Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 29
  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Getat superlume 44mm luminor style

    U suštini, sat zaista ne može da se prenavije al dešava se i to... mada, u tom slučaju dolazimo do onog drugog dela koji je watchmag01 rekao
    sigurno ćeš osjetiti kad dođeš do kraja a ako nebudeš mehanički satovi sigurno nisu za tebe


    Mislim da će sasvim lepo raditi taj mehanizam i da će ti izdržati minimum 40h, Getat satovi imaju solidne kineske mehanizme.

    Citat eee kaže:
    Inace, hteo sam da dodam jos jedno opazanje vezano za narukvicu, odnosno vezano za srafove. Odvrcu se sami - kako se narukvica mrda, mrdaju se i oni.
    Probaj da ih zavrneš malo jače, ne bi trebalo da se to dešava odnosno odvrće baš tako lako. Neki preporučuju da se na takve šrafove stavi mala kap Loctite 222 lepka kako bi se sprečilo potencijalno odvijanje i eventualno gubljenje sata.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #12
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Getat superlume 44mm luminor style

    Izmereno vreme - 59 sati i 20 minuta. Iskreno, nisam ovo ocekivao .

    P.S. Juce mi stigne dodatna narukvica od Tat-a. Nemam pojma zasto, nisam je ni narucio a bogami ni platio. Tamno braon koza sa belim savom, slikam sutra pa postujem. Mnogo dobro izgleda

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Getat superlume 44mm luminor style

    Hehehe-pa ima bolju oprugu nego originalni Unitas! Čestitam,ponovo,na satu-izgleda da si uzeo pravu stvar!
    Interesantna ova druga pošiljka od Tata-što kažu: od viška glava ne boli(možda ti pošalje još nešto)!

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Getat superlume 44mm luminor style

    Ja sam iskreno očekivao rezervu snage do nekih 52-53 sata, ne više od tih vrednosti... A ovo je odlično, mada ne i retka pojava za kineske mehanizme.
    Jedino što mogu da ti kažem jeste ono što sam već i rekao, želim ti da te dugo služi.

    A što se narukvice tiče, svaka čast Tat-u. Verovatno ti je poslao mali poklon jer si dugo čekao na isporuku sata.
    Mada, možda ti je Tat poslao još jedan sat kao što je rekao da će uraditi pa su ovi na carini odlučili da se počaste i da ti proslede samo narukvicu!
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #15
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Getat superlume 44mm luminor style

    Hehe, ne verujem za carinu posto je drugacije upakovana narukvica. Ova sto je dosla sa satom je poprimila oblik jastuceta a ova nova je bila prava kao strela .

    Ali mislim da je mozda Tat poslao jer sam mu javio da mi je sat stigao pa nije morao da salje drugi. Mislim da on nema nacina da proveri, ako posalje obicnom postom, da li sam dobio sat. Pretpostavljam da ima ljudi koji mu ne bi javili i koji bi mirne duse sacekali drugi sat.

    Inace, ova je malo tanja (1mm) i imam malo vise prostora na zglobu tako da najverovatnije necu kupovati drugu. A i koza je meksa.

    Stavljam veceras slike, samo da dodjem do aparata. Ista je kao na ovoj slici, samo tamno braon sa belim koncem.

    Getat superlume 44mm luminor style-b_12540623757960192-.jpg
    Priložene slike Priložene slike Getat superlume 44mm luminor style-b_12540343355620084-.jpg  

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Getat superlume 44mm luminor style

    Narukvice stvarno kvalitetno izgledaju-stari,vintage stil!
    U pravu si 100% kada kažeš da bi ljudi pustili da im se pošalje i drugi sat-ali malo je 50$ da se obraz izgubi,bez obzira što niko ne bi znao!
    Svaka čast i imaš moje poštovanje za donesenu odluku!

  7. #17
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Getat superlume 44mm luminor style

    Hvala Dalibore. Ma cak i da ne zna niko, znao bih ja .

    Evo, u prilogu, kako izgleda i druga narukvica (na satu). Mislim da cu vratiti na prvu neko vreme, hocu da pokusam da nadjem butterfly clasp ili kako se vec zove, pa njega da stavim na ovu novu. Mozda bi to resilo problem velikog zgloba

    Getat superlume 44mm luminor style-img_0326..jpg

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Getat superlume 44mm luminor style

    To ti i govorim(najvažnije je mišljenje o samom sebi-ostali su manje bitni)!
    Dobre su obadvije i idu uz karakter sata! Probaj sa leptir kopčom-trebalo bi da je produži za ~ 1cm!

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Getat superlume 44mm luminor style

    eee, ovo izgleda jako dobro. Čak mi sat deluje mnogo bolje sa ovom narukvicom, definitivno treba što pre da nabaviš kopču i da sat nosiš na ovoj novoj narukvici. Kada mi priča morala da se sumira, mislim da se za nepunih 100 dolara koliko košta ovaj Getat homage dobija jako dobar mehanički sat.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #20
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Getat superlume 44mm luminor style

    Hvala, drustvo, hvala.

    U petak idem u Nemacku pa cu potraziti po njihovim radnjama, nadam se da su bolje snabdeveniji od nas. Ako ne nadjem, narucicu nesto .

Slične teme

  1. Getat watch co.
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 27.5.2016., 17:50
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 7.3.2010., 23:03
  3. Luminor Marina sat
    By djjura in forum Panerai
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 2.11.2009., 1:05
  4. Hublot BIG BANG 44mm
    By complication in forum Opšti forum
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 28.6.2009., 21:42

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •