Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 29
Like Tree8Likes

tema: Fossil ME 1098 - saveti/misljenje/pomoc ?

  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Fossil ME 1098 - saveti/misljenje/pomoc ?

    Citat Sudar88 kaže: Pregled poruke
    @dragon

    Hvala na odgovoru, a bas sam se ponadao da ce neko reci "nije los" a sta je tu je kad je tako, hvala mnogo na odgovoru...

    Ima li jos neko neki komentar o ovom satu ?
    Loš je.
    Evo još jedan slikoviti komentar (zahvalnošću kolega sa PS) i nadam se dovoljno jak argument koji će te odvratiti od budućih kupovina modnih satova...

    Fossil ME 1098 - saveti/misljenje/pomoc ?-img_4093.jpg Fossil ME 1098 - saveti/misljenje/pomoc ?-img_4096.jpg Fossil ME 1098 - saveti/misljenje/pomoc ?-img_4099.jpg


    Citizen Nighthawk je odličan izbor. Sat koji će ti prirasti k srcu što zbog kvaliteta što zbog izgleda.
    Sudar88 likes this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #12
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Fossil ME 1098 - saveti/misljenje/pomoc ?

    ^ kakav pleh!
    Mehanizam vizuelno deluje extremno jednokratno. Pitam se koliko ih kosta izrada ovakvog "sata" u PRC?
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  3. #13
    Novi član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Fossil ME 1098 - saveti/misljenje/pomoc ?

    @dragon

    Hvala mnogo na slikovitom odgovoru i sturcnom objasnjenu, definitivno ste me ubedili da to na neki nacin i nije sat
    a sto je najvaznije imate i argumente

    Vidim svi hvale Citizen nighthawk.... Dosta je neobican, lep i nekako "svoj".

    Da li neko moze da mi objasni u cemu je najbitnija razlika izmedju Citizen-ovih nighthawk satova koji su radjeni sa trziste SAD, Japana, Evrope... Da li je u pitanju samo vizuelna razlika (odnosno to sto za SAD trziste pise na samom satu "nighthawk", na japanskom nema toga natpisa na njima pise "Made in Japan" i skracen je za jednu skalu pa izgleda jednostavinije, dok za trziste Evrope nemaju takodje tu 24h GMT sklalu a imaju natpis "Sapphire" ili "WR 200") ili ipak nisu samo vizuelno razliciti nego se i mehanizmi razlikuju ?

    Koji od navedenih serija i modela nighthawka bi mi preporucili ? - nadam se da ce mi pomoci zaljubljenici u Citizen satove

    Meni se vizuelno najvise dopada Citizen Nighthawk BJ7000-01E Prilog 0Fossil ME 1098 - saveti/misljenje/pomoc ?-citizen_bj7000-01e.jpg da li neko ima ovakav model i kakva su iskustva, saveti za isti u poredjenu sa drugim nighthawk-ovima?

    Zna li neko koja je njegova cena i gde mogu da pogledam, stavim na ruku i kupim u krajnjem slucaju ovaj sat.... jer sam ga samo ovako video preko slika i foruma... (verujem, nadam se, da je uzivo i lepsi)

    I gde je najpovoljnije (i najsigurnije) ovaj model da se kupi ?
    Nadam se da nije jako skup

    @nele
    Hvala na preporuci i savetu druze svaki komentar je dobro dosao ipak sam ja samo amater koji voli satove...

  4. #14
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Fossil ME 1098 - saveti/misljenje/pomoc ?

    Ako može BJ7010 onda ovde
    Citizen satovi

    Na njihovom sajtu možeš videti i gde im se nalaze prodavnice.
    Poslednja ispravka: VLADAN P (20.6.2011. u 23:04)
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #15
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Fossil ME 1098 - saveti/misljenje/pomoc ?

    Citat Sudar88 kaže: Pregled poruke
    ...
    Da li neko moze da mi objasni u cemu je najbitnija razlika izmedju Citizen-ovih nighthawk satova koji su radjeni sa trziste SAD, Japana, Evrope... Da li je u pitanju samo vizuelna razlika (odnosno to sto za SAD trziste pise na samom satu "nighthawk", na japanskom nema toga natpisa na njima pise "Made in Japan" i skracen je za jednu skalu pa izgleda jednostavinije, dok za trziste Evrope nemaju takodje tu 24h GMT sklalu a imaju natpis "Sapphire" ili "WR 200") ili ipak nisu samo vizuelno razliciti nego se i mehanizmi razlikuju ?

    Koji od navedenih serija i modela nighthawka bi mi preporucili ? - nadam se da ce mi pomoci zaljubljenici u Citizen satove
    ...
    Sudar88, vise informacija mozes naci ovde, a onako na brzinu:
    - verzije za Americko i Aziijsko trziste se razlikuju samo u estetskim detaljima (ispisan naziv "Nighthawk", graviranje na zadnjoj strani itd.)
    - verzije za Evropsko i Japansko trziste se razlikuju u tome sto imaju safirno umesto mineralnog stakla i uz to imaju sinhronizaciju sa atomskim casovnikom (zato i natpis na njima "Radio controlled")

    Ove poslednje 2 su naravno skuplje i cenjenije, ali ne smatram da su prve dve ista losije. Imaju dodatnu funkciju GMT (prikaz druge vremenske zone), dovoljno su precizni da ti atomski casovnik stvarno ne treba a i mineralno staklo je sasvim solidno!

    S obzirom da sam imao jednog takvog - slobodno mogu reci da se radi o odlicnom, legendarnom, satu. Takodje - savet ti je da ga uzmes na metalu (narukvica mu je odlicnog kvaliteta i vrlo je udobna) - sto dodje zgodnije leti, dok ces kozni kais lako dokupiti.

    EDIT: Idi do Bomar-a, s obzirom da su oni zastupnici za Citizen. Tamo ces moci da probas sat, a mozda i cena ne bude losa...
    Sudar88 likes this.
    No time to lose

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Fossil ME 1098 - saveti/misljenje/pomoc ?

    Bomar nema ovaj model nighthawk-a niti će ga uvoziti, barem je to informacija koju sam ja još pre nove godine dobio ovde u Novom Sadu. Prema njihovim rečima, ovaj model se više ne proizvodi pa su prestali sa njegovim uvozom a zamenili su ga sa radio-controled AS2031-57E koji je, ako se ne varam, preko 50000 dinara.

    Pozdrav
    Sudar88 likes this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #17
    Novi član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Fossil ME 1098 - saveti/misljenje/pomoc ?

    @dragon i @vladas:
    Imao sam problem sa netom i tek sad videh poruke... hvala vam mnogo na odgovorima svi ste mi mnogo pomogli i uputili me. Zao mi je ako toga modela nema kao kaze dragon kod nas bas me nesto nece sa satovima sta god nadnjem ili ne valja ili nema ili je skupo...
    Meni se vise svidaja ovaj nighthawk za americko trziste (svidja mi se kad ima ova 24 GMT skala) nadam se da cu uspeti negde da ga nadjem i barem probam da vidim kako mi stoji na ruci... (pa bih onda jurio bar iz inostranstva nekako da nadjem i nabavim sta mi se svidja).

    Jos jednom hvala svima na odgovorima i zivinite na uznemiravanju.

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika nele
    Član od
    23.2.2011.
    Lokacija
    Lazarevac
    Poruke
    534
    Lajkovi
    2222
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom

    nema ga u bomaru ali ima u sense prodavnicama,možeš ga probati u novom merkatoru gde im je radnja.poz

  9. #19
    Novi član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Fossil ME 1098 - saveti/misljenje/pomoc ?

    hvala druze pogledacu tamo ako jos ima negde pisi...
    hvala jos jednom...Pozzz.

  10. #20
    Novi član
    Član od
    29.12.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Fossil ME 1098 - saveti/misljenje/pomoc ?

    Da ne postavljam novu temu, mozete li mi reci nesto vise o satu Fossil me 1020? Da li bi uz taj sat isla crna narukvica, da se promeni? Hvala vam unapred.

Slične teme

  1. FOSSIL CH 2573 Pomoc
    By clover in forum Modni satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 9.2.2011., 7:35
  2. Tissot Couturier GMT - misljenje
    By Argus in forum Tissot
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.1.2011., 0:19
  3. Pomoc pri kupovini Jacques Lemans Format Automatic 1-1477 misljenje
    By Dzigilibonglica in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.10.2010., 8:27
  4. Seiko 5 automatik - saveti
    By Mirotvorac in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 2.2.2010., 17:53
  5. Fossil Blue CH-2289 sat - Pomoc
    By dozet in forum Opšti forum
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 5.6.2009., 9:49

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •