Strana 2 od 63 PrvaPrva 1234561252 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 622
Like Tree1604Likes

tema: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Milane svaka cast na temi!

    Evo da se i ja prikljucim i da kazem rec-dve...
    Zovem se Branko, imam 25 godina, apsolvent sam istorije (imaj jos 3 ispita, ali veeeeeeelika ) , nadam se da cu ove godine da castim za diplomu!!!
    Zivim u jednom malom mestu blizu N.Sada, inace sam licanin. Interesuje me istorija, volim procitati dobru knjigu, ljubitelj sam oruzja, vatrenog ali pre svega hladnog. Satove sam oduvek voleo, nisam neki poznavalac istih ali se trudim da saznam i naucim nesto novo.
    Prvi ozbiljniji sat mi je Seiko koji sam nedavno kupio i koji smo komentarisali zajedno ( secate se? ) i od tada vec planiram narednu kupovinu i to pogodicete, AUTOMATIKA! Od kada sam uzeo prvog automatika svaki drugi (kvarcni) sat mi nije sat ako nije mehanicki....! To izgleda neki virus vlada...!!
    Eto, od prilike to sam u kratkim crtama ja....
    Pozdrav!

  2. #12
    Novi član
    Član od
    20.1.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    60 godina godina zivota, od toga 40 provedenih u proizvodnji alkoholnih pica: vina, rakija i vinjaka. Mnogo proizvedene lepote i mozda jos vise glavobolje, ali pored profesije to je i moja ljubav koja jos traje prema proizvodnji tih tecnih iluzija i najnovija je rakija od narandze, grejpa i mandarine, leeep mix. A hobi, ribolov, radioamaterstvo, fotografija, filatelija (preko60kg tezina kolekcije), i decja zelja prema satovima, za koju je sada malo kasno. Ili mozda nije, videcemo!
    DrAgod likes this.

  3. #13
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Gabriel 38 god
    hobi - Kinologija- FCI internacionalni sudija, specijalist za rasu nemacki ovcar vodja uzgoja makedonskog kluba za nemacke ovcare
    Odgajivac nemackih ovcara odgajivacnica "Piccolo Party". Volim zivotinje konje ptice ribe. Strastveni igrac Bilijarda, igrao sam 4 godine u makedonsku ligu sada volim igrati biljiard u slobodno vreme, i normalno moja velika pasija satovi volim klasicne moderne ali posebno su mi dragi retro vintage satovi volim vratiti u zivot satove koji su bili spremni za djubre. Oltajmeri automobili su moja velika ljubav. Bavim se izradom Fontana i hortikulturom
    Poslednja ispravka: vladas (29.1.2011. u 21:24) Razlog: dorada linka slike

  4. #14
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    a ovo je zmaj pravi zmaj napsram tvog....
    @banja pa bas meje zanimalo profil ljudi koji vole satove ili koji ih menjaju na svakih godinu dana
    elem i ja imam psa Shar pea ali ga ostavih u amanet ocu zbog cere koja ima 3 godine ma da se obozavaju...

    jedino sto me nekad nervira sa ovim temam sto bezimo malo od prave namene sajta ali i ovako se malo upoznajemo...
    Priložene slike Priložene slike Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...-milan-zmaj.jpg  

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #15
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Citat Walter kaže: Pregled poruke
    Gabriel 38 god
    hobi - Kinologija- FCI internacionalni sudija, specijalist za rasu nemacki ovcar vodja uzgoja makedonskog kluba za nemacke ovcare
    Odgajivac nemackih ovcara odgajivacnica "Piccolo Party". Volim zivotinje konje ptice ribe. Strastveni igrac Bilijarda, igrao sam 4 godine u makedonsku ligu sada volim igrati biljiard u slobodno vreme, i normalno moja velika pasija satovi volim klasicne moderne ali posebno su mi dragi retro vintage satovi volim vratiti u zivot satove koji su bili spremni za djubre. Oltajmeri automobili su moja velika ljubav. Bavim se izradom Fontana i hortikulturom
    [IMG][/IMG]
    Waltere....pa ti si meni ovde najbolji drug...sad cu ja mog Shar pea na izlozbu da se jadncko negde na nekoj.....druzi a ja tebi neki lepi satic...
    ocenicu tvoj post sa 10 okom

    next year at this time I'll be a millionaire




  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    off topic

    Don Krstic i Walter, hajde postavite par fotki vaših nemačkih ovčara u novootvorenoj temi "Vaši kućni ljubimci". Ja ih obožavam, po meni najsrčaniji, najverniji i najlepši psi koji postoje. Imao sam ženku nemačkog ovčara do pred kraj 2010. godine kada sam, nakon 11 godina lepog druženja, morao da je uspavam.
    Poslednja ispravka: dragon (29.1.2011. u 20:20)
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #17
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    off topic

    Don Krstic i Walter, hajde otvorite temu "Kućni ljubimci" i postavite par fotki vaših nemačkih ovčara. Ja ih obožavam, po meni najsrčaniji, najverniji i najlepši psi koji postoje. Imao sam ženku nemačkog ovčara do pred kraj 2010. godine kada sam, nakon 11 godina lepog druženja, morao da je uspavam.
    off topic

    dragone nabavi zenku ili otvori novu temu pa tamo jadikuj hahahahah

    next year at this time I'll be a millionaire




  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Epa sada, ko me nezna, nezna da sam se dugo bavio bolesti zavisnosti, sa 30. godina imam preko 100 slučajeva volontiranih porodičnih grupa u kojoj su zavisnici sa svojom porodicom tražili pomoć u izlečenju iste bolesti.
    Za neke sam ovde prepodavac satova što naravno nisam, a ne vidim ništa loše u tome. U životu sam prodao svega tri, četiri sata.

    Nedavno sam ozvaničio svoju vezu sa svojom devojčicom, Marinom sada s njom pomalo uživam u životu... bdw, pored nas je naučila dosta o satovima, čak što više ispravlja prodavačice u radnjama.



    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Sa 19 godina vodio sam organizaciju(360 ljudi) koja se bavila organizovanjem plesnih tečaja u osnovnim školama širom nekadašnje
    Tvoja škola, priznaj!?



    Voleo bih da autor teme navede psihološki profil iz navedenih amneza članova koji su svojim odgovorima doprineli lakšem upoznavanju. Milane, uradi to barem mojim profilom, kako me vidiš?


    Ahhh da, sport. Tenis, Skvoš, Boks i naravno plivanje, ronjenje.
    Poslednja ispravka: ANGEL II (29.1.2011. u 20:27)

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Mnogo slicnih interesovanja, pored satova naravno.....
    @peca50: Obozavam crno vino....
    @Walter: Nemacki ovcar-NAJBOLJI PAS!!! Inace,imam ih dva !

    Ma mi bismo trebali svi da organizujemo neki lumperaj pa da se okupimo, vidim tema za razgovor ima u izobilju....

  10. #20
    Član Avatar korisnika Mister No
    Član od
    3.6.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    344
    Lajkovi
    1376
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Mister No je junak mog detinjstva, zato se tako potpisujem. Inače rodjen sam da pecam, a osuđen da radim. Moja velika strast je flyfishing iliti mušičarenje! Evo nešto od prošlog leta sa Djetinje: kalifa
    Podjednako velika strast su mi satovi, a ovaj forum tu strast samo pojačava, svakim danom!
    Inače dipling šumarstva zarobljen u Beogradskim enterijerima!
    Priložene slike Priložene slike Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...-image013.jpg  
    zizaMALI likes this.

Slične teme

  1. Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 20.8.2011., 15:15
  2. Fotografija kao hobi
    By ANGEL II in forum Kafić
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 30.7.2011., 19:46
  3. CITIZEN AT0956-50E ili AT0861-54E - Koji sat kupiti?
    By bulzum in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 27.10.2010., 22:20
  4. Koji sat do 40.000 din i oko 20-25.000
    By Click in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.1.2009., 23:56
  5. Junghans sat - Koji je ovo model?
    By KLL in forum Opšti forum
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 2.1.2009., 20:25

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •