Strana 2 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 42
Like Tree22Likes

tema: Lepse polovine i SATOVI !?

  1. #11
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Citat banja kaže: Pregled poruke
    Recimo, moja devojka misli da je sve vise od jednog sata glupost ( ) i da je to cisto bacanje para....!
    Da, ovo misli i moja zenica, ali ipak ima razumevanja jer vidi da volim, pa ne mogu da se zalim... valjda i tih tridesetak satova sto se nakupilo dovoljno govori o njenoj tolerantnosti...

    Citat banja kaže: Pregled poruke
    E kada sam ja poceo da njoj nabrajam njene tasne, cipele i razne bidza-midze odma je ucutala...
    A nisi dobio odgovor: "pa, nije to isto!"?
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Ja i moja smo smo istomisljenici... Ja stavim veto na Zepter serpe,a ona na Omegu
    Po jedan za svaku priliku tolerise,sta vise,slaze se. Radni,paradni,za svaki dan,navijac... Sve preko toga nevoljno prihvata...
    A,Zepter serpe...u grob ce me oterati to posudje :lupamglavomozid:

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Da,jednom prilikom sam joj ponudio kompromisno resenje...da od Zepter tanjira napravim zidni sat No...to nije proslo,mislim jos me nije proslo
    Blue Max likes this.

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    @sima hrabri
    Ha,ha,ha.... E i dobio sam taj odgovor, samo sam zaboravio da spomenem..... Onda je sledilo, e znas ti koliko ja stvari mogu da kupim za te pare koliko kosta sat....., a sta ce biti jos kad se ozenim, tek onda sledi komeNdija... :p
    Eeee cudna je ta druga dimenzija zvana, ZENE. Al' sta ces, ne mozes sa nima a ni bez njih...!

  5. #15
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Jao, samo vas "slusam" tj. citam!
    Jao bre pa zene uglavnom imaju drugu dimenziju poimanja stvarnosti i tih predmeta zvanih satovi. Kao sto ste i spomenuli neke su zaljubljenici u satove kao takve, ali samim tim gaje manje naklonosti ka drugom "nakitu". Dokle one "druge" koje vise vole nakit, smatraju da jedan, ili eventualno jos neki sat je sasvim dovoljan u njihovoj kolekciji.
    Ja sam veliki ljubitelj nakita (mindjisa pre svega), dijamantskog prstenja, dok su ogrlice na poslednjem mestu. Satove volim (i odabrala bih one koji rade po 48h), ali bih i njih kombinovala sa garderobom, kao sto cinim i sa svim ostalim.
    Svoju jacu polovinu podrzavam u svojoj ljubavi ili nazovimo hobiju, jer smatram da svaka osoba ima nesto sta voli i sta ga zanima. Tako da satove i te neke nazovi "sitne" druge stvari podrzavam.

    Pozdrav svima, i slobodno nastavite da "ogovarate" svoje zene/devojke/gospodje...
    Necemo im preneti!

  6. #16
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Citat Shmizla kaže: Pregled poruke
    Svoju jacu polovinu podrzavam u svojoj ljubavi ili nazovimo hobiju, jer smatram da svaka osoba ima nesto sta voli i sta ga zanima. Tako da satove i te neke nazovi "sitne" druge stvari podrzavam.
    Izgleda da sam pravu zenu odabrao

  7. #17
    Novi član
    Član od
    20.1.2011.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Mene moja popreko gleda ako joj kazem koji mi se sat svidja. Ne razume zasta ce mi vise od jednog

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    @Shmizla : E posto je praksa a i razna "naucna" istrazivanja dokazala da vi (zenski rod ) ogovarate nas vise nego mi vas, napokon je doslo i nasih 5 minuta da se izjadamo malo a i da vas malo ogovaramo.... U svakom slucaju, drago mi je da se i "druga dimenzija" javila....
    @Vladan : Sta reci osim, SRETNICE JEDAN ..... :p

  9. #19
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Citat banja kaže: Pregled poruke
    Koliko sam mogao videti 98% clanova foruma su muskarci.
    Da već neko vreme razmišljam u tom pravcu da se malo žena javlja na forumu, u odnosu na broj aktivnih muških članova. Da li su ženama satovi toliko u drugom planu? Da li se drže razmišljanja - Dovoljan mi je samo jedan model - i to je to? Kupila sam ga, dobar mi je i nema potrebe da tražim dalje. Na više mesta promovišem ovaj sajt pre svega ženskoj populaciji - kako bi se proporcija koliko-toliko dovela u ravnotežu, a ujedno i kako bi vama muškarcima bilo zanimljivije.

    Citat banja kaže: Pregled poruke
    Imam utisak da je zenama pri izboru sata najvazniji izgled a sta je unutra to ih uopste ne interesuje i o tome nista ne znaju (CAST IZUZECIMA, DA SE NASE DRAGE KOLEGINICE FORUMASICE NE NALJUTE!), dok je nama najvaznije kakva je masina unutra pa tek onda izgled.....ili mozda gresim...?
    Mali broj žena se udubljuje u tematiku i duboko razmišlja o komplikacijama, mehanizmu, istoriji proizvođača i drugim stvarima koje se mogu istaći kod dobrog sata. Većini je bitniji izgled, da li su efektni ili šta već. Naravno čast izuzecima. Uglavnom su satovi kod ženske populacije u drugom planu - iza nakita.

  10. #20
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Momci,samo hrabro,Ako ne mogu da vas pobede,pridruzice vam se
    Ja ovo dobih od moje lepse polovine


Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •