Strana 3 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 69
Like Tree32Likes

tema: Festina satovi

  1. #21
    Novi član
    Član od
    14.5.2009.
    Poruke
    23
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Festina satovi

    To jeste sustina, ali sam pokusao da uradim analizu da bih objasnio.

    Mada, na ovom forumu treba da se cene komplikacije

    pozdrav

  2. #22
    Novi član
    Član od
    20.7.2009.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Festina satovi

    otisli ste daleko od teme.. admine .::LOCK::. ovde..

  3. #23
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Festina satovi

    @ritjzo

    Pa i nisu otišli predaleko od teme! Kroz celu priču se provlači dotični model festine čije su kućište i narukvica izrađeni od zlata!
    A admin je izgleda otišao na more, tako da neće lock biti skoro!
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #24
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom re: Festina satovi

    Citat lazarica kaže: Pregled poruke
    Imam par pitanja za poštovanog gospodina administratora.
    Od velikog broja novih postova koji su se pojavili za protekle dve nedelje mog odsustva ovaj mi je definitivno privukao najveću pažnju. Pa da počnemo...

    Prvo, koliko zaradjuje?
    Pitanje jeste indiskretno, ali računam da može da ga podnese kad već tako olako odredjuje šta treba da kupimo a šta je djubre obično od sata. I kad se već trudi da bude "iskren i kada to boli"...
    Draga lazarice, pitanje nije indiskretno već izuzetno nepristojno, a posebno od osobe koju lično ne poznajem!

    Drugo, dobija li odredjeni sat na vrednosti ako ga neko nekome kupi iz ljubavi i od srca, i odvoji na primer, za njega velikih 100 eura?
    Naravno da dobija i to si mogla sama da zaključiš iz mojih postova, samo da si ih malo više pročitala...

    Treće, padne li na pamet gospodinu administratoru da se isti ovi ljudi, normalni i skromni, pošto se obraduju ovakvom sajtu u potrazi za poklonom za dragu osobu, mogu osetiti kao poslednji bednici koji ne mogu da plate ono što on, bez sumnje vrsni stručnjak, preporučuje?
    U svakom trenutku sam svestan činjenice da svako od posetilaca ima određenu sumu novca koju je spreman da potroši, i na osnovu toga i predlažem satove koji nude najviše za taj novac, odnosno one koji imaju najbolji odnos kvalitet/cena. Mogla si i sama da vidiš na osnovu mojih odgovora da je većina satova koje sam preporučivao zapravo nižeg cenovnog ranga (50-250 EUR).

    Četvrto, da li je ovo mesto za ljubitelje satova ili za snobove koji kupuju cenu a ne robu?
    Definitivno mesto za ljubitelje satova, što je i više nego očigledno.

    Savršeno svesna razlike izmedju yuga i audija, pitam Vas da li je ovo mesto gde mogu da zavire i oni što samo yuga mogu platiti, ili treba da menjate adresu iz "svetsatova" u "svetextraskupihnajvišeklasenezaobičnuburanijusa tova"?
    Ovo je mesto za SVE ljubitelje satove bez obzira na njihovu platežnu moć!

    Na kraju hteo bih samo da izrazim razočarenje zbog činjenice da si donela tako ozbiljne zaključke čitajući verovatno samo ovaj jedan post. Bez želje da ulazim u dalju raspravu pozivam te da citiraš neke od mojih izjava sa ovog sajta na osnovu kojih si mogla sve ovo da zaključiš, u suprotnom ova tema je spremna za LOCK.

    P.S. Izvini što ti ne persiram, ali sa obzirom da na ovom sajtu promovišem i podržavam potpuno neformalan vid komunikacije, persiranje bi bilo protivno toj ideji.

    Pozdrav,
    V.S.

  5. #25
    Novi član Avatar korisnika martinn
    Član od
    5.8.2008.
    Lokacija
    Vrbas
    Poruke
    18
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Festina satovi

    E neka si joj rek'o! Volim ovaj sajt zato što je jedan od retkih naših gde nema prepucavanja i svađe. Nadam se da će takav i ostati.
    Pozdrav svima!

  6. #26
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom re: Festina satovi

    Citat martinn kaže: Pregled poruke
    Volim ovaj sajt zato što je jedan od retkih naših gde nema prepucavanja i svađe. Nadam se da će takav i ostati.
    Trudicemo se naravno da takav i ostane.

    Pozdrav,
    V.S.

  7. #27
    Novi član
    Član od
    24.8.2009.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Festina satovi

    Kupio sam pre par dana Festina F16363/3 sat kod uvoznika za skoro 13k, pa pošto vidim da ovde ima poznavalaca i satova srednje klase interesuje me vase misljenje o ovom modelu.



    Pre 5 godina sam dobio Festinu 16059-09 i sat me i dalje sluzi vrhunski stoga sam se odlucio na kupovinu jos jedne festine.



    Inace da napomenem da nisam ni u kom slucaju hteo/imao da dam preko 13k. Nov sat je morao da zadovolji jos kriterijuma-za razliku od proslog da ne bude okrugao niti da ima metalnu narukvicu kao i da deluje bar malo ozbiljnije.

  8. #28
    Novi član
    Član od
    17.9.2009.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Festina satovi

    Kupila sam suprugu za godisnjicu Festina sat oznake F 16243 kais kozni koji je propao za par meseci. Da li moze neko da mi pomogne da nadjem novi... Kais je tamno braon boje prostepan belim koncem?

  9. #29
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Festina satovi

    Citat dnd030 kaže: Pregled poruke
    Kupila sam suprugu za godisnjicu Festina sat oznake F 16243 kais kozni koji je propao za par meseci. Da li moze neko da mi pomogne da nadjem novi... Kais je tamno braon boje prostepan belim koncem?
    Pa u većini bolje snadbevenih časovničarskih radnji bi trebalo da bude tih kožnih kaiševa/narukvica za satove. Znam da Chronos Time ima u ponudi morellato narukvice, a bacite pogled i na ovu temu. Verujem da ćete pronaći odgovarajući kaiš za sat ukoliko još uvek drže hirsch kaiševe.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #30
    Novi član
    Član od
    29.9.2014.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Festina

    Pozdrav,razmisljam da kupim Festina F16170/7.Da li ste imali neka iskustva??Videl sam ga u Fossil-u za nekih mozda 7-8000 nisam siguran.Pozz
    Poslednja ispravka: Shmizla (29.9.2014. u 16:07) Razlog: Poruka premeštena u odgovarajuću temu

Slične teme

  1. Koji ženski sat kupiti - Festina ili Festina :)
    By sands in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.1.2011., 19:58
  2. Festina vs Fossil satovi
    By Aleksandar S in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 24.11.2010., 17:55
  3. Candino ili Festina satovi
    By stevanone in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.11.2010., 18:21
  4. Satovi Candino C4339 i Festina F16286 - Dvoumim se...
    By el.loco in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 8.7.2010., 21:08
  5. festina
    By Djordje in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.11.2009., 18:28

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •