Strana 5 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 51
Like Tree2Likes

tema: Satovi na aukcijama...

  1. #41
    Banned
    Član od
    7.10.2009.
    Poruke
    213
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Citat Laslo51 kaže: Pregled poruke
    do sada sam kupio nekoliko satova preko aukcije ali ljudi lepo pise da se obrati paznja na to da taj od koga se kupuje koliko ima pozitivnih ,neutralnih ili negativnih ocena i pre kupovine se preko meilova videti da se slika sat i takodje i mehanizam pa ako sat ne valja ili ako nije to sto ste licitirali ide negativna i prijava timu aukcija , a gsn. patek nemojte baciti sat poklonite ga
    Ma da i sta ja imam od toga sto cu nekome dati negativnu ocenu. Ionako imaju svi po nekoliko naloga. Takodje ne vidim zasto bi poklanjao nesto sto ne vredi, mozda jedino nekome za delove ako nesto moze da se iskoristi.

  2. #42
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Pravilo BR.1- Licitiraj kod clanova sa sto vise pozitivnih ocena.
    Pravilo BR.2- Ne licitiraj na slike sa neta.
    Pravilo BR.3- Uvek trazi da ti posalje jos neku sliku na mail ako ti bilo sta nije jasno.
    Pravilo BR.4- Kontakt pokusaj da ostvaris preko poruka na samom sajtu iz razloga sto se te poruke snimaju i mogu biti od velike koristi u kasnijem resavanju eventualnog spora.
    Pravilo BR.5- Trudi se da kada je to moguce bude uvek licno preuzimanje.
    Pravilo BR.6- Ako ti ovo nije dovoljno posalji par poruka sa pitanjima o prodavcu ljudima koji su saradjivali sa njim.

    Uvek mozes postaviti sliku ovde i pitati iskusne clanove za misljenje o ceni orginalnosti itd.
    Ovo su moja pravila kojih se drzim i do sada nisam pogresio. Ali uvek imam rezervu da ima prevaranata. Veruj mi da prodavac sa primer 200 poz. ocena i koji ima mnogo aukcija i te kako mu je stalo da nedobije negativnu ocenu jer to mu bas iz razloga koje sam ti gore naveo kvari reputaciju i aukcije. Jer sta da radim ja sa prodavcem kome pise prevarant ,nesalje robu, laze u opisu... Pa makar bila i jedna takva naspram 200 imacu rezerve prema njemu.

  3. #43
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Treba mi par informacija o ovim satovima.
    Prvo za Seiko da li je orginal i kolko vredi dati za njega
    a za Swatch znam da nije na ceni kod ostalih clanova foruma ali me interesuje koliko vredi platiti za njega i nesto o njegovoj masini kako se odrzava da li moze da se popravlja itd.
    Priložene slike Priložene slike Satovi na aukcijama...-slika-2729302x640.jpg   Satovi na aukcijama...-slika-swatch-irony-automatik-original-2729298x640.jpg   Satovi na aukcijama...-slika-2751518x640.jpg   Satovi na aukcijama...-slika-2751519x640.jpg  

  4. #44
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    za swatch ne znam, ali bih za seiko rekao da je original i da vredi i 2x i 3x vise od trenutne, pocetne cene. i meni je zapao za oko.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  5. #45
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    I meni je Seiko zapao za oko ali posto nisam ljubitelj "zlatnih" rado cu ti prepustiti. A popicemo pice kada se sretnemo u kafani

  6. #46
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Da li neko zna nesto o ovom Seiku i koliko vredi? Moram ovako da stavim posto sam na poslu pa ne mogu da ubacim slike.
    SEIKO 5 AUTOMATIC - Limundo.com

  7. #47
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom MaisterSinger 903

    Video sam ovaj sat na aukciji na vocnom sajtu.zanima me sta mislite o njemu i koja bi bila realna cena pise da je nov i orginal al ja o tim satovima neznam nista.pozdrav hvala

  8. #48
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: MaisterSinger 903

    Taj sat ima etu 2824-2 u sebi koja je preradjena i ima samo jednu kazaljku koja pokazuje vreme u intervalima od 5min,tako da nikada ne znas koliko je sati u minut.Za ljude koji vole sve da rade lagano i nikada im se nigde ne zuri izmisljen sat,kao i za ljude u penziji.Sat je kvalitetno napravljen i nov u radnji kosta oko 1000 do 1200 evra,a bez kutije i papira vredi po mojoj proceni ne vise od 250 jer tesko ces ikada moci da prodas taj sat ako ti se ne svidi ili ti dosadi.Precnik mu je relativno mali 38mm.Ako ti se bas mnogo svidja uzmi ga ako ne predje tu cenu na aukciji.

  9. #49
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: MaisterSinger 903

    Da li je ovaj CITIZEN orginal??? Nekako mi prosto deluje ili su lose slike.
    Priložene slike Priložene slike Satovi na aukcijama...-originalslika-2844976.jpg   Satovi na aukcijama...-slika-2844974x640.jpg   Satovi na aukcijama...-slika-2844975x640.jpg  

  10. #50
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: MaisterSinger 903

    ^ Moram da se ispravim, prešao sam preko činjenice da se radi o Eco Drive DUO tehnologiji a ne o Eco Drive!

    Samo nisam siguran da li su to njegove slike, pošto su iste postavljene i na OVOM forumu, možda je to isti lik a možda i nije... a koji je model sata u pitanju ne znam!

    Pozdrav
    Poslednja ispravka: dragon (22.2.2011. u 12:18)
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •