Strana 102 od 413 PrvaPrva ... 252929899100101102103104105106112152202 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.011 do 1.020 od ukupno 4128
Like Tree5873Likes

tema: Off topic chat zez soba!

  1. #1011
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    23Jewels , teško je u globalu reći (kao što ti reče), jer svaki model motora nosi svoju uspešnost u seriji . Samo bih te ispravio za HDI ponudu, za koju se može reći da se svakako u praksi odlično pokazala . Naravno, treba obratiti pažnju, koji model se uzima . Koliko je zeznut i skup za održavanje HDI 2.0 110ks , toliko je vrhunski HDI 2.0 90ks ! Iz tog razloga se ne može u globalu reći da ne valja, ili da valja. Znači, sve zavisi od modela koji se izabere . Veruj mi, da od VW-a 2.0tdi može infarkt od sekiracije da se dobije , dok na 1.9tdi zaboraviš gde je "kvaka" za haubu... sve je to inferiorno.

    Kao što luger već reče, održavanje je najbitnija stavka...
    anbeast and Zagor like this.

  2. #1012
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Kao korisnik Windowsa i Androida, mogu reći da je najveća snaga Apple upravo u softveru, računari su hardverski isti, a što se tableta tiče Android je žešći krep, namenjen srednjoškolcima....ako je to budućnost, onda jbg. Ne zaboravi da uz Apple računar plaćaš i softverski paket, pa saberi npr. jedan Think pad, sa original Win 7 pro, Office paketom i pratećim user programima, pa vidi onda da li je jeftiniji od Apple lapa....Inače i ja ne volim nešto posebno Wagena, ali npr. kad sam ranije vozio Clia (dvojka) kad rikne nesrećna Sagem bobina, menja se cela koja košta skoro 100e, kod Golfa se menja samo deo i košta 20e....moram reći da je i kod Megana taj princip na sreću, ali znam da se npr. kod 307 menja cela bobina. Eto zašto ljudi vole Vagen i on jeste narodni auto, samo u Nemačkoj nov, a u Srbiji polovnjak.

    Što se satova tiče, i ja bih izabrao Omegu ali ni protiv Rolexa ne bih imao ništa protiv, mada mi se ne uklapa u stil i standard, bar bi mogao dobro da ga prodam.
    anbeast and ivan23 like this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  3. #1013
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat anbeast kaže: Pregled poruke
    Ma nije malo, ali je moja argumentacija na drugim osnovama. Apstrahujem marketinsku maglu i trudim se da ocenjujem ono sto neki proizvod realno nudi. Cela prica je zapocela oko dokazivanja da je 20% veca cena VW u odnosu na konkurenciju placanje magle. Ok, treba postovati pionirski duh Epla, ali su se pretvorili u monstruma, prodavca magle. Trudim se da se emocionalno distanciram od bilo kog proizvoda masovne potrosnje... Ne kazem da brending nije svojevrstan kvalitet i da dobar dizajn ne treba platiti malo vise, ali ne zelim da me neko ''bije po usima'' samo radi brenda. Recimo, video sam i malo se poigrao sa Rolex explorerom i Omegom AT, nema sanse da bih dao 2000 dolara vise za Rolex samo zato sto je Rolex. (verovatno bolje drzi vrednost u daljoj prodaji (isto ko i VW) ali, iako na to treba misliti, nije vredno prvobitnog "dranja". Naravno, sve ovo je samo moj stav i apsolutno postujem da neko misli drugacije. (Volim polemike, pa se cesto trudim da argumentujem zasto nesto mislim, ali nemam nikakvih motiva da ubedim sagovornika u ispravnost svog misljenja)
    U potpunosti i do poslednjeg detalja bi se složio sa ovim postom...


    Nego, da vidimo malo kako izgleda drift with Toyota Supra...

    Djordje, RUS, vladas and 5 others like this.

  4. #1014
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    gde nadje tu nevaspitanu ?

    evo jedna bez dugmica, kao pozitivan primer kako se to radi:

    Sexy CTS-V Coupe - part 2 - YouTube

  5. #1015
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Sta znam, laik sam ali i meni se cini da bi Android mogao biti bolje optimizovan. (na osnovu licnog iskustva) Kapiram da se one azdaje od telefona prave da bi prostom hardverskom snagom nadomestile neoptimizovanost softvera. MEdjutim, lepo je sto je otvoren i sto svako moze da prcka po njemu kako mu se svidi. Onaj ko nece da se zeza i hoce da mu sprava robuje, mozda ce se odluciti za Epl.... Cinjenica da oko Epla vlada hajp i da ljudi misle da je najbolji na svetu i to uzimaju zdravo za gotovo. Bez razmisljanja, e sa tim imam problem. Vidi, informisi se, probaj, pa odluci....Gotovo nista n aovome svetu nije crno-belo ima bezbroj nijansi sive....

    Cinjenica da Nemci nekako sa vise studioznosti prilaze tim sklopovima. Na Meganu 2 treba ici u servis da se zameni sijalica, a na GOlfu 5 se to radi za 45 sekundi u kucnoj reziji. Medjutim, ako pogledas da su automobili odavno prevazisli cackanje u kucnoj reziji i da bi za bilo koji moderni automobil trebalo ici u servis za skoro sve, onda ni neki od "problema" kod Francuza to zapravo i nisu. (Svakako, odlazak u servis zbog sijalice je, fakat, zestoka stupidarija!).
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  6. #1016
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Uh baki znas da izaberes kola ali stvarno kao i satove uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

    next year at this time I'll be a millionaire




  7. #1017
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ta priča da zbog sijalice moraš u servis kod Megija nije tačna, znam da se oko togla povela neka negativna kampanja. Dovoljno je iskrenuti gume maksimalno na stranu (saviti maksimalno), provući ruku, odvrnuti poklopac i zameniti sijalicu....znači jeste malo nezgodno ali nije tačno da moraš u servis. Ja sam opet čuo da na novom Polu moraš u servis za sijalicu, ali nisam siguran da je tačno....
    Poslednja ispravka: vlajo (21.9.2012. u 17:44)
    anbeast likes this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  8. #1018
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ko voli OCC i Intel,evo dobre kombinacije.
    Priložene slike Priložene slike Off topic chat zez soba!-wallpaper6lg.jpg   Off topic chat zez soba!-intel_occ_lowfront3-4.jpg  
    anbeast likes this.

  9. #1019
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    A-ha, sad mi je jasno.... 23jewels, ti si vagenovac....tvoji komentari na ovu temu vise nemaju nikakvu tezinu

    Djordje, nemam neki razlog da volim Intel ili OCC, ali ovo je zanimljivo dvotockasto prometalo
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  10. #1020
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ehhhh....blazenopocivsa Lagonda:





    Priložene slike Priložene slike Off topic chat zez soba!-1939-lagonda-v-12-rapide-sports-roadster.jpg  
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

Slične teme

  1. Chat
    By milan zmaj in forum Ankete
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 2.1.2012., 14:01

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •