Strana 137 od 185 PrvaPrva ... 3787127133134135136137138139140141147 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.361 do 1.370 od ukupno 1847
Like Tree4377Likes

tema: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

  1. #1361
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    haha šta se sve radi, sa uživanjem sam čitao ali se premišljao neko vreme da li da čitam jer sve vezano za berzu i polovne satove u srbiji, ja davno godinama već ne gledam više

    naše berze i naši prodavci su mahom najobičniji prevaranti, to je postalo toliko nisko i sramno da se meni gadi, maltene čitav ovaj sajt kupujem prodajem je postao stecište najobičnijih trovača i prevaranata, secikesa i piljara

    jedan oččigledan je primer niška ekipa, svi znaju ko su ti ljudi kad se ovde dotični javio da brani svoj pajtosa, sat je bio franken, na ciferu jedno ime, na mehanizmu drugo, sklepačina, a u tekstu sat u mint stanju, sve original, javi se naš forumaš deo te ekipe i krajnje ozbiljno kaže, na ovom satu je sve u redu


    naravno meni je davno zapao za oko da sam ga sofisticiranom provokacijom doterao do toga da je momentalno banovan jer takav prevarant ne treba da bude na ovom forumu

    sve te secikese ovde uopšte ne dolaze na forum, mi smo vrlo konzervativni
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (17.6.2017. u 22:22)

  2. #1362
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Hahah ovo je sjajno. Sećam se kad je mene neki lik smarao da mu dam debelo ispod cene, te ovo, te ono, ima ga za manje na eBayju, može da mu donese ortak iz USA nego eto on to Bog mene, da mi učini, pa kupi tip neki sat za 70 evra (video sam oglas) pa mi nudi u zamenu, kaže da taj od 70 evra (ako ne i manje) vredi 120....pa jesi li razmislio o mojoj ponudi... BLOCK

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk
    Bluesky and Bobansupergenije like this.

  3. #1363
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.349
    Lajkovi
    27483
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Citat Bobansupergenije kaže: Pregled poruke
    Nisam mogao da odolim a da malocas ne cimnem Rala .Lazno se predstavih da sam iz "malog sela nadomak Sombora" dakle idealan sam da postanem zrtva , pardon srecni kupac
    Posle "upita" za oglaseni sat pustio sam ga da mi izdeklamuje hvalospev o istom...
    Naravno Rale me je onako "u poverenju"upozorio da je sat malte ne vec prodat i da je pitanje sata ili cak minuta kad ce "otici"kupac je po njegovom kazivanju neki "namazani" juvelir koji je "strucno" procenio vrednost" dragulja" koje ima nameru da proda zasebno....a onda da sat ukrasi bezvrednim cirkonima i jos bolje zaradi.
    Rale nije rad da se ovaj njegov vrhunski sat tako oskrnavi a vec po mom glasu je zakljucio da sam ljubitelj satova pa mi daje prednost.
    Celu tu njegovu paradu dovodim do usijanja kada ga pitam da li je istaknuta cena na oglasu krajnja.
    Naravno da je krajnja pa to je minimum minimuma Rale je izricit pri tome ja se sa istom slazem platio bih pouzecem u dinarima Ralov kurs je 124 ...
    Dobro kad je tako dakle sa postarinom sve izadje okvirno 650 dinara
    STAAAAAAA zaurlao je Rale da li ti budalo umes da citas sta je u oglasu napisano.
    Pustih ga da opet padne u trans i kad je zavrsio svoju tiradu mirno mu kazem da je onih njegovih istaknutih 350 evra greska i da je to zapravo tri zarez pedeset 3.50 jer to djubre vise i ne vredi.
    Vezu sam prekinuo ali oces vraga Rale sad zove mene o pa nece moci tek tako.......pljuvacina i psovanje u kocijaskom stilu se nastavilo narednih sat vremena al o njegovom trosku.
    Ha,ha,ha. Još od tvog početka učestvovanja u postovanju na ovom forumu,sam po tvom načinu pisanja shvatio da si "igrač",u pozitivnom smislu,da me ne shvatiš pogrešno. Imaš taj neki osećaj za realnost,koji ja cenim kod ljudi,jer je to dokaz da nisi ograničen stereotipima. E sad. Ova tvoja usmena anegdota me je slatko nasmejala,a i vidim da si spreman da potrošiš malo svog slobodnog vremena na zezanciju sa likovima,kao što je taj Rale. Samo ću ti reći da je puna Srbija takvih Rale-ta,tako da je to samo gubljenje vremena,objašnjavati se sa takvim likovima,koji su ograničeni kao terasa. Al dobro,tvoje vreme,tvoja stvar. Skidam kapu za smisao za zezanciju. Pozdrav.

  4. #1364
    Mlađi član
    Član od
    9.6.2017.
    Lokacija
    Klondajk
    Poruke
    72
    Lajkovi
    168
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Rale uzvraca udarac cim sam ukljucio provokatorski telefon jer jos ima kredita na kartici odmah me je pozvao i naravno opet tirada psovke pretnje da cu ga upamtiti i da on vec zna ko sam i sta sam.
    Posto mu znam karakter i naviku nisam se uopste upustao u prepirku jer znam da je to zaludan posao.
    Pustio sam ga da se izduva i da izdeklamuje svoj repertoar bez ijedne reci da sam mu rekao.
    Utripovao je da sam ja neki Piksi iz Zemuna i stalno ponavlja da me je razotkrio i da ce me namlatiti .
    Umirem od smeha dok ga slusam kako peni i nervira se.
    Naravno to lupezu jos vise dize tenziju pa non stop ponavlja da mu odgovorim ako smem i da ce doci veceras do Zemuna da mi lomi koske.

    Eh da imam kontakt tog lika Piksija sad bih i njega cimnuo pa bih u Raletovo ime zakazao megdan
    Poslednja ispravka: Bobansupergenije (18.6.2017. u 17:55)
    83stojan, Zagor, Bluesky and 1 others like this.

  5. #1365
    Mlađi član
    Član od
    9.6.2017.
    Lokacija
    Klondajk
    Poruke
    72
    Lajkovi
    168
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Rale prodaje i "unikatni noz" naravno sve je specijalno "ful fulova" ma procitajte i umrite od smeha
    Mislim da ovakve hvalospeve retko mozete procitati a tek kombinacije materijala ....

    "Covek radi" sve vam je jasno u pitanju je domaca radinost koja nemacka koji solingen


    Solingen Germany rucni rad unikat

    (Kao novo - nekorišćeno)

    Prati
    Podeli

    ...




    Cena: 70,00 €
    Viđeno: 36 puta

    Pošaljite poruku
    Rale


    Novi Sad
    68
    0
    Ocenite
    Kliknite za broj telefona
    Svi oglasi


    POPUST! ! ! Noz iz naslova rucni rad jelenski rog, SOLINGEN GERMANI INOX/STAINLESS STEEL 1.4116 X45VCR MO V15,
    duzina seciva 10 cm duzina rasklopljenog noza je 21cm, napominjem rucni rad secivo vrhunskog kvaliteta znaci ful fulova , rucka od roga jelenskog, unikatan dva ovakva nema, ko voli i poznaje materiju jasno je sve, naostren brije, noz za 100 godina, covek radi ovakve nozeve za inostranstvo kvalitet neosporan, noz cvrst nema da se klima klati itd. zategnuto sve kao struna , verujte mi lepota ga je posedovati, najiskrenije hvala.

    Pošaljite prijatelju | | Twitter | Prati ovaj oglas | Ignoriši sve oglase ovog korisnika
    Poslednja ispravka: VLADAN P (18.6.2017. u 23:58)
    Zagor likes this.

  6. #1366
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    jeste da si ga provocirao bez nekog povoda ali šta on ima da ti preti kako će ti lomiti koske, prijavi ga policiji

    nije ovo rusija, turska, brazil ili tako neka zemlja u totalnom raspadu da običnom čoveku može tek tako neko da preti

  7. #1367
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Citat Bobansupergenije kaže: Pregled poruke
    Utripovao je da sam ja neki Piksi iz Zemuna i stalno ponavlja da me je razotkrio i da ce me namlatiti .

    Eh da imam kontakt tog lika Piksija sad bih i njega cimnuo pa bih u Raletovo ime zakazao megdan
    Odakle bi naš Piksi?
    Nemoj čoveku da praviš problem.

    http://www.svetsatova.com/forum/members/piksi/
    Poslednja ispravka: VLADAN P (18.6.2017. u 19:23)
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #1368
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    inače slike noževa su bile zabranjene i ostalog oružja, dok su admini tu bili samo da znaš, sad kad su moderatori, ne znam kako će da postupe prema ovoj poruci

  9. #1369
    Mlađi član
    Član od
    9.6.2017.
    Lokacija
    Klondajk
    Poruke
    72
    Lajkovi
    168
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Citat Милан Милановић kaže: Pregled poruke
    jeste da si ga provocirao bez nekog povoda ali šta on ima da ti preti kako će ti lomiti koske, prijavi ga policiji

    nije ovo rusija, turska, brazil ili tako neka zemlja u totalnom raspadu da običnom čoveku može tek tako neko da preti
    Rale je benigan lik ,prgav je kao leptir on zapravo i ne zna sa kim prica a taj Piksi je verovatno neko nalik njemu dakle debakl je kompletan.
    Ne moram uopste da ga zovem jer on sad cima svaki broj sa kog sam ga pre zvao samo kad je isti ukljucen.
    Dakle cim se broj ukljuci eto stize Rale i njegova tirada.
    Ja pri tom ni jednu jedinu rec ne progovaram dakle samo uspostavim vezu i ukljucim spikerfon i smejem se do besvesti slusajuci sta on larma.Ta kolicina psovki i repoertoar su neverovatni.
    Ulje na vatru su malocas dolili drugari kojima sam demonstrirao sta se desava kad ukljucim telefon.
    Dakle cirka dva minuta je bilo potrebno da usledi poziv od Rala.
    Cim je veza uspostavljena krenula je salva uvreda i poziva da se oglasim i da prestanem da se smejem.
    Potrajalo je to dobrih pola sata drustvo slusa i valja se od smeha dok Rale peni a onda je drugar doviknuo " Ajde Piksi gasi taj telefon dodji da popijes kafu"Telefon sam iskljucio.
    Sta mislite sta se desilo kad sam ga ponovo ukljucio........
    Rale je urlao poput lava , "znao je da sam to ja (Piksi)" pa krvi ce mi se napiti ......opet je krenulo pominjanje cele familije
    83stojan, Zagor and Bluesky like this.

  10. #1370
    Mlađi član
    Član od
    9.6.2017.
    Lokacija
    Klondajk
    Poruke
    72
    Lajkovi
    168
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Citat Милан Милановић kaže: Pregled poruke
    inače slike noževa su bile zabranjene i ostalog oružja, dok su admini tu bili samo da znaš, sad kad su moderatori, ne znam kako će da postupe prema ovoj poruci
    .
    Taj noz koji on prodaje je opasan samo po korisnika

Slične teme

  1. Smešne slike i video klipovi
    By dragon in forum Kafić
    Odgovora: 1513
    Poslednja poruka: 22.11.2023., 21:13
  2. Citizen BN0055-53E info i komentari?
    By sector77 in forum Citizen
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.10.2010., 12:54
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.11.2009., 20:50
  4. Sat Alberta Ajnštajna na prodaju
    By Shmizla in forum Vesti, objave
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.9.2008., 22:50

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •