Strana 2 od 26 PrvaPrva 12345612 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 259
Like Tree160Likes

tema: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

  1. #11
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Hvala svima!
    Who's your daddy?

  2. #12
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Ne, sat je moja bolna tačka, odavno ga gledam, savršen je.
    Ehh ta bolna tačka za ovim pilotima datira iz ovog perijoda.

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Heheh preteko me je WlayCo, inace da i ja sam pao na ovaj sat, zapravo prekjuce sam se setao po jednom od nasih trznih centara na nbg ( da ne reklamiram ) i video u prodavnici dole pomenuti sat i sta da vam kazem sve je bilo jasno ko dan, sat je morao da bude moj.

    Inace cena sata je 49.990,oo RSD, ali je na akciji, pa je isti ako donesete neki stari quarcni sat za 10.000,oo RSD jeftiniji tako da sam ga platio...sto je negde otprilike oko 380e ( inace akcija traje do kraja meseca). Sto je ako uzmemo u obzir kako je WlayCo naveo, ne tako lose s'obzirom da nemam nikog ni u Italiji, niti Spaniji...

    I tako sam pored Orienta koji sam relativno skoro kupio u svoju skromnu kolekciju dodao i ovog lepotana... naravno vi ste "krivi" sto sam se navuko na satove, i sto kad god skupim malo vremena, potrosim ga marljivo citajuci vase opise, testove, novitete, predloge i savete..."opasno vam zameram"...

    WlayCo je uradio odlican review, tako da ja nemam puno toga da dodam, osvrno bih se samo na radio controlled opciju za, koju sam od prodavca dobio odgovor da funkcionise kod nas stim sto mi je objasnio kako se koristi, inace je tako i u uputstvu, zapravo antena koja prima signal se nalazi na poziciji 6h, i sat bi se trebao drzati usmeren npr. 6-icom ka prozoru a, signal bi kako sam procitao trebao da pristize tek od 3h do 4h nocu ( ili ujutru ), kako god kad mi je on to ispricao bio sam malo sumnjicav, sve dok nisam skontao da mi je decko zapravo prepricao uputstvo i da nista nije (slagao) izmisljao...

    E sad imam jedno pitanje za WlayCa, jesi li siguran da se krunica zavija posto imamo indenticne satove, a na mom krunica nema nikakav navoj...

    E umalo da zaboravim ako neko propusti akciju, a ima zelju da pazari nesto u Bo**ru dobio sam karticu koja ima 10% popusta, i ne bi mi bilo tesko da nekom ustedim neki dinar...

    Srdacano vas sve pozdravljam i u produzetku ostavljam neku slicicu...









    VLADAN P and BedMadaFaker like this.

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Citizen Nighthawk i njegove varijante izgleda da postaju najpopularniji i najomiljeniji sat na forumu.
    Bigmag, čestitam na kupovini novog sata i želim ti da te dugo služi.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #15
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Toooo! Pravi izbor si napravio , al to vec i sam znas Dobrodosao u klub

    Elem, mozes i sam da pokrenes radio prijem ali meni nije uspelo. Moracu da se popnem na neku zgradu i da probam, kao sto sam vec naveo u drugoj temi

    Sto se krunice tice, ja nisam ni probao samo da je izvucem vec sam malo "odvijao" i izvlacio napolje i tako sam stekao pogresan utisak da mora da se "odvija" dok se izvlaci ali posle tvog komentara sam probao i da , u pravu si , ne odvija se...
    Who's your daddy?

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Hvala na cestitkama...

    Sat me stvarno odusevljava, ne znam gde se krio sve ovo vreme...

    Jedina stvar koja mi malkice smeta jeste sto sekundara ne udara tacno po linijicama nego ih ponegde malo mashi, tako da je i 60s cinimi se jedno pola milimetra udesno, ali kad sam kupovao kod oba koja sam pogledao isto je bilo, da li je i kod tebe tako WlayCo?

    Pozdrav...

  7. #17
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Da znas da jeste, i to bas kao sto si napisao, pola mm u desnu stranu tj. unapred ide Neverovatno...

    Btw. proveri recimo na ovom sajtu http://www.timeanddate.com/worldclock/city.html?n=35 i reci mi kolika je razlika u vremenu tamo i kod tebe na satu?
    Kod mene na svakom atomskom casovniku na kojem proverim vreme , je uvek 1s ispred, moj sat. Tako je otkad sam ga kupio.
    Kao da ipak radi radio kontrola...
    Who's your daddy?

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Hocu veceras cu da ostavim sat kako treba i da vidim hoce li se nesto desiti posto sam malopre cackao i podesavao vreme da bih video pozicije ostalih kazaljkica... hihhihi

    Sutra javljam da li je doslo do promene...

    Pozzz...

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Citat WlayCo kaže: Pregled poruke
    Btw. proveri recimo na ovom sajtu http://www.timeanddate.com/worldclock/city.html?n=35 i reci mi kolika je razlika u vremenu tamo i kod tebe na satu?
    Kod mene na svakom atomskom casovniku na kojem proverim vreme , je uvek 1s ispred, moj sat. Tako je otkad sam ga kupio.
    Kao da ipak radi radio kontrola...
    Ma WlayCo, to se tebi samo čini da je odstupanje 1s... dok ti baciš pogled na monitor pa na brojčanik sata, prođe 1 sekunda... To ti je taman to što ti vidiš.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Citizen Promaster Sky Eco-Drive AS4020-28E

    Hehehhe, a moze i tako....

    E pa evo kako sam i obecao, sinoc me nije mrzelo pa sam otiso do kalisha i popeo se na sam vrh desno od Pobednika, skinuo sam sat sa ruke i drzao ga u nepomicnom polozaju okrenutom u pravcu usca Save u Dunav, naopacke odnosno 12h okrenuto ka meni 6h ka uscu. Sat je sve vreme u polozaju TME ( mali brojcanik koji omogucava menjanje modova na satu: TME, CHR, LTM, CAL, ALM... ), pritisnuo sam (B) dugmence i zadrzao ga 2s, sekundara se prebacila u polozaj RX (12h), saceko sam malo i sekundara se posle par sekundi pomerila u (M) polozaj ( inace na satu ima tri polozaja odnosno pokzivaca jacine prijemnog signala (L)ow, (M)edium, (H)igh ), zatim se opet posle par sekundi pomerila u (H) polozaj, tada je sve bilo jasno sat je primao radio signal, ostalo je samo jos da sacekam. Sledece sto se desilo jeste da je sekundara okrenula pun krug i kazaljkica za minute se pomerila minut ili dva, isto se ubrzo ponovilo ( sat je sve vreme nepomican i stoji u polozaju opisanom na pocetku) mislim da se sekundara svaki put kada tako okrene krug vracala u polozaj (H) i tu stajala nepomicno. Proslo je jos par trenutaka u kojima sam neizmerno uzivao i sat je bipnuo dva puta sekundara je okrenula pun krug minuti su se takodje pomerili, sekundara je nastavila normalan rad, stigo sam kuci proverio na sajtu koji mi je dao WlayCo i sat je otkucavao tacno vreme...

    Nadam se da sam ovim otklonio svaku sumnju i nedoumicu oko toga da li signal doseze do Srbije, zao mi je sto nisam sve to zabelezio jednim snimkom, ali bila je noc i iskreno ja sam, sam bio sumnjicav oko toga sta ce da se dogodi... Ali jednom ako me ne bude mrzelo sigurno cu to uraditi i okaciti klip.

    Pozdrav...
    java and krofnice like this.

Slične teme

  1. Kožna narukvica za Citizen AS4020-52E ?
    By marre in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 2.11.2010., 18:56
  2. Kupujem: Citizen AS4020-28E
    By ervin in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.10.2010., 23:48
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.6.2010., 3:39
  4. [POVUČEN OGLAS] - Citizen AS4020-28E
    By bad karma in forum Prodaja satova
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.6.2010., 2:09
  5. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.1.2009., 14:49

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •