Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 61
Like Tree114Likes

tema: Fossil TI 5070 Titanijum

  1. #1
    Novi član
    Član od
    7.10.2009.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Fossil TI 5070 Titanijum

    Postovani forumasi,sajt je jako dobar i administratori su stvarno dobri,meni je potrebna pomoc oko kupovine sata,naime naisao sam na sat koji mi se svidja,to je fossil TI 5070 Titanijum,interesuje me vase misljenje o ovom satu i da li je on dobra kupovina na duze staze.

    Unapred zahvalan.

  2. #2
    Član Avatar korisnika Hakinen
    Član od
    29.12.2008.
    Lokacija
    Bg (Srb)
    Poruke
    101
    Lajkovi
    27
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Sto se tice Fossil satova, na ovom forumu vlada misljenje da to nisu kvalitetni satovi. Generalno, radi se o modnim satovima koji prate trenutni trend pa ih ne bih preporucio na duze staze. u tom cenovnom rangu prednost bih dao Sector, Festina cak i Casio satovima, a ako si u mogucnsti da kupujes preko interneta - pogledaj deo o online kupovini.
    Priložene slike Priložene slike Fossil TI 5070 Titanijum-fosill.jpg  
    just nice and easy now...there is no need to rush

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Citat acamace kaže: Pregled poruke
    Postovani forumasi,sajt je jako dobar i administratori su stvarno dobri,meni je potrebna pomoc oko kupovine sata,naime naisao sam na sat koji mi se svidja,to je fossil TI 5070 Titanijum,interesuje me vase misljenje o ovom satu i da li je on dobra kupovina na duze staze.

    Unapred zahvalan.
    pročitaj malo više o iskustvima i kvalitetu fossil satova na sledećim linkovima:
    link 1
    link 2
    link 3

    Ja bih samo dodao da kod većine fossil satova dobijaš ono što si platio, kod nekih modela čak i manje. Relativno loš kvalitet obrade kako samog kućišta tako i narukvica, kineski mehanizam, propusti u kontroli kvaliteta.
    To ne znači da ti sat neće trajati, naprotiv, sasvim je moguće da te sat posluži narednih 10 godina besprekorno, ali lako se može desiti da ti za nedelju dana otpadnu kazaljke same od sebe. Jednostavno, mačka u džaku... koliko para toliko muzike, sigurno nije sat koji sa sigurnošću kupuješ na duže staze.
    U toj cenovnoj klasi, prvi pik bi mi bio Casio a pogledao bih i Candino, Pulsar, neki Citizen modeli pa čak i Seiko.
    Lično ne bih dao više od ~70-ak e za Fossil sat.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Novi član Avatar korisnika St_Dragan
    Član od
    16.1.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    pozdrav svima, ja verovatno malo kasnim sa odgovorom na temu, ali, recimo, ja imam dosta iskustva sa Fossil satovima, imam dva i odlicno rade oba, Fossil speedway sam kupio u Italiji za nekih blizu 200e i to neke 2004., celicno je kuciste, odlicne zavrsne obrade. mogu da kazem da je sat citav posle svega sto je "preziveo". Ruku na srce, procitao sam da je mehanizam u njemu dosta ispod proseka i da kosta nekih 75centi, tako da se ti satovi i ne popravljaju, uprkos dobrom kucistu. Drugi fossil i nije vredan pomena jer ga ne nosim posto mi se ne svidja (dobio sam na poklon) tako da stoji u kutiji. Ljudi koji se razumeju u satove kazu da je najbolji pazar koji mozete da napravite u Srbiji danski Skagen ili Romanson i Swatch. Takodje dobri su i satovi koji imaju Miota mehanizme, a to su Casio, Seiko i Citizen....Naravno ova prica stoji ako pricamo o prihvatljivim cenama.

  5. #5
    Novi član
    Član od
    3.11.2014.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    9
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Fossil pored svog brenda takodje izradjuje i sledece satove za renomirane svetske brendove kao sto su Adidas, Emporio Armani, Karl Lagerfeld, Michael Kors, Marc by Marc Jacobs, Burberry, DKNY, Diesel i Armani Exchange i mislim da samo poverenje pomenutih brendova ukazano ovom proizvodjacu dovoljno govori. Licno vec nekih godinu i malo jace nosim ch2600 i potpuno sam zadovoljan onim sto sam dobio za svoj novac, dakle odnosom cene i kvaliteta, cak bih rekao da kvalitet i prevazilazi cenu.
    Shmizla likes this.

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Sve renomirani brendovi koji veze nemaju sa satovima al danas je sve moguće.....
    RUS, skydrummer, tiha and 2 others like this.

  7. #7
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Niko ne kaze da ne treba da budes zadovoljan Fossil satom, naprotiv. Ali u svetu (da kazemo "pravih" a ne modnih) satova Fossil je "renomiran" kao sto su "renomirani" i proizvodjaci koje si nabrojao tj. slabo. Sve je to ista prica samo za razlicit novac i koliko toliko slicnu ciljnu grupu.

  8. #8
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    Sve renomirani brendovi koji veze nemaju sa satovima al danas je sve moguće.....
    Bre Dado, NE MORAJU svi biti zaluđeni satovima i samo voleti klasične satove. Zato postoje i drugačiji proizvođači sa drugačijim pristupom tržištu, za one koji vole malo drugačije stvari... Ali ja tvrdim da su se modni satovi dosta popravili po pitanju kvaliteta izrade, te da ih ne treba zanemarivati u sveobuhvatnoj ponudi u svetu satova.

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Dok god postoji Casio sa duplo manjom cijenom,a duplo boljim kvalitetom- modni nemaju šta da traže.
    Druga je stvar što ljudi misle da je Armani sat ekvivalentnog kvaliteta kao Armani odijelo.
    nele, bokanegra and arch_m like this.

  10. #10
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Hmmm.... ne znam sta bih rekao na ovu temu... Moje misljenje o ovim satovima i proizvodjacima je dozivelo brojne metamorfoze. Prvo nisam imao pojma o satovima i mislio da su gorepomenuti brendovi respektabilni jer imaju poznata imena, zatim sam ih smatrao djubretom koje treba bacacem plamena izbirsati sa lica zemlje, da bih sada bio indiferentan i mislio: ''Neka cveta hiljadu cvetova''...
    Generalno, 98% stvari u vezi sa satovima je puki biznis, marketing, masovna proizvodnja i stvaranje vestackih potreba. Danas postoji jako mali procenat iskrene horoloske, zanatske, old school pasije. Pitanje je koliko i to nema veze sa nekom trzisnom nisom ili biznis planom. Ogromna vecina ljudi gleda na sat kao modni detalj (a moda je, kao sto znamo, vrlo prolazna), u tom smislu, ne vidim nikakav problem da se sat kupuje kao neki kaput u Zari (sezona - dve i aj' cao...).
    Kada mi ljubitelji raspravljamo, ima smisla da kao argumente potezemo, in-house mehanizam, ''Zaratsu'' poliranje, istoriju brenda i statijaznam, kada su u pitanju oni drugi, moj odgovor ce uvek biti:

    - '' Jel ti se svidja?''
    - ''Aha.''
    - ''Imas dve godine garancije?''
    - ''Aha''
    - ''Just do it...''
    Naravno, pre toga cu ispitati potrebe i razloge za kupovinu sata, eventualno coveka uputiti na neke druge (malo ozbiljnije) proizvodjace i to je to.... Ako ga uhvati manija - super, ako ne - opet super

    Zanimljiv je trend u vezi modnih i satova firmi koje prodaju nakit i luksuz - mnogi su ozbiljno poceli da ulazu u casovnicarstvo. Nabasao sam na mnoge fragmente koji na to ukazuju. Pozabavicu se ovih dana time, sakupiti na jedno mesto pa mozemo da raspravljamo

    @Hadzi: Paaa... i Armani odelo je zapravo fensi Prvi Maj Pirot, sto ce reci, konfekcija. Ko Tag Heuer na primer
    vladas, 23jewels, VLADAN P and 5 others like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Čelični vs. Titanijumski satovi
    By JovanaM in forum Opšti forum
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 16.4.2019., 12:14
  2. Fossil satovi - kako prepoznati repliku ?
    By Laslo51 in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 14.6.2012., 11:09
  3. Time Watch i Fossil>Help please!
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 22:49
  4. Fossil JR 9389
    By MaestroBG in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.5.2009., 16:45
  5. Kopča za fossil blue
    By mijailovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.1.2009., 13:44

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •