Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
Prikaz rezultata 41 do 42 od ukupno 42
Like Tree22Likes

tema: Lepse polovine i SATOVI !?

  1. #41
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    molim moderatora da mi stane u odbranu i dodeli opomene za off topic dvojici koji su me napali jer ih je vise, ne smeju jedan na jedan...

  2. #42
    Novi član Avatar korisnika vivienleigh
    Član od
    22.9.2010.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Lepse polovine i SATOVI !?

    Citat banja kaže: Pregled poruke
    Dragi forumasi, interesuje me koliko vase lepse polovine (devojke, zene... :p) znaju o satovima i uopste koliko ih isti interesuju? Uopsteno, sta mislite da li zenski rod ima isti stav prema satovima od recimo nas ( MUSKARCINA.... )? Koliko sam mogao videti 98% clanova foruma su muskarci.

    Pitam Vas ovo jer sam pre neki dan bas o tome pricao sa devojkom, vise polemisao. Recimo, moja devojka misli da je sve vise od jednog sata glupost ( ) i da je to cisto bacanje para....!
    Ja stvarno ne znam gde vi nalazite te zene Pa naravno da treba da imate onoliko satova koliko zelite i koliko mozete sebi da priustite!
    Posto muskarci ne trose novac na tasne, stikle, ogrlice, mindjuse, narukvice, najlon carape,brushaltere,sminku,depilaciju,kozmetiku,far be za kosu itd., naravno da im ostane vise novca za satove, pa ja sam za poslednjih 20 godina spiskala na zenske carape koje se cepaju posle nekoliko nosenja sigurno tri Omege.
    Zakljucak- kupujte i uzivajte. Sami ste zaradili taj novac i ne morate nikome da polazete racune na sta ga trosite.
    vladas, VLADAN P, Giga and 2 others like this.

Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •