Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 13 od ukupno 13
Like Tree32Likes

tema: Rubina diver

  1. #11
    Novi član
    Član od
    7.9.2013.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Rubina diver

    Priznajem djelimično sam se već sutradan pokajao. Ne zbog BWC-a, jer on mi se stvarno sviđa, kvalitetan je i očuvan sat, vrhunski mehanizam... nego što za njega nisam ponudio novac (koji u tom trenutku nisam imao, ali sam imao gdje posuditi), nego Longines Record. Ali kao što sam već napisao u prvom postu, mene u trenutku ponesu emocije, pa se poslije kajem. Da objasnim, volim divere, ali divere koji služe svrsi, a sa vintage diverom koji ima pleksi umjesto mineralnog stakla, ne bi se usudio ni da ruke operem bolje imati funkcionalan kronograf (sa mineralnim staklom i koji može sigurno 100 m u vodu, hehehe).
    Ustvari priča ide ovako, par mjeseci ranije, isti lik s kim sam se mijenjao, bio je u finansijskoj stisci, trebali su mu odmah neki novci i ja sam iskoristio tuđu nevolju i otkupio od njega legendarni vintage diver Roamer Stingray S Roto 44 Date, za samo 70 e.
    evo slike, prije servisa, danas izgleda puno bolje, a nabavio sam mu i originalnu narukvicu:
    Rubina diver-ro01.jpgRubina diver-ro2.jpgRubina diver-ro3.jpg

    Poslije me je pekla savjest, što nije dobro, ako mislim biti uspješan kolekcionar. I to je vjerojatno glavni razlog što sam pristao na trampu BWC za Longines Recorda. Istina, htio sam ga otkupiti nakon par dana, ali lik je već Longinesa prodao u Zagreb, i eto tako su mi samo ostale slike od sata
    83stojan, Zagor, KureNS and 2 others like this.

  2. #12
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Rubina diver

    Odlican ti je taj Roamer!

    Stavi slike svojih satova u ovu temu,
    Fotografije satova iz vase kolekcije!

    a mozes i da napravis svoju galeriju pa da nam predstavis svoje satove.
    Galerije satova članova foruma

    Vidim ja da tu ima dosta zanimljivih primeraka.
    nokru likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  3. #13
    Mlađi član
    Član od
    28.11.2013.
    Poruke
    49
    Lajkovi
    206
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Rubina diver

    Zaista izvanredna Rubina,cuvaj je ,moje je iskustvo u vezi trampe vrlo lose i pored relativnog iskustva ponesu me
    kolicionarske emocije pa se posle kajem.Pokusavam da se drzim principa kad imam novac kupujem i da ne dajem satova
    iz moje kolekcije.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •