Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Prikaz rezultata 51 do 57 od ukupno 57
Like Tree33Likes

tema: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

  1. #51
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    Meni licno ne smeta da neko unisti sat ako je njegov, sta ja tu da radim ako neko voli da unistava svoje stvari.

  2. #52
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    Sat je bio neispravan i pre "testa" tako da se ovo tesko moze nazvati testiranjem i, po mom misljenju, ne bi trebalo da se nalazi u delu foruma sa testovima satova. Mozda pre u nekim zanimljivostima ili tako necemu.

  3. #53
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    Citat DusanSurdulica kaže: Pregled poruke
    Nije jedini koji je ovako nesto radio. Mnogi u svetu rade ovako nesto pa i proizvodjaci. Niko nije pljuvao Swiss army kada testiraju svoje satove do unistenja, a ni G shock.
    Kada se to radi od strane proizvodjaca,ljudi,kojima je to posao da na ovakav nacin testiraju satove,kao sto se i sve testira,onda je to normalno i ok. Ali kada neko radi ovakve stvari da bi bio zanimljiv,onda verovatno ima neki skriveni poriv u sebi.
    Poslednja ispravka: Djordje (10.6.2012. u 21:54)

  4. #54
    Banned
    Član od
    23.5.2012.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    Bas me interesuje kakav to poriv. Da nije mozda test sata bio usmeren na rusenje novog svetskog poretka ili teritorijalnog integriteta i suverenitetanase nase lepa zemlje Mislim da ste suvise ozbiljni. Ljudi koji su toliko protiv ovog humora ili cega vec su i protiv Top Gear emisije na primer. Njima je to bzv, nekorisno i uzaludno bacanje para koje nicemu ne sluzi.

  5. #55
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    Da,da u pravu si,a ja ne znam kako mi je promakla fascinantna slicnost izmedju voditelja Top Gear-a i ovog slobodoumnog,nezavisnog i originalnog "novinara",koji pravi tako dobre,ali pomalo "uvrnute" testove satova.
    Povlacim sto sam napisao do sada i pozivam da bude sto vise ovakvih testova,koji ce biti korisni svim ljubiteljima satova,kao i svima drugima,jer je to od neprocenjive koristi za covecansrvo,koju jedino ja do danas nisam video,ali eto...i meni su otvorene oci i nisam vise u zabludi.Bicu verni sledbenik ovakvih korisnih stvari.Cak cu uzeti svoj prvi sat koji je dosta star,ali neispravan i podvrgnucu ga testiranju,da bih dao svoj skromni doprinos.Naravno sve ce biti dokumentovano,mozda i u prisustvu nacuonalne televizije,ako budu hteli da se odazovu pozivu.
    Hvala.na prosvecenju.

    P.S. Malo mi je nejasno ovo oko "novog svetskog poretka",ali nije vazno... shvaticu i to.|Jos sam mlad,uci se konstantno.
    Poslednja ispravka: Djordje (11.6.2012. u 8:19)
    bajker71 likes this.

  6. #56
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    Proizvodjaci ih testiraju,lepo si napisao,sa nekim ciljem,a ne izivljavaju se,jos je pritom sat neispravan,tako da je ovo daleko od testa.
    Citat DusanSurdulica kaže: Pregled poruke
    Nije jedini koji je ovako nesto radio. Mnogi u svetu rade ovako nesto pa i proizvodjaci. Niko nije pljuvao Swiss army kada testiraju svoje satove do unistenja, a ni G shock.

  7. #57
    Banned
    Član od
    23.5.2012.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zodiac Sea Dragon - Kompletan test

    Ma daleko od toga da su isti. Nego. Kako momci iz Top geaq testiraju kamp kuce?? Kako se oseca neko ko OBOZAVA kamp kuce kao mi satove? Sta mislis? Koga briga sta ko radi sa svojim satovima...Zasto se uzbudjujete zbog toga? Ovo je verovatno bilo zamisljeno kao sprdnja. A ti Djole podizes bez potrebe temu koja je stara sto godina i izazivas iste polemike bez potrebe. Koje su tvoje namere? Hm?? Taman se lepo atmosfera ovde smirila.

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 23456

Slične teme

  1. Test kaisa - narukvice
    By d1d in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 19.2.2011., 19:54
  2. Uporedni test avijaticarskih satova (Pilots’ Watches)
    By Amikica in forum Pilotski satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 22.1.2011., 4:45
  3. Test GMT satova by WatchTime
    By dragon in forum Swiss-Made high-end satovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 2.11.2010., 17:16
  4. Rolex Sea-Dweller WR test
    By dragon in forum Rolex
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 23.6.2010., 10:43
  5. Uporedni test ronilačkih satova
    By dragon in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 6.6.2010., 19:25

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •