Strana 3 od 26 PrvaPrva 123456713 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 259
Like Tree160Likes

tema: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Citat Bigmag kaže: Pregled poruke
    Hehehhe, a moze i tako....

    E pa evo kako sam i obecao, sinoc me nije mrzelo pa sam otiso do kalisha i popeo se na sam vrh desno od Pobednika, skinuo sam sat sa ruke i drzao ga u nepomicnom polozaju okrenutom u pravcu usca Save u Dunav, naopacke odnosno 12h okrenuto ka meni 6h ka uscu. Sat je sve vreme u polozaju TME ( mali brojcanik koji omogucava menjanje modova na satu: TME, CHR, LTM, CAL, ALM... ), pritisnuo sam (B) dugmence i zadrzao ga 2s, sekundara se prebacila u polozaj RX (12h), saceko sam malo i sekundara se posle par sekundi pomerila u (M) polozaj ( inace na satu ima tri polozaja odnosno pokzivaca jacine prijemnog signala (L)ow, (M)edium, (H)igh ), zatim se opet posle par sekundi pomerila u (H) polozaj, tada je sve bilo jasno sat je primao radio signal, ostalo je samo jos da sacekam. Sledece sto se desilo jeste da je sekundara okrenula pun krug i kazaljkica za minute se pomerila minut ili dva, isto se ubrzo ponovilo ( sat je sve vreme nepomican i stoji u polozaju opisanom na pocetku) mislim da se sekundara svaki put kada tako okrene krug vracala u polozaj (H) i tu stajala nepomicno. Proslo je jos par trenutaka u kojima sam neizmerno uzivao i sat je bipnuo dva puta sekundara je okrenula pun krug minuti su se takodje pomerili, sekundara je nastavila normalan rad, stigo sam kuci proverio na sajtu koji mi je dao WlayCo i sat je otkucavao tacno vreme...

    Nadam se da sam ovim otklonio svaku sumnju i nedoumicu oko toga da li signal doseze do Srbije, zao mi je sto nisam sve to zabelezio jednim snimkom, ali bila je noc i iskreno ja sam, sam bio sumnjicav oko toga sta ce da se dogodi... Ali jednom ako me ne bude mrzelo sigurno cu to uraditi i okaciti klip.

    Pozdrav...
    Svaka čast za trud i uloženo vrijeme

  2. #22
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Citat Bigmag kaže: Pregled poruke
    Hehehhe, a moze i tako....

    E pa evo kako sam i obecao, sinoc me nije mrzelo pa sam otiso do kalisha i popeo se na sam vrh desno od Pobednika, skinuo sam sat sa ruke i drzao ga u nepomicnom polozaju okrenutom u pravcu usca Save u Dunav, naopacke odnosno 12h okrenuto ka meni 6h ka uscu. Sat je sve vreme u polozaju TME ( mali brojcanik koji omogucava menjanje modova na satu: TME, CHR, LTM, CAL, ALM... ), pritisnuo sam (B) dugmence i zadrzao ga 2s, sekundara se prebacila u polozaj RX (12h), saceko sam malo i sekundara se posle par sekundi pomerila u (M) polozaj ( inace na satu ima tri polozaja odnosno pokzivaca jacine prijemnog signala (L)ow, (M)edium, (H)igh ), zatim se opet posle par sekundi pomerila u (H) polozaj, tada je sve bilo jasno sat je primao radio signal, ostalo je samo jos da sacekam. Sledece sto se desilo jeste da je sekundara okrenula pun krug i kazaljkica za minute se pomerila minut ili dva, isto se ubrzo ponovilo ( sat je sve vreme nepomican i stoji u polozaju opisanom na pocetku) mislim da se sekundara svaki put kada tako okrene krug vracala u polozaj (H) i tu stajala nepomicno. Proslo je jos par trenutaka u kojima sam neizmerno uzivao i sat je bipnuo dva puta sekundara je okrenula pun krug minuti su se takodje pomerili, sekundara je nastavila normalan rad, stigo sam kuci proverio na sajtu koji mi je dao WlayCo i sat je otkucavao tacno vreme...

    Nadam se da sam ovim otklonio svaku sumnju i nedoumicu oko toga da li signal doseze do Srbije, zao mi je sto nisam sve to zabelezio jednim snimkom, ali bila je noc i iskreno ja sam, sam bio sumnjicav oko toga sta ce da se dogodi... Ali jednom ako me ne bude mrzelo sigurno cu to uraditi i okaciti klip.

    Pozdrav...
    Bravo,svakacast! Kao sto sam i pretpostavio , meni nije uspevalo zbog prizemlja i zgrada ali ti si dokazao da radio kontrola radi. Uradicu i ja takav test ovih dana kad budem na pravoj poziciji Iskreno mislio sam da ce signal biti slab ali vidim da je Beograd dobro pokriven ...
    Who's your daddy?

  3. #23
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Prosto neverovatno ali i ja sam slucajno uhvatio signal pre neko vece. Inace ga nije bilo ranije. Ja sam uspeo da ga uhvatim kod mene u stanu. I bilo negde oko 3h. Podesavanje je trajalo malo krace nego kod Bigmag-a ali je bila korekcija. Inace, je BG definitivno na granici prijema signala. Ali dobro sat je jako precizan, tako da je dovoljno i jedno podesavanje godisnje.

  4. #24
    Novi član
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Nisam neki ljubitelj satova ali kada sam video ovaj sat prosto sam se zaljubio u njega

    I morao sam da ga kupim i to sam ucinio pre dva dana sat je prosto fenomenalan...

    Nisam provalio te funkcije koje vi spominjete...Jedino me zanima kako krunicu da zavrnem

    plasim se da mi voda ne udje ?? Srdacan pozdrav svima!

  5. #25
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Dobrodosao u Citizen watch owners klub Napravio si dobar izbor, veruj mi! U zdravlju ga nosio !
    Sto se krunice tice, ona se ipak ne zavrce nego se samo izvlaci i uvlaci. Nemoj da brines da ce voda da udje ,trebalo bi da je vodootporan do dubine od 200m.
    Iskreno necu da pokusavam ni da plivam sa njim zbog kozne narukvice a i necu da rizikujem ali ne bi smela da udje vode prilikom plivanja a niposto prilikom pranja ruku i umivanja.
    Okaci neku sliku kad stignes!
    Who's your daddy?

  6. #26
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Cestitke na izboru, odlican sat. Nekako mi se ceni da je zajednica Citizen-a najbrojnija na forumu

  7. #27
    Novi član
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Hvala puno na cestitkama Okacicu neke fotke..

  8. #28
    Novi član
    Član od
    15.11.2010.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Pozdrav svim forumasima!

    Tema je super, ali mislim da je prica na neki nacin off-topic! Naime, sve vreme pricate o -28E, a naslov je -36E!

    Elem, kupio pre par dana AS4020-36E u Madridu. "Cijena prava sitnica": 360EUR u radnji, pa manje tax free... mnoooogo bolje od beogradskih 55k RSD, plus sto kod nas tesko da bih nasao model -36E, vec samo -28E...Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E-151120101262.jpg

  9. #29
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    A u čemu je razlika između -28e i -36e?
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Mislim da je samo u narukvici...ali mozda gresim....

    Da zaboravih mene je taj sat kostao ovde 40000 rsd, sto je oko 375e i jos imam garanciju tako da ni to nije tako lose...

Slične teme

  1. Kožna narukvica za Citizen AS4020-52E ?
    By marre in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 2.11.2010., 18:56
  2. Kupujem: Citizen AS4020-28E
    By ervin in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.10.2010., 23:48
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.6.2010., 3:39
  4. [POVUČEN OGLAS] - Citizen AS4020-28E
    By bad karma in forum Prodaja satova
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.6.2010., 2:09
  5. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.1.2009., 14:49

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •