Strana 4 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 51
Like Tree2Likes

tema: Satovi na aukcijama...

  1. #31
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Obzirom na pakovanje,br.sata upisan na račun, pečat Indetika...reklo bi se da možeš biti miran.
    Sve se može falsifikovati ali,ovako preko slike,meni deluje o.k.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #32
    Član Avatar korisnika Milanche78
    Član od
    30.7.2009.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    439
    Lajkovi
    199
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Evo jednog (ne)zadovoljnog kupca


  3. #33
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    ha ha pa mozda tako treba. Pretpostavljam da se prodavac pravi lud, koji je sat u pitanju

  4. #34
    Mlađi član
    Član od
    10.11.2009.
    Poruke
    59
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Samo dalje od Dusana Brkica !!!!!!!

  5. #35
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.528
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Ali ljudi zasto kupujete stvari na nevidjeno? Zasto ne pogledate satove, ako treba odnesete kod sajdzije.. Pa aukcije su idealno mesto da se proda toliko neispravnih stvari. Limundo ne snosi nikakvu obavezu da nadoknadi neadekvatnu robu. Naravno to moze samo u Srbiji, jer se jos nije razvio takav vid prodaje. Ali ne znam da li znate, ukoliko kupite nesto preko ebay-a i to nije u skladu sa onim sto ne pisalo u opisu te robe, onda je sam ebay duzan da vam nadoknadi stetu. A oni kasnije naplacuju od neodgovornog prodavca. Naravno kada su neki mali iznosi u pitanju onda se sve ovo i ne isplati, ali tamo kupac ima veliku sigurnost kada nesto "biduje".
    DrAgod likes this.

  6. #36
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Tolarbo slazem se da ne treba kupovati na nevidjeno. Mada nekada se isplati da se kocka. Licno nisam imao losih iskustva ali se trudim da uvek bude licno preuzimanje. Zadnji sat koji sam kupio je "SECTOR 900" za 4000din.Kockao sam se i dobio. Doduse sat je obican qvarc nije automatik ili hrono, ali ima novu silikonsku narukvicu koju sam dobio uz njega i safirno staklo. Nosio sam ga na procenu i orginal je 100%. Festinu novu sam kupio isto na Limundu za 4000. Ne kazem da nema prevaranata ali ima i dobrih i postenih prodavaca.Evo i nas Don Krstic je aktuelan pa imaa jos jedno 10-tak clanova koji su ovde na forumu a i aktivni su na aukcijama uvek mozes da pitas u ovoj temi za misljenje o ceni da li je r**lika ili ne, kupuj samo od prodavaca sa dosta pozitivnih pitaj nekog ko je vec kupovaao od njih (imas kod ocena sta su prodavali-kupovali) za misljenje o kvalitetu robe i postenju prodavca. Svi prodavci sa kojima sam ja saradjivao su bili vise nego korektni. I Licitiraj u "zadnjoj sekundi" da ti ne bi neko pumpao cenu.
    Ako ti sam sebe ne zastitis nece niko.
    Poslednja ispravka: sonebg (13.1.2011. u 8:01) Razlog: Video sam gresku u pisanju "progutao" sam par slova
    DrAgod likes this.

  7. #37
    Mlađi član
    Član od
    22.7.2009.
    Lokacija
    Kulpin
    Poruke
    50
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Kupio sam sat preko limunda i nisam se bas proslavio, bacio sam nekoliko hiljda dinara a cini mi se da cu baciti i sat da se ne nerviram. Mislim da sto se satova tice treba obici Limundo i slicne kupovine na nevidjeno

  8. #38
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Slažem se sa Šono-om, treba samo biti oprezan, kod skuplje robe lično preuzimanje... Kao i na svim mestima i na limundu ima raznih ljudi, treba gledati ocene, kao i ocene osoba koji su ih dali, često ljudi imaju više naloga... Po meni najveća prednost limunda to što predstavlja internet buvljak, ima svega živog uz malo opreza i sreće može da se naleti i na dobru robu...

  9. #39
    Banned
    Član od
    7.10.2009.
    Poruke
    213
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Citat cesnakb kaže: Pregled poruke
    Kupio sam sat preko limunda i nisam se bas proslavio, bacio sam nekoliko hiljda dinara a cini mi se da cu baciti i sat da se ne nerviram. Mislim da sto se satova tice treba obici Limundo i slicne kupovine na nevidjeno
    Potpuno se slazem na Limondu sam kupio nekoliko satova, ni jedan nije bio onakav kako je opisan i stanje uglavnom nije odgovaralo opisu. Slike su bile mutne, ali nisam ni ocekivao nov sat. Medjutim mehanizmi su za smece, i popravka je neisplativa. Tako da sam i ja bacio nekoliko hiljada. Posle takvog iskustva potpuno se slazem sa @tolarbom da sajtove tipa limundo treba izbegavati kada su satovi u pitanju. Uostalom ovde sam na forumu kupio dva prelepa sata i dobio mnogo vise nego sto sam ocekivao!

  10. #40
    Član Avatar korisnika Laslo51
    Član od
    25.9.2008.
    Lokacija
    KI
    Poruke
    245
    Lajkovi
    25
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    do sada sam kupio nekoliko satova preko aukcije ali ljudi lepo pise da se obrati paznja na to da taj od koga se kupuje koliko ima pozitivnih ,neutralnih ili negativnih ocena i pre kupovine se preko meilova videti da se slika sat i takodje i mehanizam pa ako sat ne valja ili ako nije to sto ste licitirali ide negativna i prijava timu aukcija , a gsn. patek nemojte baciti sat poklonite ga
    kad god vidis sat ti pozeli zelju

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •