Strana 4 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 57
Like Tree33Likes

tema: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

  1. #31
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    Društvo, ponoviću još jednom i zamolio bih vas da nađete vremena da pročitate moju molbu!


    Ja znam da je kod mnogih ovaj test izazvao određene negativne emocije i da verovatno mnogi od vas žele to nezadovoljstvo da iskažu na neki način a obzirom da je sama tema prilično osetljiva zamolio bih vas da se suzdržite od komentarisanja ukoliko ćete to uraditi sa namerom neprimerenog kritikovanja autora teksta i pozivajući na sukob.


    Uostalom, morate da razumete jedno... Vrana je VRANA... crn ptić koji pali i žari na svim forumima sa ex-yu prostora a i šire.


    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #32
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    A zasto onda postoji ovaj forum ako treba da se suzdrzimo od komentarisanja ? Ajde da se sad svi smejemo i glumimo kako je covek uradio veliko delo lomeci sat ! Evo Dragone tebi u cast pohvalicu coveka : Bravo Vrano dobar si stos uradio aj sad predji na unistavanju auta a posle mozes unistiti kuci, ili stan , moj savet da bi bilo interesantnije prvo polomi sve stvari onda ih dobro izgmeci i na kraju ih spali !
    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Društvo, ponoviću još jednom i zamolio bih vas da nađete vremena da pročitate moju molbu!


    Ja znam da je kod mnogih ovaj test izazvao određene negativne emocije i da verovatno mnogi od vas žele to nezadovoljstvo da iskažu na neki način a obzirom da je sama tema prilično osetljiva zamolio bih vas da se suzdržite od komentarisanja ukoliko ćete to uraditi sa namerom neprimerenog kritikovanja autora teksta i pozivajući na sukob.


    Uostalom, morate da razumete jedno... Vrana je VRANA... crn ptić koji pali i žari na svim forumima sa ex-yu prostora a i šire.


    Pozdrav
    Poslednja ispravka: HADzI DALIBOR (10.4.2011. u 20:42)
    Djordje likes this.

  3. #33
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    Citat Walter kaže: Pregled poruke
    a jos veca steta je, za one koji mu se dive !
    Gospodo,šta je problem? Čemu jake reči?
    Vrana je postavio svoju originalnu verziju testa sata.Imao je sat,pravila testiranja i rezultat.I šta sad? Ne sviđa vam se njegov pristup problematici? Pa? Vi biste to bolje? Pa uradite bolje.Ili mislite da je njegov način pogrešan? A stereotipi u testovima sata su u redu?
    Ja, stvarno,ne vidim u čemu je problem.
    Da li je Vrana nekoga uvredio ili bio nepristojan?
    Njegov sat,njegova ideja i njegov pristup temi.
    Može da vam se sviđa ili ne. Meni se sviđa.

    P.S.-Nisam,kao i uvek, za brisanje postavljenih postova jer smatram da svako ima pravo da iznese svoj pozitivan ili negativan stav prema bilo čemu na način koji mu njegova kultura i obrazovanje dozvoljavaju.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #34
    Član Avatar korisnika bursa
    Član od
    8.11.2010.
    Lokacija
    Beograd, Serbia
    Poruke
    314
    Lajkovi
    952
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Gospodo,šta je problem? Čemu jake reči?
    Vrana je postavio svoju originalnu verziju testa sata.Imao je sat,pravila testiranja i rezultat.I šta sad? Ne sviđa vam se njegov pristup problematici? Pa? Vi biste to bolje? Pa uradite bolje.Ili mislite da je njegov način pogrešan? A stereotipi u testovima sata su u redu?
    Ja, stvarno,ne vidim u čemu je problem.
    Da li je Vrana nekoga uvredio ili bio nepristojan?
    Njegov sat,njegova ideja i njegov pristup temi.
    Može da vam se sviđa ili ne. Meni se sviđa.

    P.S.-Nisam,kao i uvek, za brisanje postavljenih postova jer smatram da svako ima pravo da iznese svoj pozitivan ili negativan stav prema bilo čemu na način koji mu njegova kultura i obrazovanje dozvoljavaju.
    Eeee a mene cenzurisaše, evo i ja javno pohvaljujem nadasve originalan i inventivan test našega kolege vrane sa foruma i ohrabrujem ga da nas i nadalje oduševljava novim test-perfomansima sa satovima i ako smem predložiti da sledeći sat bude recimo Zenith ElPrimero, lično baš bih voleo da vidim efekat bejzbol palice na cifer istog. Još jednom pohvale našem ingenioznom kolezi.
    BRAVO, BRAVOO, BRAVOOOO
    Djordje and vladaspas like this.
    Dosla plavusa kod casovnicara da promeni bateriju. On ljubazno odgovara
    da je to sat na navijanje.
    Plavusa izlazi iz radnje i poce navijati "Aleeeee-aleeeee, aleeeeee-aleeeeee..."

  5. #35
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    sto se mene tice - sjajno!
    pravi pajtonovski test, koji ja shvatam iskljucivo kao parodiju na razne napucane i nafurane testove, spotove i reklame pojedinih proizvodjaca, a drugi deo je jos bolji, opet kao parodija na poplavu kvazinaucnih nekrofilskih emisija na bibisiju, sienenu itd., koji samo smaraju o tome od cega je umro koji faraon, i sta je nadjeno u grobu ovog naciste ili onog umetnika...
    vrano, dobrodosao, i samo nastavi, ovo je pravo osvezenje!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  6. #36
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    Vrano samo tako nastavi SVI neka ti se dive !


    izmislio si toplu vodu kojeg li cuda unisto si sterotipe ti si revolucija na ovom forumu avantgarda

    osvezenje pravo nema sta, do sad su svi na ovom forumu pisali svakakve gluposti fotografisali bezvezna satice, vidim da te podrzavaju pa u znak podrske naka ti posalju po neki sat iz njihovih kolekcija da im ga malo sj.bes jer vidim da oni neznju kako ili se prave mutavi - interesantni a ti si u tome profesionalac !
    Djordje and bursa like this.

  7. #37
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Gospodo,šta je problem? Čemu jake reči?

    Ja, stvarno,ne vidim u čemu je problem.
    Da li je Vrana nekoga uvredio ili bio nepristojan?
    Njegov sat,njegova ideja i njegov pristup temi.
    ^ ovo je sustina...

    stvarno ne kapiram zbog cega neko ovaj vranin "test" shvata kao licnu uvredu?
    VLADAN P likes this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  8. #38
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    Slazem se sa Simom da su TV i svi ostali mediji prenatrpani svakakvim glupostima,ali sta je sledece,ako je ovo osvezenje?Ima li razlike u nekrofiliji i destrukciji
    Walter likes this.

  9. #39
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    Drugari, mislim da je bilo dosta za danas.

    Tekst je postavljen i neće biti obrisan. Moraćete da se pomirite sa ovom činjenicom, bilo da se vi slažete sa njom ili ne. Ukoliko prikazani tekst i način na koji je sat testiran u vama budi burne emocije i vređa vas, nemojte ga čitati i pridavati mu toliku pažnju ili pak svoje nezadovoljstvo iskažite na kulturan način bez prozivanja i vređanja kako autora teme tako i pojedinih članova a svako ko odluči da ne poštuje pravilnik i ignoriše upućenu molbu, biće sankcionisan na odgovarajući način.

    Pozdrav
    Poslednja ispravka: dragon (25.4.2011. u 23:10)
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #40
    Mlađi član
    Član od
    8.4.2011.
    Poruke
    44
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test


Slične teme

  1. Test kaisa - narukvice
    By d1d in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 19.2.2011., 19:54
  2. Uporedni test avijaticarskih satova (Pilots’ Watches)
    By Amikica in forum Pilotski satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 22.1.2011., 4:45
  3. Test GMT satova by WatchTime
    By dragon in forum Swiss-Made high-end satovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 2.11.2010., 17:16
  4. Rolex Sea-Dweller WR test
    By dragon in forum Rolex
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 23.6.2010., 10:43
  5. Uporedni test ronilačkih satova
    By dragon in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 6.6.2010., 19:25

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •