Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 42
Like Tree22Likes

tema: Lepse polovine i SATOVI !?

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Lepse polovine i SATOVI !?

    Dragi forumasi, interesuje me koliko vase lepse polovine (devojke, zene... :p) znaju o satovima i uopste koliko ih isti interesuju? Uopsteno, sta mislite da li zenski rod ima isti stav prema satovima od recimo nas ( MUSKARCINA.... )? Koliko sam mogao videti 98% clanova foruma su muskarci.

    Pitam Vas ovo jer sam pre neki dan bas o tome pricao sa devojkom, vise polemisao. Recimo, moja devojka misli da je sve vise od jednog sata glupost ( ) i da je to cisto bacanje para....! E kada sam ja poceo da njoj nabrajam njene tasne, cipele i razne bidza-midze odma je ucutala...

    Imam utisak da je zenama pri izboru sata najvazniji izgled a sta je unutra to ih uopste ne interesuje i o tome nista ne znaju (CAST IZUZECIMA, DA SE NASE DRAGE KOLEGINICE FORUMASICE NE NALJUTE!), dok je nama najvaznije kakva je masina unutra pa tek onda izgled.....ili mozda gresim...?

    Kakva su vasa iskustva po ovom pitanju?

    P.S. Ukoliko je bila ista ili slicna tema, izvinjavam se unapred.
    Poslednja ispravka: banja (13.2.2011. u 18:40)

  2. #2
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Ako neko ne treba da drži predavanja o redundantnosti, to su onda žene

  3. #3
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Citat nickname kaže: Pregled poruke
    Ako neko ne treba da drži predavanja o redundantnosti, to su onda žene
    ovo je cesto bolno istinito

    Sto se tice ove teme - mislim da je bas nedostajala! Ja sam svojoj dragoj upravo urucio novi sat - vise o tome ovde. I ona ga je procenjivala par dana i zakljucila da joj se stvarno svidja i da bi sve ostale njene satove, koje ima zahvaljujuci mom navaljivanju, treba da prodam .
    Inace - moja draga nema bas specificno misljenje o satovima, smatra da joj je samo jedan dovoljan i nema previse razumevanja za nas hobi... Nadam se da ce ovaj poslednji sat, automatik uticati na njene stavove .
    No time to lose

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    ^ Neće Vlado! Posle dva dana pitaće te šta si joj to kupio sa konstatacijom da je onaj najjeftiniji sat sa pijace daleko kvalitetniji jer može da radi i po godinu,dve a eto ovaj preskupi stade posle nepunih 48 sati.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #5
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Ja sa mojom suprugom nemam nikakvih problema oko mog hobija...

  6. #6
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Moja devojka razume da ja volim satove,i oko toga nikada nije bilo problema,njoj se svidjaju veliki satovi jarkih boja koje nosi uglavnom leti,i kombinovala bi boje satova sa odecom.Nije joj bitno nista sem estetskog izgleda sata.Dok na primer jedna moja drugarica,koju sam video posle par godina i na kojoj sam primetio potpuno zlatan rolex i na moje pitanje kako te sluzi sat,ona kaze dobro samo nosim ga dva dana i on stane,pa moram da cimam kevu da ga navije da bi radio.Vise bih volela da je na baterije i da ima cirkone na sebi

  7. #7
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Moja bivša devojka,a sadašnja supruga,je od onih žena koje svog muža podržavaju u svemu čime se on bavi i šta god da radi.
    Pošto mi je sutra rođendan ,između ostalog,od nje sam dobio i ONAJ komplet alata za časovničare.
    Važna je dobra namera
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    He,he, i ocekivao sam ovakve odgovore!
    Sto se tice ove teme - mislim da je bas nedostajala!
    Hvala vladas,vidim da nije bilo slicne teme a bas su me interesovlala vasa iskustva u vezi ovoga.

    Dok na primer jedna moja drugarica,koju sam video posle par godina i na kojoj sam primetio potpuno zlatan rolex i na moje pitanje kako te sluzi sat,ona kaze dobro samo nosim ga dva dana i on stane,pa moram da cimam kevu da ga navije da bi radio.Vise bih volela da je na baterije i da ima cirkone na sebi
    Ahahahahahahah.....

  9. #9
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    Ja sa mojom suprugom nemam nikakvih problema oko mog hobija...
    Ja bih mogao da potpišem ovaj post. Kada sam kupovao Tissot, samo sam od nje tražio estetski savet pošto sam dobio "zeleno svetlo" za kupovinu sa ovog foruma. Razmišljam da kupim i neki sportski (o tome ću pitati kada odlučim na odgovarajućoj temi), a ona me u startu podržava. I kada je sama kupovala sat prošle godine znala je šta hoće, tj. kakva narukvica, komplikacije, odnos cene i kvaliteta, da bude na baterije i još neke sitnice i kupila jednu lepu Festinu.

  10. #10
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Meni zena vise i ne zna koji sat nosim..sad se i cudi sto nemam ni jedan. Ma da je meni cudno ali cekam cekam cekam kao nikad do sad....i nadam se da cu doci do zacrtanog cilja..A inace sam joj skoro i uzeo jedan Tissot 40mm prelep satic i cak ga i ne skida sa ruke..

    next year at this time I'll be a millionaire




Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •