Strana 223 od 413 PrvaPrva ... 123173213219220221222223224225226227233273323 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2.221 do 2.230 od ukupno 4128
Like Tree5873Likes

tema: Off topic chat zez soba!

  1. #2221
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat himmelstrider kaže: Pregled poruke
    Uzgred, samo napisi @Strider ubuduce... to mi je inace nick, samo sam ovde nesto pametovao
    Budem!
    himmelstrider likes this.

  2. #2222
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!




    Ijao, koji zvuk !!! Kako bi ovo slatko vozio, rasturio bih motor za jednu sezonu... ne bi ga spustao ispod 6krpm
    HADzI DALIBOR and Zagor like this.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  3. #2223
    Mlađi član Avatar korisnika Seegath
    Član od
    23.1.2011.
    Poruke
    46
    Lajkovi
    204
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ahhhh... Mazda 787 B... Jedini bolid na le manu koji je toliko bio superioran u odnosu na sve ostale iz LMP1 klase da je korišćenje (njegovog) vankel motora trajno zabranjeno na Le Manu...

    Kuorizitet je da su prošle godine isti taj bolid provozali po stazi pre početka trke, valjda priznajući da su zabranom ubili mali deo čari velikog Le mana...
    himmelstrider likes this.

  4. #2224
    Član Avatar korisnika Srđan
    Član od
    22.10.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    463
    Lajkovi
    1519
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Eeee ovo je već mnogo bolje od onog bicikla!

    Kakva aždaja! Svi ti visoko-obrtni motori se cuju kao ludi! Jos malo pa kao formula.

    Mislim da će ti se i ovo svideti...
    Zagor and himmelstrider like this.

  5. #2225
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    @seegath Iskreno, obozavam takve situacije. Kao sto je svojevremeno modifikovani Brabham bolid Formule 1 , sa potpuno istim motorom kao i ostali (sasijom takodje, samo je dodat specijalan ventilator) bukvalno obrisao patos sa svim ostalim, bacajuci rukavicu u lice najboljim igracima u to vreme. Naravno, pre kraja probne voznje je zabranjen za koriscenje

    Istina je da nema smisla da jedan auto bude daleko ispred svih po karakteristikama, ali opet, cela poenta trkanja je ici brze od ostalih... ako je neko nesposoban da prati ritam niko mu nije kriv. Uostalom, 24h Le Mans je poznata trka izdrzljivosti, a ne samo brzine, tako da je Mazda stvarno postigla veliki uspeh

    @Srdjan Sta ovde ima da se ne voli... visokoturazni motor i "Zeleni Prsten" ?? Dobitna kombinacija
    Poslednja ispravka: himmelstrider (6.2.2014. u 21:45)
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  6. #2226
    Stariji član
    Član od
    19.7.2013.
    Poruke
    1.107
    Lajkovi
    9072
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    himmelstrider likes this.

  7. #2227
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Obama can't GYMKHANA Pazi auto, Fiesta ima oko 700 ks i 4x4 pogon, mozes da joj radis sta hoces O.o
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  8. #2228
    Član Avatar korisnika Srđan
    Član od
    22.10.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    463
    Lajkovi
    1519
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    @Strider Meni je odlazak na nurburgring zelja nevidjena! Zato obozavam te klipove gde obaraju vreme na njemu... Bukvalno znam svaku krivinu! A nadam se da cu se i organizovati za sledecu godinu, pa da se malo provozam tamo!
    himmelstrider likes this.

  9. #2229
    Mlađi član Avatar korisnika Seegath
    Član od
    23.1.2011.
    Poruke
    46
    Lajkovi
    204
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Bio sam na nordschleife (nurburgringu) pre 2 godine i spusti se niz stazu. Iskreno, zesce stresno iskustvo jer koliko god "gario" makinu pored tebe jure ale od po 50k eura, pa navise... Imas utisak da ce te odneti sa staze...

    Boga molim da opet odem ))))))

  10. #2230
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom

    Kazu da vise uzbudjenja dozivis u prvom kilometru Nordslajfa, nego za ceo krug na drugim stazama.

    Inace, postavicu video ako nadjem gde Opel Speedster juri Porsche 911 bez problema na ovoj stazi. Inace, Speedster ima svega 225 konja



    Evo ga Speedster, modifikovan je tako da daje 230-260 konja... svejedno ne bi smeo da pravi probleme Porseu
    Poslednja ispravka: RUS (7.2.2014. u 19:53)
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Slične teme

  1. Chat
    By milan zmaj in forum Ankete
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 2.1.2012., 14:01

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •