Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 21
  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Citat Little_Italian kaže: Pregled poruke
    Cao svima,

    s obzirom da zivim u Americi vec deset godina i da sam prakticno u ovoj zemlji naucio sve o satovima ( ne znam sta se trenutno nosi u Srbiji jer nisam dolazio isto toliko godina), hteo sam da Vas pitam da li ste culi za sat marke Aqua Master? Radi se o modnom satu visokog kvaliteta ( bar tako kazu casovnicari sa kojima sam pricao ovde u Chicagu). Ja sam upravo danas kupio jedan pa mi recite Vase misljenje. Njihov sajt je www.aquamasterwatch.com. Zaista, voleo bih da znam da li bi ovaj proizvodjac bio interesantan nasim ljudima koji svakako imaju izuzetno razvijen ukus za dobar sat.

    Ps. Moj sat mozete pogledati na ovoj adresi http://www.goldspeed.com/w44m118p77n1.html
    Pozdrav Little_Italian i dobrodošao!

    Koliko je poznat Aqua Master? Recimo da uopšte nije poznat. A koliko bi imao prođu na tržištu Srbije je diskutabilno. Verovatno da bi ženski i unisex modeli, ukoliko bi imali neku povoljnu cenu (recimo u rangu Armani i D&G ili još nižu) imali solidnu prođu, pogotovo kod "Grand populacije" dok za muške modele sumnjam da bi se prodavali. Jednostavno, ono što sam ja video na sajtu je suviše kičasto, suviše neukusno i nekako ženskasto... nije to za muškarca sa ovih prostora, barem je moje mišljenje takvo.

    Pozdrav

  2. #12
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    A uuu ljudi moji gde odoste, hahaha!!!

    Modni sat recimo da je Aqua Master i da ga nose Hip Hoperi kao dodatni detalj odevanja! Da li ceni doprinosi kvalitet cirkona ne znam, znam samo da recimo P. Diddy i njemu slični naruče Breitling sa brdo dijamanata u sebi kako bi izgledali ovom dizajnu sata.

    Kod nas ne bi prošao ali njima je to sasvim normalno!

    Moje mišljenje, pozdrav!

  3. #13
    Novi član
    Član od
    16.3.2010.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Hvala Dragonu za dobrodoslicu, kao i ostalima za odgovore. Kao sto je neko rekao , ''dokle smo otisli" sa komentarima. Za momka iz RS, ja sam i napomenuo da sam dugo ''preko'' i da nazalost nisam imao prilike za sve ovo vreme obidjem Beograd. Znaci ,mogu samo da nagadjam kakav je trend u Srbiji ili na Balkanu uopste. Angel je spomenuo Paf Dedija i Breitling sa dijamantima. Aqua master iskljucivo koristi dijamante, ne cirkone. Od poznatih ga nose Jay Z, fifty cents, Jessica Simpson......Znaci da se moda u Americi i Evropi razlikuje sto je sasvim ok. Neko je spomenuo da je Aqua master za gay populaciju, da ga cak ni oni ne bi kupili. Ne bih znao sta da kazem na to nego da svako ima svoje misljenje i da svacije misljenje cenim, posebno nasih ljudi koji imaju ekstra ukus za dobre stvari. Mozda sam ja ''prso '' ovde u Americi sto se satova tice........Bilo kako bilo, hvala na komentarima.....

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Moda u Evropi i Americi se oduvek razlikovala i što reče, dobro je da je tako. Dal bi ovi satovi bili prihvaćeni od strane gay populacije, zaista ne znam, možda da, možda ne, opet je više pitanje ukusa nego li seksualne opredeljenosti. Mislim da to, kao ni dal te satove u SAD nose poznate ličnosti ili ne, nije bitno u tolikoj meri jer sam prilično siguran da za muške modele ove firme tržište u Srbiji, pa čak možda i na Balkanu praktično ne postoji. Ženski modeli bi verovatno mogli da prođu, ali pre svega mislim na modele čije se cene kreću tu do 30-ak hiljada dinara, znači do nekih $400.

    Moguće je da su satovi zaista popularni, ali obzirom da pratim nekoliko poznatijih foruma i poveći broj blogova kada je časovničarstvo u pitanju, moram ti priznati da do sada nisam primetio da se iko pohvalio nekim Aqua Master satom. Možda mi je promaklo, ne znam...

    Pozdrav

  5. #15
    Novi član
    Član od
    16.3.2010.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Dragon,

    u potpunosti se slazem sa tobom. Svaka cast za komentar!

  6. #16
    Novi član
    Član od
    16.3.2010.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Da Dragon,

    uglavnom ljudi ne vole kicaste stvari jer je to vreme proslo. Bilo kako bilo, otprilike sam shvatio sta ljudi misle o ovoj marci sata. Meni ostaje da budem ''crna ovca'' i da ga nosim.

  7. #17
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Citat Little_Italian kaže: Pregled poruke
    Da Dragon,

    uglavnom ljudi ne vole kicaste stvari jer je to vreme proslo. Bilo kako bilo, otprilike sam shvatio sta ljudi misle o ovoj marci sata. Meni ostaje da budem ''crna ovca'' i da ga nosim.
    Nisi ti crna ovca, živiš u nekoj drugoj državi gde je to nešto sasvim normalno, a da je nama nenormalno!

    Moj prijatelj, poznanik iz ovih prostora nosi još kičastiji sat ali njega ne nazivaju gejom ili ovcom!

    Rolex Men's President




    Pređi na Hamiltona, isplatljivije je...

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Obratite paznju kom je polu namenjen sat sa linka ... Sto se teme tice,meni se licno sat ni malo ne svidja ali ja ga necu nositi nego ti tako da ako se tebi dopada u zdravlje da ga nosis!

    http://www.goldspeed.com/w44p16n5m59.html

  9. #19
    Novi član
    Član od
    16.3.2010.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    marko 5, uzeo si sat koji je tipicno zenski za primer. Ne mozes ni tako da gledas. Prilog 1560Ovo je sat koji sam kupio juce. Bas i ne podseca na Rolex President, ali dobro. Ja iskreno taj Rolex nikada ne bih nosio , ali svako ima svoje. Neko bi rekao ''pogledaj tog chobana sto nosi taj rolex ili ovaj moj sat, a nekoga bi bolelo uvo''. Ukusi.......

    izvini Angel, nisi ni rekao da podseca.
    Moja greska. Bas ste me istripovali . Bacicu ga
    Poslednja ispravka: dragon (21.3.2010. u 22:21) Razlog: 2 uzastopne poruke

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Ma znam ne kazem ja nista za tvoj sat,pricam o ovom satu sa linka... Ne mogu da verujem da su napisali da je unisex,bar ne mogu da zamislim ni jednog bar malo normalnog i razmunog coveka ma cak ni repera ili ne znam ni ja koga da stavi ovo na ruku. Tvoj je beo,to je velika razlika. No hard feelings

Slične teme

  1. [PRODATO] Tag Heuer Aqua Racer
    By mane in forum Prodaja satova
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 7.8.2011., 23:23
  2. Omega aqua terra co-axial GMT chronograph
    By milan zmaj in forum Omega
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 19.2.2011., 16:46
  3. Longines Master Complication
    By Marko 5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 1.11.2010., 17:58
  4. Tag Heuer Aqua Racer
    By mane in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.3.2010., 9:22
  5. Rolex GMT-Master ll
    By ljubiteljsatova in forum Rolex
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 12.3.2010., 9:36

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •