Strana 67 od 270 PrvaPrva ... 175763646566676869707177117167 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 661 do 670 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #661
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Breitling - Pomoc Cena? Model? Sajt?

    @boss18 - s obzirom na to da je rec o kvarcnom satu, vrednost je mala, ne verujem da bi mogao da dobijes vise od 20-30 eur. poz!

    edit: Nesa je bio brzi a, moguce, i objektivniji, mada to nije dobra vest.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  2. #662
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Breitling - Pomoc Cena? Model? Sajt?

    Samo da dopunim odgovor, jer ne bih voleo da ispadne da dajemo pogrešne informacije. Ako ga prodaješ preprodavcima, a ima ih svuda, onda dobijaš cenu koju sam ja naveo. Ako ti direktno prodaješ, cena je svakako veća, a to može podrazumevati odlazak na pijacu i zakup tezge ili beskonačno čekanje da se neko javi na oglas. Na mnogim oglasnim sajtovima ima i boljih satova koji se mesecima prodaju za 10-15 evra.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #663
    Novi član
    Član od
    19.1.2012.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Hvala na odgovorima.

  4. #664
    Novi član
    Član od
    23.1.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: ETERNA GRAND PRIX

    I ja sam isto dobio sat na poklon,isto marke Eterna.Evo poslacu vam sliku pa pogledajte.Slika je sa neta,sat je isti samo su serijski brojevi drugaciji.Interesuje me vrednost ovog sata.Trazio sam ga na dosta stranica i nisam mogao da ga nadjem da se bilo gde prodaje sto je jos vec prednost za takav sat.Ako mozete ugrubo da mi kazete vrednost bio bih vam zahvalan.
    Slika:http://www.netgrafik.ch/images/eterna.jpg
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-eterna.jpg
    Poslednja ispravka: vladas (23.1.2012. u 15:06) Razlog: ubacena slika

  5. #665
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: ETERNA GRAND PRIX

    AcoR1F1 - postavi fotografije tvog sata, niko ti nece i ne moze tacno proceniti sat koji ne vidi. Ovo su fotografije sata koji je u perfetnom stanju, skoro NOS ali nije tvoj. Stanje sata u mnogome definise i njegovu vrednost.
    Hvala na razumevanju.
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  6. #666
    ixx
    ixx je offline
    Novi član
    Član od
    24.1.2012.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc04293.jpg
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc04300.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc04305.jpg

    Prva poruka nije bila kompletna.Sada jeste.


    Maurice Lacroax
    Sapphire Crystal
    50m Waterresistant
    Stainless Steel
    AD 68179
    69852

    Gore sam okacio par slika i i ispisao sam sve sto pise od oznaka na satu.Interesuje me da mi neko malo vise kaze o ovom satu i ako moze da ga proceni.Puno hvala u napred.POZZZZZ

  7. #667
    Novi član
    Član od
    26.1.2012.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pozdrav svima na forumu, Interesuje me stručna procena sata marke : Maurice Lacroix/Switzerland
    detalji o samom satu i koje sve funkcije ima, ukratko sve sto je moguće saznati... hvala
    Maurice Lacroix Miros Round Sport Quartz Chrono MI1098-SS042-330 Mens watch
    Ovo si moje slike sata:
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-mauricelacroixmi1098_02.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-mauricelacroixmi1098_03.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-mauricelacroixmi1098_04.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-mauricelacroixmi1098_05.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-mauricelacroixmi1098_06.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-mauricelacroixmi1098_07.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-mauricelacroixmi1098_08.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-mauricelacroixmi1098_09.jpg

  8. #668
    Novi član
    Član od
    30.1.2012.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Procena vrednosti omega sata

    Pozdrav narode!
    Imam sat OMEGA SEAMASTER AUTOMATIC koji sam dobio od dede pre ko zna koliko vremena kao klinac da ga nosim kad porastem i od tada skuplja prasinu... Ne razumem se bas puno u satove ali znam da ovaj vredi a koliko to ne znam. Ali siguran sam da sam na pravom mestu i da cete mi vi sigurno reci tacnu informaciju ili me uputiti na pravo mesto za to!
    Kao sto rekoh kod mene stoji u nekoj kutiji a sigurno bi nekome puno znacilo da ga ima pa da uradimo dobru stvar: ja bih da ga prodam za fer cenu pa da budemo svi zadovoljni!
    Detalje o satu ne znam pa cu zato priloziti slike. Hvala unapred svima!
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_20120130_145737.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_20120130_145412.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_20120130_145541.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_20120130_145648.jpg  

  9. #669
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Procena vrednosti omega sata

    Da li je sat ispravan? Radi, prebacuje datum, ne kasni puno na dnevnom nivou?
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  10. #670
    Novi član
    Član od
    30.1.2012.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Zanima me vrednost ovog sata, u najkracem mogucem roku novac mi je hitno potreban..
    Takodje zainteresovani mogu da mi se jave.. Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_0246.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_0249.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_0250.jpg

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •