Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 23 od ukupno 23
Like Tree97Likes

tema: Rolex DateJust 126334 41 mm

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Rolex DateJust 126334 41 mm

    Obzirom da je pomenut u temi, te da sam istom prilikom kada i DateJust naručio i GMT Master II Pepsi, a da su mi na moje veliko zadovoljstvo u okviru kraćem od jedne godine oba stigla, koristim priliku da ih prikažem na jednom mestu.
    Verovatno je iz prethodnog teksta jasno da mi je DateJust veoma brzo prirastao srcu, a kada sam dobio mogućnost da ih oba probam, moram da priznam da prvopomenuti nema ni najmanje razloga da se oseti postiđeno.

    Estetski, DateJust u ovoj opremi i dalje mi izgleda veoma atraktivno i privlačno, samim tim ne bih imao dilemu da li zaslužuje da se i dalje nosi sa velikim zadovoljstvom. Osećaj na ruci prilikom nošenja je i dalje veoma ugodan i pozitivan, tako da zaključujem da je čak i udobniji nego kada se na ruci nađe Pepsi. Kao što sam ranije napisao, mogu da ga nosim po ceo dan, pa i po kući što mi inače nije običaj, dok za Pepsi ne bih mogao da tvrdim da bih ga nosio i kada se vratim kući nakon dnevnih aktivnosti. Utisak je da je DateJust dosta lakši, iako su po specifikaciji oba sata dosta blizu jedan drugom po težini.

    Kada je u pitanju izgled i preglednost, stiče se utisak da Je DateJust dosta veći a ne samo za jedan milimetar, čemu najpre doprinosi jednostavnost bezela a zatim i veće kazaljke. Čistoća cifera takođe utiče na još bolju preglednost i čitljivost, što doprinosi i dalje besprekornom utisku o DateJustu.

    Naziv: IMG_20220528_170125.jpg, pregleda: 246, veličina: 212,1 KB


    Naziv: IMG_20220528_170154.jpg, pregleda: 245, veličina: 212,9 KB


    Naziv: IMG_20220528_170240.jpg, pregleda: 245, veličina: 246,0 KB


    Naziv: IMG_20220528_170342.jpg, pregleda: 241, veličina: 221,3 KB


    Naziv: IMG_20220528_170323.jpg, pregleda: 246, veličina: 218,8 KB


    Na osnovu svega, utisak mi je da, čak i kad uporedim ovaj model sa možda dva najpopularnija Rolexa, Daytonom i i Pepsijem, DateJust u ovoj opremi može da stane na crtu i jednom i drugom i mogao bih da ga preporučim svakom jer je zaista sat koji može da se nosi u skoro svakoj prilici (sem za aktivno bavljenje sportom), a obzirom da ga je mnogo lakše nabaviti, uveren sam da bi lako oduševio i mnoge druge korisnike a ne samo mene.
    Poslednja ispravka: piksi (28.5.2022. u 16:51)
    vlax, taunus, Zagor and 5 others like this.

  2. #22
    Član Avatar korisnika amiocinovic90
    Član od
    14.5.2021.
    Lokacija
    Inđija
    Poruke
    121
    Lajkovi
    659
    Reputacioni uticaj
    3

    Određen forumom Re: Rolex DateJust 126334 41 mm

    Jedno "teško" pitanje

    Da moraš da izabereš samo jedan od Rolex-a koje trenutno imaš, koji bi to bio?
    Da li bi to bio Datejust, jer vidim da si njim baš oduševljen?

    Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
    piksi likes this.

  3. #23
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Rolex DateJust 126334 41 mm

    To je teško pitanje, a kada bi mi neko uperio pištolj u glavu, on bi mi sigurno uzeo sva tri. A planovi su takvi, da ostaju sva tri, a bože zdravlja, da se još po nešto pridruži kolekciji. Ipak kada bih se sam odlučio da ostavim samo jedan od onih koje imam, to bi svakako bila Daytona.
    Kao što je pomenuto, DateJust sam dobio za par nedelja, Pepsi za manje od godinu dana, a čeličnu belu Daytonu je danas skoro nemoguće dobiti. Iako se trudim da održavam dobre odnose sa prodavcem, ne verujem da bih uspeo u neko dogledno vreme ponovo da je nabavim.
    DJ, s druge strane spada u red samo nekoliko satova kojima nisam našao ni jednu zamerku. Verovatno je to i zbog njegove jednostavnosti, tako da tu i nema šta da se uprska, Daytoni i Pepsiju bih rado dodao 2 milimetra jer mislim da bi onda bili taman.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •