Strana 3 od 16 PrvaPrva 123456713 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 156
Like Tree190Likes

tema: Diskusije o mehanizmima... satovima...

  1. #21
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    nisam kreativan,zato ne mogu da ti predlozim ni jedan sat od 200 eur a da je svajcarac...
    Bio je je jedan Visodate za tu negde ta cena..Ali svi ga imaju pa mozda nije bilo ok

    next year at this time I'll be a millionaire




  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Bezbi,
    Certina je bila oko 450€.

  3. #23
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Milane, visodate je bio 300, polovan naravno, a meni ne smeta što ga svi imaju, ja ga nisam imao.
    Kad bi naišlo još sličnih po toj ceni, povećao bi se udeo švajcaraca i kod mene.
    milan zmaj likes this.

  4. #24
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    onda se javi kad budes hteo da uzmes neki sat,mozda i bude ali ne 200 nego 300!
    i voleo bi jednu stvar da ti kazem a da ne mislis da sam ironican ili sta vec....imao sam puno,gledao ih u kutiji i ne mozes svaki sat lepo da ispostujes i da nosis,bolje je od te kolekcije slicne smanjiti na 2 dobra nego 5 da ne kazem....losija.

    Elem ova teme i nije bila za ili protic Seika kao sto sam napisao vec da sve sto u nekim temama prekrdasimo da se ovde prebaci diskusija da bi tema koja je zapoceta bude i zavrsena argumentovano i kvalitetno...
    To je valjda i sam modelator trebao da shvati a sad da e ne pogresno shvati.

    I ja imam Land Monstera i samim tim ja ne mrzim Seiko

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Zmaju, takodje nisam ironican, najiskrenije i najozbiljnije zelim cuti koji su to kriterijumi za "bolji" sat. Navescu 5 "losijih" satova, meni zanimljivih

    monster, stargate, nighthawk, orient planet i sturmanskie 3133.

    Zaista, ali zaista zelim kruterijume za izbor boljih, ne konkretno modela.

  6. #26
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke
    Zmaju, takodje nisam ironican, najiskrenije i najozbiljnije zelim cuti koji su to kriterijumi za "bolji" sat. Navescu 5 "losijih" satova, meni zanimljivih

    monster, stargate, nighthawk, orient planet i sturmanskie 3133.

    Zaista, ali zaista zelim kruterijume za izbor boljih, ne konkretno modela.
    Zasto mene pitas zar ne trebas da pitas sve ili mozda pogledas u temama gde postoje i sta to znaci pod navodnicima Bolji - Losijih
    Da li ti stvarno mislis ako pogledas moju galeriju koliko ja "dobrih" koliko "losih" satova imam...
    Ne zelim da me niko provocira,ovde sam samo da iskreno pricam i komentarisem...

    next year at this time I'll be a millionaire




  7. #27
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Ko i obicno VLADANE P ti prvi ne ides u OT nego pravo u OFF,nije tema otvorena za narodne izreke i umotvorine nego kao sto i pise za diskusiju o satovima i mehanizmima .../Narodne izreke i umotvorine su proistekle iz običajnih normi a one su bitan deo komunikacije među ljudima/...,dakle o dva mehanizma gde koliko vidim nisi ucestvovao,mozda nisi imao vremena ili je nesto drugo u pitanju. /Nešto drugo je u pitanju.Naime ne smatram sebe dovoljno kompetentnim za učestvovanje u diskusiji te vrste./... nista konkretno da kazes osim sto postavljas pitanja i sam odgovaras./Malo šta je u komunikaciji konkretnije od postavljenog pitanja na koje sledi odgovor/




    Ko ti se zalio i zasto trebao si ako mozda nisi da se potrudis kao MODELATOR da resis da li si recio ili ne zanima me,a mozda bi i trevalo /Moja poruka i jeste deo rešenja/
    .

    P.S. Znam te licno i mogu da kazem da je ovo sto si napisao gledajuci te kako si pisao napisao licno. /Ako imam nameru da se obratim pojedincu onda to naglasim u postu.Poruka je napisana u otvorenom delu foruma i namenjena je svim članovima.Ukoliko se neko od članova prepozna u njoj i doživi je lično,poruka je ispunila cilj/
    Napomena-Plavim slovima su ispisani moji komentari na citirane delove teksta.
    Shmizla, milan zmaj and vladas like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #28
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Narodne izreke i umotvorine su proistekle iz običajnih normi a one su bitan deo komunikacije među ljudima

    Nešto drugo je u pitanju.Naime ne smatram sebe dovoljno kompetentnim za učestvovanje u diskusiji te vrste

    Malo šta je u komunikaciji konkretnije od postavljenog pitanja na koje sledi odgovor

    Moja poruka i jeste deo rešenja/

    Ako imam nameru da se obratim pojedincu onda to naglasim u postu.Poruka je napisana u otvorenom delu foruma i namenjena je svim članovima.Ukoliko se neko od članova prepozna u njoj i doživi je lično,poruka je ispunila cilj/

    Iz ovoga Druze Vladane P se vidi da si mogao da budes pisac,da od ovoliko godina koliko si na forumu i naucis nesto,da se bacis na filozofiju jer ti je to mozda jaca strana i da ne mislis na kraju, da je nesto reseno od ovoga jer nije i da ne ispnjavas ovde ciljeve koje nemaju veze sa ovim forumom i tvojim modelatorskim poslom.

    Toliko od mene za tebe. Do uzivog vidjenja,uzivaj

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #29
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Pogresno ste razumeli moj post ocigledno

    Vladane , naravno da svako ima pravo da predlozi sta hoce, to potpuno podrzavam . Desavalo se da se ponudi neki sat van "matrice" u istom ili slicnom cenovnom rangu , i da se baca drvlje i kamenje i odma se postavlja pitanje opravdanosti cene...U jednoj temi sam predlozio roamer ( naravno u okviru finansija) morao sam da objsanjavam zasto , kako itd...Da sam ponudio nesto iz matrice sve bi bilo uredu... To malo postaje frustrirajuce

    ckvrlj nisam pricao o satovima iz jeftinije klase , to sam vec napomenuo da kad je rec o mehanickim satovima ,suvereni vladari su seiko i rusi

    P.S Mislim da je tema krenula u pogresnom smeru , ovde bi trebali da raspravljamo o mehanizmima i satovima , da ne bi spamovali teme clanovima koje traze pomoc, bar sam ja tako skapirao ovu temu
    milan zmaj likes this.

  10. #30
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Diskusije o mehanizmima... satovima...

    Problem je sto ako se ovde nekom obratis, sve primi licno. Ja zaista ne idem djonom ni na koga, a Milane, tebi sam se obratio jer si u postu pre rekao da je bolje imati 2 bolje, nego 5 losijih, za iste pare, pa sam samo zeleo da se uverim da li je zvucniji brend po "defaultu" bolji sat...?

    U svakom slucaju, jos jedna besmislena off topic tema, iz koje se iskljucujem. Bolje na vreme zakljucati, jer se ovde argumentovana diskusija ne moze voditi. Neka svako kupuje ono sto njemu odgovara, bilo to za svoju dusu, za pokazivanje, za lecenje kompleksa...sta god, meni je svejedno.
    VLADAN P and skydrummer like this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •