko se ne obraća previše pažnje na detalje prilikom kupovine ili ako neko nije upoznat sa izgledom originalnog Fortis B-47 calculator modela.
    Recimo, kako se navodi na samom sajtu Fortisa, mehanizam kod re*like je kvarcni, krune su manje u odnosu na originalan model, temperaturna skala koja se nalazi na poleđini re*like je manja bez C i F simbola.

    Prilog 1784
    Bubbles likes this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #28
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Fortis satovi - misljenje?

    Kada god sam gledao calculator B-47 zavrtelo mi se u glavi, meni je tako nejasan sat da nikada neznam koliko je sati na njemu!
    Stvarno daleko od toga da je savršenstvo plagijata! Samo jedan mali primer koji nije već naveden, na ciferu sata kod orginala su jasno vidljivi brojevi koji su crvene boje, dok kod plagijata postoji neka druga boja.

  9. #29
    Novi član
    Član od
    20.2.2011.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Fortis satovi - misljenje?

    mudra kupovina koja ce ti pomoci da jedno vreme ne kupujes sat

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Fortis satovi - info
    By Vladan Stevanovic in forum Fortis
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.6.2012., 20:36
  2. Casio MTA-1010D-1A ---> Misljenje?
    By Bogisha in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.3.2012., 1:58
  3. Casio SGW 100 - vase misljenje
    By ratniksvetlosti in forum Svet Satova za neupućene
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.3.2012., 16:01
  4. Misljenje o Citizen AT0940-50E
    By Casper in forum Citizen
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.7.2011., 21:14
  5. Tissot Couturier GMT - misljenje
    By Argus in forum Tissot
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.1.2011., 0:19

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •