Strana 324 od 413 PrvaPrva ... 224274314320321322323324325326327328334374 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3.231 do 3.240 od ukupno 4128
Like Tree5873Likes

tema: Off topic chat zez soba!

  1. #3231
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ne znam kako funkcionise to sa rastvaranjem, ali mi pade na pamet da u Kralja Petra ima parfimerija Sava, (pri dnu blizu sina), oni su ranije imali mirise koje su pravili sami. To je bila jeftinija varijanta od kupovine parfema, prosetaj (ako si iz Bg).

  2. #3232
    Mlađi član
    Član od
    7.1.2015.
    Poruke
    50
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Nis brate, ma imam ja semu i za po 15 evra da uzmem originale, al' bas nemam nista, ni za trosak cak.
    Napravi, uzmi, otmi ili prevari nece doci sami dinari ni euri i kidaj grebi celog sebe upotrebi i u zivot se usmeri, ali nemoj sebi!

  3. #3233
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ovo je teško nacrtati a kamoli izrezbariti. Šteta što sam materijal nije postojan pa ovakav rad brzo propadne. To uvek pomislim i kada vidim rezbarije u ledu (skulpture i sl).
    Amazing Pumpkin Sculptures
    VLADAN P likes this.

  4. #3234
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat Nikola M. kaže: Pregled poruke
    Nis brate, ma imam ja semu i za po 15 evra da uzmem originale, al' bas nemam nista, ni za trosak cak.
    Tu semu ces da mi nabacis ako su stvarno originali

    Ako vec hoces da budes avanturista, probaj sa malo destilovane vode. Ali nema tu previse blistave buducnosti, ili cekaj platu ili trazi posao
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  5. #3235
    Mlađi član
    Član od
    7.1.2015.
    Poruke
    50
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat himmelstrider kaže: Pregled poruke
    Tu semu ces da mi nabacis ako su stvarno originali

    Ako vec hoces da budes avanturista, probaj sa malo destilovane vode. Ali nema tu previse blistave buducnosti, ili cekaj platu ili trazi posao
    Trebalo bi da jesu, javicu ja cim proverim, nije to jedina, al ta mi je najsigurnija. Inace, parfem je ostao manje nego sto sam mislio, imam ja pored Davidoff i Versace Blue Jeans koji je pun do kraja, ali Davidoff je Davidoff, pogotovo leti.
    Napravi, uzmi, otmi ili prevari nece doci sami dinari ni euri i kidaj grebi celog sebe upotrebi i u zivot se usmeri, ali nemoj sebi!

  6. #3236
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom

    Најбоље у Европи. Хвала!
    Naziv: sp-srpkinje_620x0.jpg, pregleda: 215, veličina: 119,4 KB


    Управо освојисмо и Светску лигу. Хвала!

    Naziv: sp-vaterpolo_620x0.jpg, pregleda: 203, veličina: 97,4 KB

    Vaterpolisti Srbije pobedili Hrvatsku: Odbrana titule i Olimpijske igre! | Ostali sportovi | Novosti.rs
    Poslednja ispravka: RUS (28.6.2015. u 20:50)

  7. #3237
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Pokidasmo dve zaredom Svaka cast, da imam veliku zastavu sad bih je pustio sa prozora
    Zagor likes this.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  8. #3238
    Stariji član Avatar korisnika KureNS
    Član od
    16.11.2013.
    Poruke
    566
    Lajkovi
    3960
    Reputacioni uticaj
    39

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? Oktobar 2014 - Decembar 2015

    Pozdrav drugari.

    Odmah u startu da se izvinem na off-u, ali moram se posavetovati sa Vama.

    Naime kupio sam dva "coin egde" pilotska kućišta (hvala kolegi mizzy-ju koji mi je rekao naziv tog tipa pilotskog kućišta), 44mm, čelik, predviđena za Unitas 6497 ili 6498, koja izgledaju ovako:
    Off topic chat zez soba!-1a.jpg Off topic chat zez soba!-1b.jpg

    E sad u dilemi sam šta dalje, kakve satove budžiti, kom carstvu se prikloniti?

    U principu volim da "budženi" satovi budu hommage (da imaju uzor u poznatom brendu), a ne fantasy tipa (izmišljene kombinacije brojčanika i kazaljki), tako da mi je trenutno ideja:

    1. za prvo kućište omaž starovremenskom IWC i Zenith pilotu (verovatno još brdu brendova jer su svi bili na sličan kalup), ovako nešto:
    Off topic chat zez soba!-1.jpg Off topic chat zez soba!-2.jpg


    2. za drugo bih želeo nešto drugačije, neki omaž Hamiltonu i Longines-u, ovako nešto:
    Off topic chat zez soba!-4.jpg Off topic chat zez soba!-5.jpg Off topic chat zez soba!-7.jpg

    ...mada naleteh na jedan fantasy (valjda je fantasy, pojma nemam) koji mi izgleda brutalno...
    Off topic chat zez soba!-clipboard01.jpg

    To je suštinski dilema, otvoren sam za sve predloge, čak i za drugačije kombinacije brojčanik-kazaljke, jer sam apstrahovao čitav niz pilotskih brojčanika (isto tako i drugih) koji se kombinuju sa strelastim kazaljkama u ubeđenu da ta kombinacija nije za "coin edge" kućište.

    Unapred hvala na pomoći, i molim moderaciju da premesti ovaj post u drugu temu ukoliko smatra da ćemo otići suviše u off.

    EDIT:
    E do K, sad naleteh na ovo, i to mi dobro izgleda... Jedino što takvog pilota već imam (Orient)...
    Off topic chat zez soba!-dsc01792_zpsada7fdf5.jpg
    Poslednja ispravka: KureNS (3.7.2015. u 8:42)
    mizzy likes this.

  9. #3239
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? Oktobar 2014 - Decembar 2015

    Komso......Bas mi je drago da si se i ti odlucio na to. Mislim da ti je poznato da sam ja vec dva radio na slicnu temu.....ustvari mene je svemu tome privuklo ne kuciste, ne izgled...nego mehanizmi. Tj...UT 6497 i 6498.....jednostavno imaju nekakvu draz ti mehanizmi. I ogroman uzitak je dok ih sredjujes, planiras, sklapas. Na ovim predlozenim modelima ima dosta lepih. Medjutim imas i gresku....pokazao si i model sa centralnom sekundarom....to ce ici malo teze ako budes radio sa UT ili Etom 64xx. Mislim moze se ali ima dosta prepravke.....
    Inace moj savet ti je da posle nabavke kucista sada nabavljas mehanizme, jer ti o tome ovisi kakav cifer ces ubacivati.
    Meni licno je bolji 6498, mada je teze za nabaviti jer je redji mehanizam.....jer vise volim sekundaru na 6.....
    Puno srece u izradi......i obavezno poslikaj proces kao sto sam i ja za svog prvog UT 6497......
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  10. #3240
    Stariji član Avatar korisnika KureNS
    Član od
    16.11.2013.
    Poruke
    566
    Lajkovi
    3960
    Reputacioni uticaj
    39

    Određen forumom Re: Koji sat nosite danas? Oktobar 2014 - Decembar 2015

    Mario, hvala na savetima, nije greška znam da bi bilo tešlo nabudžiti centralnu sekundaru, nego sam sa fotkama Hamiltona više ciljao na taj tip kombinacije brojčanik-kazaljke...

    Što se tiče mehanizama, to će možda biti rešeno koliko danas, samo da se dogovorim sa drugarom... Jedino što zaboravih da li su u pitanju UT 6497 ili UT 6498...

Slične teme

  1. Chat
    By milan zmaj in forum Ankete
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 2.1.2012., 14:01

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •