Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 21
  1. #1
    Novi član
    Član od
    16.3.2010.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Aqua Master satovi?

    Cao svima,

    s obzirom da zivim u Americi vec deset godina i da sam prakticno u ovoj zemlji naucio sve o satovima ( ne znam sta se trenutno nosi u Srbiji jer nisam dolazio isto toliko godina), hteo sam da Vas pitam da li ste culi za sat marke Aqua Master? Radi se o modnom satu visokog kvaliteta ( bar tako kazu casovnicari sa kojima sam pricao ovde u Chicagu). Ja sam upravo danas kupio jedan pa mi recite Vase misljenje. Njihov sajt je www.aquamasterwatch.com. Zaista, voleo bih da znam da li bi ovaj proizvodjac bio interesantan nasim ljudima koji svakako imaju izuzetno razvijen ukus za dobar sat.

    Ps. Moj sat mozete pogledati na ovoj adresi http://www.goldspeed.com/w44m118p77n1.html

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    A jel prave nešto za muškarce-nešto nisam primijetio
    Iskreno,gori dizajn satova nisam vidio,a sa se vode kao muški modeli!!!
    Za cijenu koju oni traže,možeš naći hrpu boljih satova,a da ne govorim o izgledu!
    pooozzzz

  3. #3
    Novi član
    Član od
    16.3.2010.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    http://www.goldspeed.com/watches-aqu...s-watches.html Ovde se mogu pogledati muski satovi istoimenog proizvodjaca. Radi se o marki sata koja je pravljena za americke hip hopere.

  4. #4
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Ukusi u stvarno raliciti.
    Mislim da,bi verovatno nasao neke poklonika i kod nas,ali mislim da je njihov broj vrlo mali tako da sve u svemu i ne bi imao neki veliki uspeh sa ovim brendom i ovim modelim satova,mozda eventualno kod zenske populacije,ali definitivno ne po ovoj ceni.

  5. #5
    Novi član
    Član od
    8.11.2009.
    Lokacija
    Ljubljana, SLO
    Poruke
    25
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Citat Little_Italian kaže: Pregled poruke
    http://www.goldspeed.com/watches-aqu...s-watches.html Ovde se mogu pogledati muski satovi istoimenog proizvodjaca. Radi se o marki sata koja je pravljena za americke hip hopere.
    Pa ako je sat pravljen za hip hop populaciju onda je potpuno jasno zašto takav dizajn i sasvim je OK. Ali ovaj brand mi nije poznat pa ne mogu ništa više da kažem
    Doxa Trofeo
    Zodiac Deep Reef
    G-Shock AWG-100
    Steinhart Nav B-Uhr II
    Getat Radiomir Homage

  6. #6
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Delim svoje mišljenje sa ostalim članovima, potpuno se slažem sa njima!

    Reci nam nešto interesantno o ovim Američkim brendovima, nose li se, kupuju li se kod vas s obzirom da Američke su firme?

    Hamilton, koji dosta zastupljen kod nas.
    LUM-TEC, lepi hronografi, odličan dizajn sata, čini mi se da njihova firma nije ni napunila 1. godinu svog postojanja?
    Chelsea Clock Company 1897. Vrlo lepi časovnici.
    Timex, ima ih i kod nas....

    Pozdrav!

  7. #7
    Novi član
    Član od
    16.3.2010.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Angel me je pitao da li se nose ovakvi brendovi satova kao sto je moj , Joe Rodeo , Techno Swiss, Jo Jo watches. Moj odgovor je "Da, apsolutno". Pored hip hopera , crnackih takozvanih ( Dzi Diz) gangstera, popularan je i kod obicnih ljudi medju kojima spadam i ja. Nije toliko zastupljen kod Belih Amerikanaca, jer oni u sustini ne vole velike i bljestave stvari, ali se moze i na njihovim rukama naci, posebno kod devojaka koje furaju neki fancy stil. Definitivno , najpopularniji brend u Americi je Movado. Da me pitate zasto je tako, ne bih znao da Vam odgovorim. A ko je bolje platezne moci , on se odlucuje za Baume & Marcier, Breitling, neprevazidjeni Rolex Daytona, Jaquet Droz, Chopard, Omega, ali takvih je zaista malo. Cak i u Americi ljudi koji imaju novca, tesko da ce odvojiti vise od hiljadu dolara za sat .

  8. #8
    Novi član Avatar korisnika todorakis
    Član od
    10.2.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    22
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Aqua Master? Daj te mi zid

    Amerika je zemlja Velika.
    Little_Italian-u, prođi malo forumom i naći ćeš mnoooogo bolje čukice za te pare

    PS:
    ...ccccc, pa čak bi i ja u toj Ameriki sa mojim Romansonom izgledao kao Alen Delon(čitaj:za Holivud-njihov,a ne onaj naš)
    Poslednja ispravka: dragon (21.3.2010. u 22:19)

  9. #9
    Novi član
    Član od
    16.3.2010.
    Poruke
    26
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Todorakis,

    nema potrebe za zidom. Kao sto je Sub rekao, ukusi su razliciti. Moje pitanje je bilo da li je ova marka sata poznata u Srbiji. Ne sumnjam da postoje bolji satovi od ovoga i za manje pare, ali me je samo interesovalo da li bi se aqua master svideo nasim ljudima i kakvu bi prodju imao kod nas.

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Aqua Master satovi?

    Citat Little_Italian kaže: Pregled poruke
    Todorakis,

    nema potrebe za zidom. Kao sto je Sub rekao, ukusi su razliciti. Moje pitanje je bilo da li je ova marka sata poznata u Srbiji. Ne sumnjam da postoje bolji satovi od ovoga i za manje pare, ali me je samo interesovalo da li bi se aqua master svideo nasim ljudima i kakvu bi prodju imao kod nas.
    Ja sam Srbin iz Bosne(preciznije R.Srpska) i prvi put čujem za Aqua Master! Znači,čisto sumnjam da je neko čuo za nju,a garantovano je niko ne nosi!
    Isto tako sam siguran da je od muške populacije(osim ako je gay,mada ni to ne vjerujem) niko ne bi stavio na ruku,taman da mu ga neko pokloni!
    Vjerujem(ma ubijeđen sam) da je ista situacija i u Srbiji!
    Kakvi god bili ukusi,za ove satove ne vrijedi davati tolike pare,
    a da ne govorim šta se sve bolje može kupiti za istu ili duplo manju količinu dolara!
    pozdrav

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. [PRODATO] Tag Heuer Aqua Racer
    By mane in forum Prodaja satova
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 7.8.2011., 23:23
  2. Omega aqua terra co-axial GMT chronograph
    By milan zmaj in forum Omega
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 19.2.2011., 16:46
  3. Longines Master Complication
    By Marko 5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 1.11.2010., 17:58
  4. Tag Heuer Aqua Racer
    By mane in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.3.2010., 9:22
  5. Rolex GMT-Master ll
    By ljubiteljsatova in forum Rolex
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 12.3.2010., 9:36

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •