Strana 3 od 21 PrvaPrva 123456713 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 208
Like Tree519Likes

tema: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

  1. #21
    Novi član
    Član od
    6.2.2011.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Teško je reći da sam baš neki kolekcionar. Ali, veliki sam ljubitelj fotografije i imam nekoliko fotoaparata, a trenutno sam bez dSLR-a pošto sam prodao D90.

    Ali, neće to dugo trajati, uskoro stiže novi. Inače, uobičajena je stvar kod tehnike da postoje klanovi, a u Srbiji su dva najveća klana - Nikon-džije i Canon-džije. Ja sam sticajem okolnosti kao Canon-džija završio u Nikon klubu . D90 je aždaja medju poluprofesionalnim aparatima.

    Osim ovog, strani jezici su moja opsesija, tako da imam svakojakih knjiga, rečnika, i sl.
    Priložene slike Priložene slike Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-nikond90.jpg  
    Serb likes this.

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika Dzoni
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    1.261
    Lajkovi
    7643
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Citat Alferac kaže: Pregled poruke
    Teško je reći da sam baš neki kolekcionar. Ali, veliki sam ljubitelj fotografije i imam nekoliko fotoaparata, a trenutno sam bez dSLR-a pošto sam prodao D90.

    Ali, neće to dugo trajati, uskoro stiže novi. Inače, uobičajena je stvar kod tehnike da postoje klanovi, a u Srbiji su dva najveća klana - Nikon-džije i Canon-džije. Ja sam sticajem okolnosti kao Canon-džija završio u Nikon klubu . D90 je aždaja medju poluprofesionalnim aparatima.

    Osim ovog, strani jezici su moja opsesija, tako da imam svakojakih knjiga, rečnika, i sl.
    Pozdrav kolega! Da, Nikon D90 je hvaljen aparat!Pretpostavljam da ces sad"ganjat"neki D700 ili D3X?Ja sam ti "Topdzija"EOS 350 D-taj se aparat ne smatra ni poluprofesionalni, vec "hobi"aparat-za pocetnike!Ali eto, ima i vaznijih stvari koje su mi neophodne u zivotu, pa ne moze se sve stici pokupovat!Inace-jednog dana je moj-Canon 5D Mark II!To mi je zelja!Ali , o tom-po tom, stavi neke slike u podforum Kafić-Uslikao...da vidimo radove!?
    Serb and SanelMNE like this.

  3. #23
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Evo nekih hemijskih olovki,Dupont i Montblanc,nisam ljubitelj penkala ali Dupont pise kao penkalo.

    Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-img0283tu.jpg

    Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-img0284ml.jpg

    Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-img0285wl.jpg

    ImageShack Album - 3 images
    Poslednja ispravka: Vladan Stevanovic (12.2.2011. u 7:02)
    RUS and Serb like this.

  4. #24
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.528
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Citat d1d kaže: Pregled poruke
    ^^ ...kao slikas zvazde, a?
    A komsinica od prekoputa ?
    Ma za komsinicu mi ne treba, ona je bar blizu. Mada provalio si me. Nego na zalost, nemam neki pogled, ali bice valjda jednom

    @alferac svuda se fotografi dele na Nikondzije i Kenondzije

  5. #25
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Citat Marko 5 kaže: Pregled poruke
    Evo nekih hemijskih olovki,Dupont i Montblanc,nisam ljubitelj penkala ali Dupont pise kao penkalo.
    Marko super su ti olovke, i ja bih morao da se otvorim za neku dobru. Reci mi koja od te dve je po tvom mišljenju bolja, a koja je skuplja?

    Pozdrav.

  6. #26
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Kako je moguće da ja ovu temu tek sada vidim
    Evo još nekoga ko je zaljubljenik u mobilne telefone, muzičke playere, kompove, foto-aparate...
    Telefone mijenjam 3 puta godišnje, ali ne slažem se sa vama u pogledu najboljeg operativnog sistema. Koristila sam iPhone: BlackBerry je zakon
    iPod je naravno posebna priča: da pitam ove poznavaoce da li da mijenjam iPod nano i kupim iPod touch?

    U planu je kupovina MacBook-a (trenutno imam Toshibu) i iPad - a.

    E, da, naravno imam i kolekciju nakita u kojoj prednjače minđuše
    "Time. Time. What is time? The Swiss manufacture it. The French hoard it. The Italians want it. The Americans say it is money. The Hindus say it doesn't exist. Do you know what I say? I say time is a crook" - Humphrey Bogart in Beat The Devil in 1954

  7. #27
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Marko jel kupujes olovke kod njihovih predstavnika ili neki drugi vid, kako prepoznajes kopije montblanc sobzirom da postoje jako dobre kopije.

  8. #28
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Ljudi čuvajte se impulsne kupovine. Juče sam otišao u grad sa ženom da ona zameni neku košulju koju je dan pre toga kupila, i vratili smo se iz grada sa 3 para farmerki, elegantnim pantalonama i olovkom. Da se razumemo, farmerke i pantalone mi trebaju, ali olovaka zaista imam dovoljno.
    Stvar je u tome da kada sam video kombinaciju brušenog i poliranog metala sa utisnutim logotipom Parkera na vrhu, jednostavno nisam mogao da odolim a da je ne kupim: Evo slika:

    Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-parker-ipad.jpgKoje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-parker-olovka-1.jpgKoje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-parker-olovka-2.jpgKoje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?-parker-olovka-3.jpg

  9. #29
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    Citat Vladan_Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Ljudi čuvajte se impulsne kupovine.
    Ja uvek odlažem trenutak kupovine, par dana do par nedelja, zavisi koliko je "velika" kupovina. Tek kad se ohladim, mogu da realno sagledam da li mi nešto treba ili ne, da li je upotrebna vrednost dovoljna da opravda investiciju, da li ću ja to baš toliko koristiti itd. Ili kod stvari koje nemaju praktičnu primenu, da li je "merak" dovoljan da opravda investiciju. Ako i posle vremenske distance imam želju/potrebu, onda tek pazarim.

    Inače, investiram još u foto opremu. Ima tu neki dSLR, nekoliko objektiva, blic, torbe, stativi itd.

  10. #30
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Koje još predmete obožavaju ljubitelji satova ?

    A bre Vlado, kupio si farki za narednih 10 godina!

    Hmmmm... nickname kao nickname mod sa jednog domaćeg IT foruma?
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Koje kompanije poseduju poznate proizvođače satova?
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 20.4.2017., 11:38
  2. Koje komplikacije treba da poseduje sat?
    By tolarbo in forum Opšti forum
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 12.12.2012., 13:01
  3. Koje mehanizme koriste Esprit i Police satovi
    By bugarin in forum Opšti forum
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.3.2009., 16:26

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •