Strana 328 od 413 PrvaPrva ... 228278318324325326327328329330331332338378 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3.271 do 3.280 od ukupno 4128
Like Tree5873Likes

tema: Off topic chat zez soba!

  1. #3271
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Džeremi Klarkson: 10 najsmešnijih izjava

    1. "Turbo; izduvni gasovi ulaze u turbo punjač i okreću ga, vradžbina se desi i vi idete brže."

    2. "Večeras predstavljamo novi "vajper", koji je američki ekvivalent sportskog automobila...kao što je, recimo, Džordž Buš ekvivalent predsednika."

    3. "Brzina nikada nikoga nije ubila, iznenadno zaustavljanje je ono što vam dođe glave."

    4. "Kupio bih ovaj automobil ako bi bio tip čoveka koji pogleda svoju sestru i pomisli, mmmmm."

    5. "Žao mi je, ali ako imate Aston Martin "DB9" u garaži i ne vozite ga, to je kao da vam je Kira Najtli u krevetu, a vi spavate na kauču."

    6. O Mercedesu "CLS55":

    "Kočenje u ovom automobilu je toliko brutalno da bi verovatno bilo bezbolnije udariti u drvo koje pokušavate da izbegnete."

    7. "Ovo je "reno espas", verovatno najbolje multinamensko vozilo. Mada, to i nije neka pohvala, to je kao da kažete - Odlično, imam sifilis, najbolju polno prenosivu bolest!"

    8. "Klima uređaj u Lamborginiju je kao astmatičar koji sedi na kontrolnoj tabli i duva kroz slamčicu."

    9. O Alfa Romeo "breri":

    "On je kao Anđelina Džoli. Čuli ste da je luda i da jede samo lepak za tapete, ali ne biste je odbili, zar ne?"

    10. O BMW-u "X5 M":

    "Jedino kako bi ovaj automobil mogao više da iznervira ekološki svesne ljude je ako bi išao na seckanog delfina."


    izvor-"Blic"
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #3272
    Mlađi član
    Član od
    7.1.2015.
    Poruke
    50
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ljudi, je l' uzimao neko neke stvari preko kupujemprodajem, original naravno, posto sam video da ima gomila ljudi koja naravno "tvrdi originalnost" stvari, najcesce ralph lauren polo majica, ako ima neko nekog ozbiljnog prodavca, da je imao iskustva sa njim i da ima veliki kpizlog sa pozitivnim ocenama nek' napise, naravno ako sme, jer nisam procitao u pravilniku da li se sme traziti i ostavljati takvi linkovi. PS.- Ne mora naravno samo linkovi prodavaca tih polo majica, bio je primer.
    Napravi, uzmi, otmi ili prevari nece doci sami dinari ni euri i kidaj grebi celog sebe upotrebi i u zivot se usmeri, ali nemoj sebi!

  3. #3273
    Mlađi član
    Član od
    7.1.2015.
    Poruke
    50
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat Nikola M. kaže: Pregled poruke
    Ljudi, je l' uzimao neko neke stvari preko kupujemprodajem, original naravno, posto sam video da ima gomila ljudi koja naravno "tvrdi originalnost" stvari, najcesce ralph lauren polo majica, ako ima neko nekog ozbiljnog prodavca, da je imao iskustva sa njim i da ima veliki kpizlog sa pozitivnim ocenama nek' napise, naravno ako sme, jer nisam procitao u pravilniku da li se sme traziti i ostavljati takvi linkovi. PS.- Ne mora naravno samo linkovi prodavaca tih polo majica, bio je primer.
    I?

    PS.- Morao sam da napravim dupli post da bih osvezio prethodno pitanje.
    Napravi, uzmi, otmi ili prevari nece doci sami dinari ni euri i kidaj grebi celog sebe upotrebi i u zivot se usmeri, ali nemoj sebi!

  4. #3274
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    брале ја до данас нисам скапирао шта си ти хтео да питаш

    неке ствари? шта би то мгло да буде, помислио сам тражиш мајице, имам ја оригиналне па рекох да ти понудим кад ти на крају кажеш да си мајице узео као пример само

  5. #3275
    Mlađi član
    Član od
    7.1.2015.
    Poruke
    50
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat Милан Милановић kaže: Pregled poruke
    брале ја до данас нисам скапирао шта си ти хтео да питаш

    неке ствари? шта би то мгло да буде, помислио сам тражиш мајице, имам ја оригиналне па рекох да ти понудим кад ти на крају кажеш да си мајице узео као пример само
    Hahaha, trazim neke proverene prodavce originalne odece koje su koliko, toliko jeftinije, a najvise me zanima da li je neko sa foruma prvenstveno imao iskustva sa tim, a majice sam naveo kao primer, a i njih bi' uzeo naravno, bilo sta od odece, zato sto sam gledao, ima brdo ljudi koji prodaju polo majice za po 30e, 40e, a u radnji kostaju po 70-80e, zbog toga sam cisto ovako usput rek'o majice.
    Napravi, uzmi, otmi ili prevari nece doci sami dinari ni euri i kidaj grebi celog sebe upotrebi i u zivot se usmeri, ali nemoj sebi!

  6. #3276
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    ја имам три ралф лорен мајице, оригиналне наравно и квалитет је очајан, у сваком су смислу очајне, није ми јасно зашто људи бацају паре на ту марку


    а колико сам приметио, ако се налазе јефтино, типа 30евра мајица, све су са неком ситном грешком, или некад баш и није тако ситна, док је она по радњама на граници да буде бофл

    у америци ралф лорен људи на снижењима купују малтене за десет долара, тамо та марка уопште није цењена као овде


    ако желиш заиста врхунски квалитет, узми Hackett, Henry LLoyd, Stone Island или Peak Performance


    што ја знам од ових нико не производи квалитетније поло мајице или било какве мајице

    кад су јакне ови последњи су нешто најквалитетније што сам видео, специјализовани искључиво за то, као и ове остале марке, они не раде сатове, ципеле, каишеве и све што паре зарађује

  7. #3277
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    U Srbiju kao na niskoprioritetno trziste veoma retko dolazi kvalitetna roba, osim ako pricamo o drugacijoj robi poput satova, automobila itd. Sto se garderobe tice, situacija je poprilicno jadna, i kao sto rece Milan vecina garderobe ima poneku sitnu gresku... Koja znaci da je u fabrici oznacena kao "skart", pa je poslata u Srbiju na prodaju, po nizoj ceni.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  8. #3278
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    ја сам све те ралф лорен набавио у шведској, однсно добио на поклон, лепе су али не вреде колико их цене, а има и један шведски сајт који продаје исте мајице са грешком

    што се тиче робе у србији, ја мислим да је већина робе иста(кола, парфеми, сатови, књиге, техника....) сад ако и нешто стигне од гардеробе лошијег квалитета, то није зато што нас неко подваја, већ наш увозник купи оно што му је јефтиније

    ова пследња марка ПП, сад видим на купујемпродајем, неки лик продаје јакне, јбг цена 150-250 или више евра, у бутику су цене далеко јаче

  9. #3279
    Mlađi član
    Član od
    7.1.2015.
    Poruke
    50
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ja sam juna 2014 uzeo u Levi'su polo majicu, mislim da je kostala 5,5 hiljada dinara, ja sam ogrebao nesto popust neki i valjda je ispalo 4,6 hiljada. Majica je vrhunska stvarno, a najvise sto mi se svidaj jeste kragna, ne leti gore-dole i kad je skroz otkopcana, nije kao papir bukvalno. S tim sto dobijaju po 2-3 majice po kolekciji, pa ko voli, nek' izvoli, samo moje iskustvo. U pitanju je ova desno, ne znam da li baguje nesto, pa pise kao prilozene slike, a izbrisao sam ih.

    Citat Милан Милановић kaže: Pregled poruke
    ј

    ако желиш заиста врхунски квалитет, узми Hackett, Henry LLoyd, Stone Island или Peak Performance


    што ја знам од ових нико не производи квалитетније поло мајице или било какве мајице
    Lacoste?
    Priložene slike Priložene slike Off topic chat zez soba!-levis-cotton-stripe-polo-navy-grey-white.jpg   Off topic chat zez soba!-667980010_a_01_228.jpg  
    Poslednja ispravka: Nikola M. (8.8.2015. u 14:08)
    Napravi, uzmi, otmi ili prevari nece doci sami dinari ni euri i kidaj grebi celog sebe upotrebi i u zivot se usmeri, ali nemoj sebi!

  10. #3280
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    добро изгледа, има за те паре и ово што сам навео да се узме, ове марке носе они што имају јахте, све линије су им у том стилу, знам да има један крај у стокхолму, такорећи улица који важи за екстремно богат и сви млади носе такве ја их зовем морске мајице и беж шортсеве и оне морске патике, није то гардероба која је скупља од ове твоје мајице

    не знам за лакосту, нисам га никад имао, само патике давно, мислим да су и ону јако прецењени и да имају свакакве производе, боље и лошије, односно тање и дебље мајице али су ми и даље драги, волим тог крокодила

Slične teme

  1. Chat
    By milan zmaj in forum Ankete
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 2.1.2012., 14:01

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •