Strana 219 od 413 PrvaPrva ... 119169209215216217218219220221222223229269319 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2.181 do 2.190 od ukupno 4128
Like Tree5873Likes

tema: Off topic chat zez soba!

  1. #2181
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Nema više "fun"!
    Putevi su krcati vozilima,policijom i kamerama.
    Ja ne vidim nikakvu logiku u nabijanju snage jer se to nema gdje iskoristiti(osim Njemačke,svima je ograničenja max 130kmh).
    Primjer iz iskustva: magistrala Doboj - Tuzla. Ja sam vozio Fabiu 1.2htp,a pratio me Audi A7 3.0tdi i čovjek me jednostavno nema gdje obići. Brzina 60kmh. Put je krcat vozilima,a svako malo policija sa radarom. Iskreno,bilo mi ga je žao.

    A za turbo- ti motori nikad nisu bili izdržljiviji i pouzdaniji od ekvivalentnih atmosferaca.
    Dragojlovic Darko likes this.

  2. #2182
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    More, uvek ima neki sporedni put, mesto bez radara i policije, makar 7-8 km

    Da se razumemo, znam ja cemu sluze ogranicenja i da su precizno odredjena s dobrim razlogom. Protiv sam divljanja u naselju na primer, to je prosto glup i nepotreban rizik. Ali je cinjenica da postoje ljudi koji auto mogu da kontrolisu daleko bolje nego prosecni vozaci, a i greota je auto koji odredjenu krivinu moze da prodje sa 180 naterati da prodje sa 80 Ja ne vozim brzo zato sto hocu da stignem brze, vec prosto zato sto volim
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  3. #2183
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Hm,180....jedino na praznom,suvom autoputu i bez policije.
    Sve ostalo ubijaš nekoga.
    Obilaznice su ili makadam ili asfalt od 2m širine i koriste se samo ukoliko je na magistrali saobraćajka, tako da: ćuti i vozi 50.

  4. #2184
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ljudi, veci auto karavan..mozda i ne mora ako je gepek veci....da procita zare.
    Predlaze mi e klasu..mozda i jeste najbolji predlog ali jel ima neko jos neki predlog. Meni se licno jako svidja citron 5 140 konjskih snaga i do jedno 9000

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #2185
    Član Avatar korisnika Srđan
    Član od
    22.10.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    463
    Lajkovi
    1519
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Pa taj covek se u A7 vozio udobnije i luksuznije. Nema veze sto nije u tom trenutku mogao da iskoristi snagu. Inace prilikom obilazenja na magistrali, mnogo je bezbednije imati sto vise snage, a i lakse je za voznju.
    Naravno, slazem se da ne treba preterivati kad su obicni automobili u pitanju.

  6. #2186
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Ljudi, veci auto karavan..mozda i ne mora ako je gepek veci....da procita zare.
    Predlaze mi e klasu..mozda i jeste najbolji predlog ali jel ima neko jos neki predlog. Meni se licno jako svidja citron 5 140 konjskih snaga i do jedno 9000
    Pogledaj Skodu superb karavan ili limuzinu. Odlican auto, takodje u rangu e klase ti je i bmw 5 karavan.
    Dobar je i taj Citroen, nego ja malo naginjem ka njemcima, sto ne znaci da treba i ti
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  7. #2187
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ja volim japance. Mislim ja bi i jare i pare. Da ne trosi puno...ma da to je relativna stvar.
    BMW to mi je san da vozim ali 520 citam sve sto necu. .od delova, servisa....ne znam. Moram sve da iskalkulisem

    next year at this time I'll be a millionaire




  8. #2188
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    Hm,180....jedino na praznom,suvom autoputu i bez policije.
    Sve ostalo ubijaš nekoga.
    Obilaznice su ili makadam ili asfalt od 2m širine i koriste se samo ukoliko je na magistrali saobraćajka, tako da: ćuti i vozi 50.
    Magistralni put Nis-Kosovo (Merdare), deonica od Prokuplja do Kursumlije. Novi asfalt, sa Golf 4 TDI sportski trim bez problema 180 kroz krivine. I to nije rizicno, vec lagano prolazi - suv asfalt naravno, postoji razlika izmedju brze voznje i budalastine.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  9. #2189
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ma ajde kako nije rizicno. Mozes da budes i Fetel ne daj Boze da auto nešto ne valja...secam se ko juce da je bilo...kaze drug aj da te provozam na motoru, motor neki ludilo i necu i necu i na kraju ajde...300 metara on je već isao 180 ... otvorila mi se usta od vazduha, a kako promeni brzinu tako mi guzica spadne sa sedista. Trebao sam kao Kistina Djenku da ga hvatam . Nikad vise da mislim da uzmem motor
    himmelstrider likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  10. #2190
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Uvek postoji rizik... ako nista, jednu stvar koju znam da cu uraditi ako se nadjem u takvoj situaciji jeste da se zguzvam u kanal ili banderu, radije nego u drugi auto. Nece moja greska nikog da kosta. A u globalu, sa dobrim gumama i vesanjem nema problema. Granice su mnogo vise nego sto ih mi vidimo, zbog ogranicenja smo navikli.

    Zmaju, pogledaj Mazda 6 karavan. Meni je veoma lepa a vanredno je pouzdana
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Slične teme

  1. Chat
    By milan zmaj in forum Ankete
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 2.1.2012., 14:01

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •