Strana 48 od 197 PrvaPrva ... 384445464748495051525898148 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 471 do 480 od ukupno 1963
Like Tree5950Likes

tema: O kom satu trenutno razmišljate?

  1. #471
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: O kom satu trenutno razmišljate?

    Maa, daaj...realno, da li bi neko od vas kupio Moulinex ili Candy sat? Jednostavno, dobri su u pravljenju miksera i veš mašina i toga treba da se drže. (Šaalim se, Baki, šalim)
    backarelli likes this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  2. #472
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: O kom satu trenutno razmišljate?

    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke
    brate, nije ovo uzivo ni priblizno lepo... ovo photoshopirane slike... nista ovo ne valja, veruj mi

    Citat anbeast kaže: Pregled poruke
    Maa, daaj...realno, da li bi neko od vas kupio Moulinex ili Candy sat? Jednostavno, dobri su u pravljenju miksera i veš mašina i toga treba da se drže. (Šaalim se, Baki, šalim)
    ...možda me ubedite i spasite od razvoda braka, finansijiskog kraha, Victorinoxtitisa i ostalih nedaća ! Naziv: eusa_pray.gif, pregleda: 154, veličina: 2,7 KB
    Djordje, jagos, anbeast and 3 others like this.

  3. #473
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: O kom satu trenutno razmišljate?

    Casio G-Shock Black Digital Mens Watch DW5600E-1

    ceo dan sam neodlucan, stoji mi otvorena stranica i samo treba da kliknem na BUY NOW...ali ne znam jos...jooooj pareee...
    vladas, anbeast and backarelli like this.

  4. #474
    Član Avatar korisnika Jasmin
    Član od
    7.7.2011.
    Lokacija
    Holandija
    Poruke
    322
    Lajkovi
    877
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: O kom satu trenutno razmišljate?

    anbeast, vlajo and backarelli like this.

  5. #475
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.019
    Lajkovi
    58518
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: O kom satu trenutno razmišljate?

    O kom satu trenutno razmišljate?-longines_charles_lindberg_l2.730.4.11.0_pr5.jpg
    RUS, anbeast, Aleksandar89 and 3 others like this.

  6. #476
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: O kom satu trenutno razmišljate?

    Znam da će biti ljudi koji će me verovatno iskritikovati, ali od pre neki dan mi se intenzivno motaju po glavi ova dva sata:





    Znam sve što treba da se zna o savremenim Ingersoll-ima, pa opet, stajao sam pola sata pred velikim izlogom prepunim Ingersolla pre neki dan, i ova dva su mi posebno zapala za oko. Generalno mi je simpatičan taj njihov dizajn, ali ova dva.... uf! Posebno ovaj prvi, sa svim tim preterivanjima, robusno, džombasto, upadljivo.....skroz ja

    Poređenja radi, pred jednim drugim izlogom prepunim Orienta, nisam se pošteno ni 15 minuta zadržao. Krenuo da razgledam šta ima od primirenijih, crnih satova, i zaglavio kao po običaju sa nečim ultra masivnim na pameti
    vladas, anbeast and Aleksandar89 like this.

  7. #477
    Stariji član Avatar korisnika Prolaznik
    Član od
    29.5.2012.
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji
    Poruke
    565
    Lajkovi
    1338
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: O kom satu trenutno razmišljate?

    bas lip sat


    O kom satu trenutno razmišljate?-steinhartocean1blackl.jpg
    vladas, Aleksandar89 and Zagor like this.

  8. #478
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: O kom satu trenutno razmišljate?

    araphel....pa ti misliš da se niko od nas nije "opek`o" na dizajn ? Zašto bi ti bio izuzetak ? Odeš lepo i kupiš džombasti Inger , pa kolk`o traje nek traje. Možda potraje, a možda i rikne, ko to zna. Šta više, ako se i desi da rikne uvek se setiš tvoje želje pred kupovinu i tako opravdaš svoj postupak. Ja jedino (što se mene tiče) želim da osudim kupovinu replike i laganja samog sebe, a ovako... ti znaš šta je Inger , gde ti se i pored toga vrzma po glavi , bez obzira na njegovu poziciju na listi kvaliteta .

    Meni se u jednom trenutku (kada sam imao samo poluraspali Casio AW80) puno dopao Sector Black Eagle ... i ako sam znao, da se za današnji Sector kaže "no quality" a ne "no limits" ja sam hteo da ga kupim, ali u tom trenutku nisam imao kinte, te se nije okomotao na moj zglob. Zašto i sada ne kažem "sva sreća da ga nisam kupio" ? Pa zato što mi se sat jednostavno svidja, a i ako rikne ili se ofuca, datu kintu bih mogao da prebolim. Bar sam uživao u periodu nošenja istog .

    Ja jedino što bih uradio, kada bi mi preletao pred očima taj Inger , potražio bi nabudženu (džombastu) Festinu . Taj brend ima u ponudi grdosija od pola kile , te se može naći neki komad, koji može zameniti mesto Inger-u !Ako bi potražnja bez-uspešno prošla, moje srce mora dobiti što želi, makar me pljuvalo pola foruma (ne obraćam pažnju na to) .


    Stoga , zašto bi te neko iskritikovao ? Meni je drago samo da ne razmišljaš o replikama , što bi bilo za svaku kritiku i osudjivanje, a ovako sigurno ne...
    vladas and anbeast like this.

  9. #479
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: O kom satu trenutno razmišljate?

    Replike ne dolaze u obzir, ali isto tako sam i skeptičan prema kineskim mehanizmima. Ima jedna Festina koja mi se isto nenormalno dopada, ali jednostavno ne mogu da nateram sebe da kupim kvarcni sat. A i oba ova Ingera su mi lepša...posebno ovaj Bison 51

    To za kritiku sam rekao onako, s obzirom na mišljenje o brendu ovde na forumu, ništa ozbiljno. Možda bolje da sam nekog smajlija metnuo, da bude jasnije

  10. #480
    Član Avatar korisnika Jasmin
    Član od
    7.7.2011.
    Lokacija
    Holandija
    Poruke
    322
    Lajkovi
    877
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: O kom satu trenutno razmišljate?

    Citat backarelli kaže: Pregled poruke
    Ja jedino što bih uradio, kada bi mi preletao pred očima taj Inger , potražio bi nabudženu (džombastu) Festinu . Taj brend ima u ponudi grdosija od pola kile , te se može naći neki komad, koji može zameniti mesto Inger-u !Ako bi potražnja bez-uspešno prošla, moje srce mora dobiti što želi, makar me pljuvalo pola foruma (ne obraćam pažnju na to) .

    "You must spread some Reputation around before giving it to backarelli again.
    "

    Whahaha, najbolji reply cijelog topica!

    Ja sam maksuzije jednom kupio najvecu festinu koju sam mogao naci u prodavnicama
    jer sam hteo neki teski monstrum o sata oko zgloba na upadnim zutim detaljima.



    @araphel, pusti ljudi i neka kritikuju koliko god hoce. Sve to tog momenta sto ti
    oni neplacaju satove ima da sute. Tvoje pare, tvoj ukus, tvoj sat. Samo kupuj ono
    sto ti se tebi licno nabolje svidza. Bili to sad bilo nakav Festina, Ingersoll ili bilo sta.
    vladas, anbeast and backarelli like this.

Slične teme

  1. Mišljenje o Fortis 595.10.46 satu
    By gordans in forum Fortis
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 5.8.2011., 15:27
  2. O kom satu se radi?
    By Nikola Lijeskić in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 4.6.2011., 11:50
  3. Promena stakla na satu
    By eee in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 6.4.2011., 18:57
  4. Priča o Rolex Submariner satu!
    By dragon in forum Rolex
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.7.2010., 14:02
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 1.1.1970., 0:00

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •