Strana 4 od 270 PrvaPrva 123456781454104 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #31
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ej ljudi juce svrnem slucajno u Hotel Vojvodina u kojoj je bio sajam antikviteta, i naravno trazim satove, bilo je tu svega i svacega ali bogme i lepih komada, a ja naravno trazim Omege. I neki cica se javi, ima jedno milion dvesta pedeset godina kaze imam ja dve. jel mogu ciko da vidim, kaze moze i izvadi on Omegu Constelation officially certified chronometer A ja ko malo dete. Onako nije u mint stanju naravno ali ocuvana recimo po meni 80 posto. Cica trazi onako lepu sumu, realnu ako cemo gledati cene takvog sata sada preko grane ali kod nas je to malo malo mnogo Pohvalim ja njemu sat kazem da je naj naj na izlozbi, vide on mog Speedy na ruci, trazio da pogleda dam mu ja, i odjednom cica pita a koliko bi ti platio za Constelation. A ja joj, ne znam sta da mu kazem, kazem mu ja ne mozemo tako pricati o ceni, ne ide. I na to me se zavrsi nas razgovor. Elem ja DEBIL ne uzmem broj telefona od cice, niti mu dam svoj nego odem kuci na net da na wusu potrazim njegov sat, i imam sta da vidim, cicin sat je ako ne onda jedan od najtrazenijih vintage Omega trenutno EEEEEEEEEEEEE NIKOLA KONJE A ovako otprilike izgleda cicin sat, mislim to je taj isti nego sto se tice ocuvanosti, mada mislim da je ipak maaaalcice ocuvaniji. I naravno pogledajte cenu sata, cicin je dosta jeftiniji, dooosta http://cgi.ebay.com/BEAUTIFUL-OMEGA-...item5adc95c626

  2. #32
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Nikola ne zaleci se! Mada nisi napisao koliko je cica trazio za sat.. Ali ova cena sa sajta koji si postavio je daleko od neke realne cene. 800e! Previse, i sam dobro znas kakav sat se moze kupiti za toliko novca.

  3. #33
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Taj je 800dolara, ali njegov nije ni blizu te cene, jesi lud da dam 800 dolara za takav sat

  4. #34
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Kolika je realna vrednost ove tri omege? I zna li neko nešto više o Alvarex satovima i nekoj približnoj vrednosti ovog sa slike?
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-omega.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-originalslika-1884284.jpg  

  5. #35
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Omege....oko 500 eura po komadu(Chrono24.com),a za Alvarex nisam uspio ništa naći!

  6. #36
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Hvala na odgovoru. I ja se ubih da nađem nešto o Alvarexu, ali baš ništa nema. Jedan časovničar ovde u Šapcu mi reči da su im cene u svoje vreme bile oko 500 marak... Ali sve to je jako relativno...

  7. #37
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Obzirom da si pitao za realnu vrednost ovih satova predpostavljam da si mislio na vrednost na nasem trzistu.
    Moram da kazem da se ne slazem sa HD mislim da se na nasem trzistu ovi satovi mogu naci za daleko manje od 500e tj. vrlo ces tesko dobiti 500e po komadu.
    Sto se tice same vrednosti najbolje je da odes u hotel slaviju na sajam antikviteta ,pa tu da se raspitas licno ne verujem da ces dobiti vise od 200e po kom naravno oni ce to mnogo bolje proceniti.

  8. #38
    Mlađi član Avatar korisnika enes
    Član od
    1.11.2010.
    Lokacija
    Istočna Srbija
    Poruke
    30
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Po preporuci člana "dragon" postavljam ovaj post ako neko može da mi odgovori o vrednosti sata. Unapred hvala.

    Već duže vremena pokušavam da nađem sajt gde bi mogao da dobijem neki savet i pomoć u vezi satova. Veliki sam ljubitelj ali sam ujedno i razočaran jer živim u "provinciji" gde nemamo časovničara.
    Naime posedijem "Roamer stingray chrono" "Valjoux 23" koji je veoma star,preko 40 godina, radio mi je do 2002 kada se polomila krunica za navijanje. Nosio sam ga u više navrata kod nekih časovničara ali nije bilo pomoći, svi kažu da je sistem specifičan i da ne mogu da ga poprave. Ovih dana treba da uspostavim kontakt sa nekim iz Vrnjačke Banje navodno tamo postoji mogućnost da ga popravim.

    Molio bi nekog od poznavalaca satova da mi napiše nešto o ovom satu i ima li svrhe da se toliko angažujem oko njegove popravke. Emotivno sam vezan za taj sat a mislim i da je vredan.

    Bio bih zahvalan takođe ako neko može da me uputi gde da se obratim radi popravke i servisiranja pošto mu je sigurno potrebno.

    Slike se nalaze u temi "pitanja o servisiranju sata i još ponešto"




  9. #39
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    tri omege max 200 e ukupno i to da cekas.alvarex 5 e

  10. #40
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat jagos kaže: Pregled poruke
    tri omege max 200 e ukupno i to da cekas.alvarex 5 e
    E sad si ga malo preterao...

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •