Strana 127 od 185 PrvaPrva ... 2777117123124125126127128129130131137177 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.261 do 1.270 od ukupno 1847
Like Tree4377Likes

tema: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

  1. #1261
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Bacio pogled malo na oglase na KP posle dugo vrmena i da nisu više kao nekad urnebesni.... može tek po neki da se izdvoji .... i da kao sto već rekoste masovna je pojava da su doneli satove odnekud ... kao da se satovi kupljeni kod nas razlikuju ili se više troše (loši putevi, gorivo .... )
    Evo ipak izdvojih neke
    Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova-festina-iz-svajcarsku.jpg dakle em što ga je kupio u Cirihu em zamislite baš u Festini logicno Citih je u Španiji ili pak je Festina švajcarski brend što nam prodavac indirektno potvrđuje..
    Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova-vojska-italije.jpgVidi se da vojska i policija Italije ima veliki izbor satica koje mogu ponosno da nose a prodavac nam daje do znanja da odlično računa dakle 29 -1 je logičnih 28 iz naslova a ako imate 22 različita 6 su dupli ili šta već.....
    Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova-odmah-upotrebljiv.jpgovaj je pak pronađen u Austiji (pravi arheolog) za ljude koji se nerazumeju potpuno je ispravan jbg ako se razumete onda ... nisam baš razumeo čovu , ali nemora da se čeka da se formatira baterija ili da se klimatizuje - odma je upotrebljiv (ono u nošnji valjda misli da možemo i da ga nosimo a ne samo da stoji na ormaru)
    Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova-unikatna-anfibija.jpgZa kraj unikatna Anfibija rađena po specijalnoj porudžbini koja se u širokoj potrošnji prodaje sa poklopcem i prstenovima .... vredi svih 130 jevreja.....

    bilo je još nekih ali su ovi ipak moj izbor za danas!
    Poslednja ispravka: popovac 76 (2.2.2017. u 20:24)
    VLADAN P, Zagor and Stepa like this.

  2. #1262
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Eh, a ja razmišljam da li bi bilo otvoriti temu o kretenima koji se javljaju na oglase. Postavio sam na KP i ovde oglase za dva jeftina ruska satića i već sam imao posla sa nekim idiotom. Evo razgovora:

    - Dobar dan, jeste li vi dali na KP oglas da prodajete taj i taj sat?
    - Jesam, izvolite.
    - Koja je zadnja cena?
    - Jeste li pročitali oglas?
    - Da, evo uključen mi je kompjuter.
    - I, šta piše kod cene crvenim slovima?
    - Piše 20 € fiksno.
    - I, šta je tu nejasno?
    - Pa, koja je zadnja cena...
    - Reč 'fiksno' pored cene znači da je cena ta koja je navedena.
    - Ali ja sam mislio da to bude jeftinije.
    - Pa vidite, ja sam lepo naveo da je to fiksna cena. Ukoliko vam odgovara, to je to, a ukoliko ne, pogledajte neki drugi sat.
    - Aha... A jel kaiš original ruski?
    - Ne. Kupljen je u časovničarskoj radnji.
    - Dobro, a jel original?
    - Pa kažem da nije, kupio sam kaiš koji odgovara satu po širini, svakako da nije originalni kaiš koji se prodaje sa satom starim tridesetak godina.
    - Ne kaiš, nego sat. Čitao sam na internetu da se satovi falsifikuju. Ima li neki servis za ruske satove koji može da potpiše da je sat original?
    - Koliko je meni poznato, u Beogradu ne postoji časovničar koji radi isključivo ruske satove i da je licenciran za njih. Svaki časovničar ga može servisirati i potvrditi da je original, jer ovih satova nema na tržištu replika. To je rezervisano za skuplje ili popularnije marke.
    - A kako ja da znam da li se Pobeda falsifikuje?
    - Pa nađite na internetu, recimo tamo gde ste već gledali. Koliko je meni poznato, nema replika ovog modela.
    - Aha. A pošto mi rođak stže kasno u BG, možete li s njim da se nađete oko 11 na železničkoj stanici?
    - Ne. Hvala na interesovanju i doviđenja.
    - Ali...

    Tu tu tu... Veza se prekinula.
    Poslednja ispravka: Neša (2.2.2017. u 22:36)
    vladas, VLADAN P, nele and 4 others like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #1263
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Ako biste mogli Nešo da dodjete lično i da povedete časovničara po mom izboru za verifikaciju posete primam svakog petog četvrtka u mesecu od 12 do podne...


    To be an engineer is a state of mind. It cannot be neither learned nor forgotten.
    Neša, Bluesky and Petar012 like this.
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  4. #1264
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    ahahah ovo je bilo zanimljivo, nazalost imao sam iste takve razgovore, burazer je zeleo da proda dva Longinesa, i posto je on van Beograda a i drzave cesto to preda meni sve, ja oglasim i stavim nizu cenu, i sat koji je bio Longines Admiral stari je bio oko 100 i nesto eura i zove me lik
    DObaradan vi prodajete taj Longines
    Da izvolite
    Znate evo ja nudim 20e
    Molim?
    Meni se mnogo svidja taj sat eto ja sam spreman da dam 20e za njega
    Lepo vidite da je cena druga tako da zadrzite te pare...
    Ali se meni taj sat stvarno svidja
    Pa fino potrazite negde drugde za 20 e....
    Lik je neki stariji covek zvao je par puta i stalno nudio 20-30-50e na kraju sam skinuo oglas posto je burazer odlucio da taj sat zadrzi, a drugi je kupio isto jedan clan foruma nas
    Mislim da neki previse gledaju strane neke kanale gde je ono prodajem za 100 a nude mu 10 i kao to moze...
    A za fiksno i to sto pojma nemaju znam kada sam prodavao foto opremu, i samo pitaju kolika je zadnja cena... ista kao pocetna, a ako nastave da smaraju kazem vecu od oglasene pa se ljute a ja se silno potresam
    Djordje Sugaris likes this.

  5. #1265
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.870
    Lajkovi
    16465
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Meni salju poruke...


    (Oris TT diver,650€)

    "Dobar dan,jeste za zamjenu?"

    "Ne ali ajd...Sta imate?"

    ( Mozda dedina Omega Speedy ili Rolex...sta znas...)

    "Invicta Automatic! Nov!"

    (Jaoooo...)

    "Dobro. Sto ste imali na umu?"

    "Ja vama Invictu i 200€"

    "Neeee.."

    "Ok..Sta bi vi?"

    "Vi meni Invictu i 630€"

    "Kako to mislite"

    "Pa ovako...Ako vama Invicta vrijedi 450€,onda meni Oris vrijedi 1100"

    (Tisnjak)

    Nakon 2 dana,isti broj

    "Pozdrav,imam za Oris IWC u zamjenu"

    "Original?"

    "AAA+ svicarska replika..."

    (Block number? Y/N - Y)

    Ono...

    sent from my LV using Gucci
    popovac 76, vladas, Neša and 4 others like this.

  6. #1266
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Ja kad sam maka prodavao, kad je bio kao nov, šalje lik poruku: "Nudim 60 evra", ja njemu "Ne hvala", onda kreće agresija "Bože Bože ova ponuda je samo danas a on ne vredi ni toliko al ajde", jaoooo, kažem "Hvala na iskazanom mišljenju"...
    nele, Djordje Sugaris and Bluesky like this.

  7. #1267
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Sinisa...nisi dobar trgovac hahahaha
    Mrzim te ljude koji mi nekad napisu "ja nudim" ako sam raspolozen onda mogu da se zezam ako nisam mogu svasta sa napisem...razmisljam ok imam svoju cenu...javi se neko i pita jel moze malo nize...to razumem. Ali ne i ja "nudim"!!!

    Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
    Poslednja ispravka: milan zmaj (3.2.2017. u 7:52)
    Neša and Petar012 like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  8. #1268
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    I popovac dobro se ti nama vratio...

    Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
    popovac 76 likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #1269
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Citat Bluesky kaže: Pregled poruke
    ...
    A za fiksno i to sto pojma nemaju znam kada sam prodavao foto opremu, i samo pitaju kolika je zadnja cena... ista kao pocetna, a ako nastave da smaraju kazem vecu od oglasene pa se ljute a ja se silno potresam
    Kad si već spomenuo foto-opremu, slična priča i kod mene. Pošto sam sada oglasio i nešto od toga, opet isto pitanje. Doduše, kada su KP poruke u pitanju, ako jednostavno navedem neke informacije, kao što su fiksna cena, da ne primam SMS poruke i da me ne interesuju zamene, onda jednostavno obrišem poruku. Pošto sam oglasio nekoliko komada opreme, neki pametnjaković bez ijedne ocene je morao za svaki komad da pojedinačno pita koja je konačna cena, pa sam ga bez pardona blokirao.

    Kako je krenulo, može se desiti da sledećeg (možda čak i nedužnog i normalnog) kupca dočekam pitanjem: „Izvinite, da li ste vi kreten?”
    popovac 76 and Bluesky like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  10. #1270
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    NEso


    Kad si već spomenuo foto-opremu, slična priča i kod mene. Pošto sam sada oglasio i nešto od toga, opet isto pitanje. Doduše, kada su KP poruke u pitanju, ako jednostavno navedem neke informacije, kao što su fiksna cena, da ne primam SMS poruke i da me ne interesuju zamene, onda jednostavno obrišem poruku. Pošto sam oglasio nekoliko komada opreme, neki pametnjaković bez ijedne ocene je morao za svaki komad da pojedinačno pita koja je konačna cena, pa sam ga bez pardona blokirao.

    Tako me jedan pitao za objektiv...
    Koliko je presao?
    Kako to mislite koliko je presao pa to nije moguce utvrditi ni za jedan?
    Pa dobro sta znam u kom je stanju?
    Pa imate fotografije u punoj rezoluciji i moze da se proba
    Nisam gledao, koja je poslednja cena? ( pise fiksna na KP )
    cena je fiksna lepo pise...
    Nudim XY e ( daleko manje naravno od trazenog a trazeno je manje da bi sto pre prodao )
    Ma jok
    Pa drugi tolko traze
    Pa ti kupi kod njih ( ti drugi na slikama izgledaju kao da ih je tenk pregazio )

    Ali bio je jedan lik koji mi je poslao poruku... da se menjamo uz tvoju doplatu.... On je prodavao neki nesrecni Olympus matori za mnogo vise para nego realno i jos oglasio kako je to bolje od kojekakvih dslr aparata ( nabrojan i moj za koji bi da se menja)
    I ja lepo prvo iskuliram lika, on postao navalentan, i onda mu lepo rekao da svoj krs moz da zadrzi i da se slika sa njime...
    Obnovim oglas a lik mi opet posalje i sta cu lepo mu kazem sta mislim o njemu, njegovom aparatu itd sotojanstveno ali cvrsto

    Svakodnevno imam posla posto radim sa ljudima da uvidim da debila ima vise, a strasno je kad shvatis da tako retardirani, slepi i ograniceni a pride jako bezobrazni arogantni i bahati uspevaju da prodju kroz zivot bez muke....
    ali ovo je off za druge teme
    Treba znati sta prodajes, kolko to vredi i drzati tu cenu, ko oce oce, ko nece pa nek kupi kod drugog



    Kako je krenulo, može se desiti da sledećeg (možda čak i nedužnog i normalnog) kupca dočekam pitanjem: „Izvinite, da li ste vi kreten?” [/QUOTE]

Slične teme

  1. Smešne slike i video klipovi
    By dragon in forum Kafić
    Odgovora: 1513
    Poslednja poruka: 22.11.2023., 21:13
  2. Citizen BN0055-53E info i komentari?
    By sector77 in forum Citizen
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.10.2010., 12:54
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.11.2009., 20:50
  4. Sat Alberta Ajnštajna na prodaju
    By Shmizla in forum Vesti, objave
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.9.2008., 22:50

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •