Strana 3 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 51
Like Tree2Likes

tema: Satovi na aukcijama...

  1. #21
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Pozdrav svima,

    evo da se i ja oglasim u ovoj temi.
    Za početak bih citirao pravilnik foruma koji se odnosi upravo na linkovanje online aukcija:

    4. Linkovanje aktuelnih online aukcija je dozvoljena samo u svrhu diskusije. Linkovi ka netačnim, sumnjivim i obmanjujućim aukcijama su takođe dozvoljene, ali pod uslovom da je jedina namera upozoriti ostale članove. Linkovi ove vrste koje postavlja sam prodavac će se tretirati kao prodajni post koji će biti odmah izbrisan.
    Imajući ovo u vidu moja odluka je da tema nije u skladu sa pravilnikom jer je linkovanje dozvoljeno samo u svrhu diskusije kao i da se skrene pažnja i upozore korisnici, a linkovanje i promovisanje online aukcija ne može samo po sebi činiti osnovnu svrhu teme.

    Ukoliko neko od članova zaista želi da kupi neki sat sa online aukcije a nije siguran da li je sat autentičan, i potreban mu je savet iskusnijih onda je to validan razlog za postavljanje linka.

    Tema će ostati otključana za sve nedoumice i pitanja ovakvog tipa jer je ovo ipak mesto gde ljudi mogu da potraže pomoć i savet.
    Svi linkovi objavljeni u prvoj poruci će biti izbrisani.

    Na kraju bih samo napomenuo da se sprema ogromno unapređenje sajta sa mnogim funkcionalnostima između kojih i unapređena berza polovnih satova, pa bih vas zamolio da se strpite. Celokupna web aplikacija će biti predstavljena najkasnije za treći rođendan portala, odnosno 25. februara 2011. godine.


    Pozdrav.

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Ok, onda tema može i da se zaključa, a linkove možemo kačiti i u temi za procenu vrednosti...
    Ja sam imao na umu da ovde prenesemo deo ponude članovima koji ne posećuju te sajtove a mogli bi biti zainriresovane za neke primerek.

  3. #23
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    I oglasi na forumu će uskoro biti pročišćeni, insistiraće se na kvalitetnim slikama sata koji se prodaje i sve što ne bude u skladu sa pravilnikom koji je postavljen u sekciji "Prodaja satova" će se brisati. Možda deluje malo strogo ali to je u interesu svih članova foruma.
    Ma nemoj samo da brisete, to prvo vrlo iritira ljude. Drugo, nema tako puno oglasa da bi se brisali. Trece, ovde na oglasima su najposteniji prodavci i pravi ljubitelji satova, pre svega. I ja sam ovde kupi nekoliko odlicnih satova. Kupio bi jos nekoliko samo da sakupim jos para. Tako da ne brisite oglase, nego ih postavljajte!

  4. #24
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Posto tema ostaje da pitam za onaj CITIZEN koji sam postavio na prvoj strani. Koliko da ponudim max i da li je orginal. Naravno koliko moze da se vidi po slici. Buni me sto sam na netu nasao samo slike slicnog ali ne i istog. Kada ubacim one oznake sa poklopca izbacuje mi dosta razlicitih modela.

  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Oznake na poklopcu kućišta predstavljaju serijski broj sata, godinu proizvodnje, oznaku mehanizma, itd. i neke od njih se mogu naći i na drugim serijama satova zato i dobijaš te rezultate prilikom pretrage.

    Model je Citizen ny0040-09e ali za početak, sekundara mu nije originalna. Sve modele koje sam ja do sada video su imali drugačiju sekundaru, ostatak sata mi na prvi pogled deluje ok.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #26
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Hvala na odgovoru sada sam i ja video kada sam uporedio sliku sa novim . I videh i ostecenje na kazaljci za minute.
    Pozdrav

  7. #27
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Seiko

    Šta mislite da li je original, ja bih rekao da jeste, ali da proverim?

  8. #28
    Član Avatar korisnika Milanche78
    Član od
    30.7.2009.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    439
    Lajkovi
    199
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Ja bih uvek pre kupio sat ovde na forumu ( i ne samo ovom), nego na nekoj aukciji.
    Pre svega imam vise poverenja a i cena je realnija, na ovim aukcijskim sajtovima cesto se "lovi u mutnom", mada moze i da se "naleti", ali to je retko, a i neko ce to vec da kibicuje.
    Zato se i nisam preterano interesovao, ali evo sad malo gledam i ima stvarno "primeraka" za prijavu nadleznim organima.
    Nije to nista novo, vec poznata stvar da se prodaju satovi naizgled zvucnih imena, u stvarnosti krsevi "po znatno nizim cenama od kataloskih", koje su i takve visestruko naduvane.
    Evo bas gledam lik prodaje gomilu nekakvih "Graham" satova, cene po nekoliko hiljada €, a najjaci je jedan lik koji prodaje original Longine, dobio ga od JAT-a, za ni manje ni vise nego 1 000 000 din, dobro, dinar se jeste srozao, pa ovo mozda i nije neka cifra u "valuti", ali opet, Mnoogo!

    Ej i jos kaze "za prave poznavaoce", a ne bi mu dao tu cifru ni u dinarima, a kamoli u evrima!
    Zaista ozbiljno mislim da bi to neko trebalo da prijavi.

  9. #29
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Citat Milanche78 kaže: Pregled poruke
    Ja bih uvek pre kupio sat ovde na forumu ( i ne samo ovom), nego na nekoj aukciji.
    Pre svega imam vise poverenja a i cena je realnija, na ovim aukcijskim sajtovima cesto se "lovi u mutnom", mada moze i da se "naleti", ali to je retko, a i neko ce to vec da kibicuje.
    Zato se i nisam preterano interesovao, ali evo sad malo gledam i ima stvarno "primeraka" za prijavu nadleznim organima.
    Nije to nista novo, vec poznata stvar da se prodaju satovi naizgled zvucnih imena, u stvarnosti krsevi "po znatno nizim cenama od kataloskih", koje su i takve visestruko naduvane.
    Evo bas gledam lik prodaje gomilu nekakvih "Graham" satova, cene po nekoliko hiljada €, a najjaci je jedan lik koji prodaje original Longine, dobio ga od JAT-a, za ni manje ni vise nego 1 000 000 din, dobro, dinar se jeste srozao, pa ovo mozda i nije neka cifra u "valuti", ali opet, Mnoogo!

    Ej i jos kaze "za prave poznavaoce", a ne bi mu dao tu cifru ni u dinarima, a kamoli u evrima!
    Zaista ozbiljno mislim da bi to neko trebalo da prijavi.
    Ima ih stvarni i previše, ja sam neke prijavljivao na sajtu, ali oni ništa ne čine.

  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Satovi na aukcijama...

    Drugari je l može mala pomoć oko ovog Tissota, video sam na netu da ima replica, pa da proverim sa vama za svaki slučaj i ako ima račun i sve ostalo.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •