Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 38

Hybrid View

  1. #1
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Svetsko prvenstvo u nogometu 2010


    Znam da među vama ima dosta zaljubljenika u ovaj sport i da verovatno mnogi prate trenutni šampionat sveta u nogometu koji se održava u Južnoafričkoj republici. Obzirom da je ovaj forum namenjen svemu i svačemu evo i jedna tema posvećena ovom aktuelnom događaju u kojoj možete da diskutujete, prenosite rezultate, razmenjujete mišljenja o tome kako će proći naša reprezentacija ili ona za koju navijate ili... Ma pišite šta god vam je interesantno sa ovog dešavanja.

    Nisam preveliki ljubitelj nogometa (zaljubljenik u brzine i malo extremnije sportove ) ali rekao bih da se Orlovi nisu previše pokazali na samom početku prvenstva, gubitak od Gane je blago rečeno sramota za našu reprezentaciju a ono malo snimka što sam odgledao kada smo igrali protiv Nemaca mi odaje utisak da je prolaz u sledeće kolo za nas nedostižno.

    Kakve su vaše prognoze?
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Svetsko prvenstvo u nogometu 2010

    Protiv Nijemaca smo igrali super-posebno ako se uporedi tekma sa Ganom! Ako budemo slično igrali sa kengurima kao sa Švabama-moramo ići dalje! Jedino ako Gana ne razbuca Australiju,pa da onda odlučuje gol razlika-tada smo gotovi!!!

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Svetsko prvenstvo u nogometu 2010

    Gana 1:1 Australija !!! Perfektno za Srbiju! Moramo dobiti kengure,moramo!!!

  4. #4
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Svetsko prvenstvo u nogometu 2010

    Ma mene samo zanima Rolex neki pa nasi sta urade urade,oni iovako sta god uradili imaju koje god pozele satove...
    tako da navijam za to da uzmem neki pomenuti satic...s datumom )))
    Napred rolex

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Svetsko prvenstvo u nogometu 2010

    Rolex? Rekoh ti ja odmah da taj Tag ne valja ništa i da ga ne kupuješ a ti nećeš da slušaš... :p

    Inače... Sad čitam kombinacije u Blic-u, znači za siguran prolaz moramo da dobijemo Australiju, sve ostalo nam ne garantuje dalje učešće. Znači, ugasili smo obzirom da mi volemo da se kockamo... Mislim, realno, nemamo mi tj. ti naši nemaju pobednički mentalitet i borbenost na terenu koju imaju mnoge druge reprezentacije. Mada, ne pratim baš previše ovaj sport pa je moguće da grešim (mnogo).

    Hehe... zmajčeki su prvi u grupi, i za njih navijamo!
    A vidim da su Samuraji (Japan) izgubili od Holandije danas... šteta... Za njih takođe navijam(o)!
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #6
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Svetsko prvenstvo u nogometu 2010

    Prvo nasa reprezentacija nikako ne igra nogomet vec fudbal,drugo da nemamo pobednicki mentalitet nikada ne bismo dobili Svabe koji su do utakmice sa nama pokazali ubedljivo najbolji fudbal na prvenstvu.Sada je reprezentacija dobila krila ovom pobedom i ocekujem pobedu od 1:0 protiv Australije koja bez obzira na rezultat protiv Nemacke igra solidan fudbal koji nama ne odgovara.I je bih voleo da Slovenija bude prva u svojoj grupi,a mi drugi u nasoj grupi pa da se sretnemo u narednoj rundi takmicenja i lagano im damo 2-3 komada tek da im pokazemo koliko ne znaju.Iskren da budem da mi neko ponudi zlatni Phillip Patek ili da budemo prvaci sveta izabrao bih ovo drugo bez razmisljanja.Jebi ga,osecaj kada reprezentacija osvoji svetsko prvenstvo ne moze da se poredi sa materijalnim stvarima,jer to je u nasem slucaju moguce mozda jednom u zivotu i nikada vise, i zato je NE PROCENJIVO,a bice satova i satova.A Milanu savet da uzme Submariner date two tone,kada vec menja toliko satova,i sa njim ce biti srecan zauvek.A s obzirom da ima veliki zglob neka pogleda i Sea Dweller i to je to.Ako budes prodavao Tag javi da znam na PM


  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Svetsko prvenstvo u nogometu 2010

    Pa sad... ne bih baš da se raspravljam oko toga šta je ispravno a šta ne i šta naša reprezentacija igra a šta ne igra, pošto to i nije bila zamisao ove teme...
    Inače, pitam se kako to da naša reprezentacija ne igra handbol već rukomet?
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #8
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Svetsko prvenstvo u nogometu 2010

    Biću u odbrani u Breitling-Rolexovoj ekipi nikakav problem, po mogućnosti zamena u Omega-IWC-a!

Slične teme

  1. Sihh 2010
    By dragon in forum Sajmovi i izložbe satova
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 28.1.2011., 9:59
  2. Omega katalog 2010....
    By NIKOLA1980 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.6.2010., 10:50
  3. BaselWorld 2010
    By dragon in forum Sajmovi i izložbe satova
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 12.4.2010., 7:39
  4. BLANCPAIN - Saint-Valentin 2010
    By dragon in forum Vesti, objave
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.12.2009., 12:37

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •